Sürekli rahatsızlık veren komşuyla nasıl başa çıkılır?

Çok rahatsız olan yalıtım yaptırsın daha mantıklı yani. Üst komşunun çocukları var, koşuyor zıplıyor çocuk bunlar dur demekle durmaz ki.
Art niyet arıyorum artık yani apartmanda bir çocuğa bile tahammül edemeyen insan evini en üst kattan alsın bari. Ki yapıların da yalıtımı belli zaten. Çoğu bina bu şekilde ne yazıkki. Biraz hoşgörü olması gerek insanlarda.
Aynen yani çocuk bu dur demekle durmuyor geçen evde öksürmeyin dediler zile basmayın misafirinzin sesi geldi diye polis cagırmıslar artık o kadar uzattılarki işi bizim Uydumuz saatlerde yatak odasına girmeyin diyorlar bu sabahda artık gülüyorum yani hareketlerine😁

Aynen yani çocuk bu dur demekle durmuyor geçen evde öksürmeyin dediler zile basmayın misafirinzin sesi geldi diye polis cagırmıslar artık o kadar uzattılarki işi bizim Uydumuz saatlerde yatak odasına girmeyin diyorlar bu sabahda artık gülüyorum yani hareketlerine😁
Ruh hastalarıııııı 🤮🤮

Evet hala aynı bu sabahda gelmişler kapıya ben yoktum eşim yatıyormuş bir buçuk yasında kızım var oda evde geziniyormuş kızımın ayak sesinden rahatsıs olmuşlar bidaha yatak odasına girmeyin yatak odasında uyudugumuz için ayak sesleriniz bile rahatsız ediyor bizi demişler eşime
Eşiniz çok sabırlı bir adammış…

Benimde böyle bir komşu vardı. Bizde o zaman çocuk bile yoktu zaten evde de durmuyoduk, ses etmedikçe azıttı kadın, ki zaten evde koloni gibi yaşıyorlar onların sesi daha çok gelirdi. En son bir gün Adana'nın cono' larına bağladım. Ertesi günde evde 40 kişi ağırladım. Evi satarken de çok çocuklu üst düzey bir askere satıp intikamımı aldım 😏

Benimde böyle bir komşu vardı. Bizde o zaman çocuk bile yoktu zaten evde de durmuyoduk, ses etmedikçe azıttı kadın, ki zaten evde koloni gibi yaşıyorlar onların sesi daha çok gelirdi. En son bir gün Adana'nın cono' larına bağladım. Ertesi günde evde 40 kişi ağırladım. Evi satarken de çok çocuklu üst düzey bir askere satıp intikamımı aldım 😏
İyi yapmışssınız elinize saglık valla en iyisi😄

insan olmak çok önemli. ne yapacakmissiniz ayaklarınızı sirtiniza alıp mi gezecekmissiniz? hayır apartmanda yaşayıp herseyi sorun etmek nedir ya? benim üst komşumun çocukları kek yer atar balkonuma gelir, komşum hali silkeler sofra bezi silkeler, iki oğlu var dan dan dan koşar oraya buraya. e napalim bağlayalım mi çocukları? yani apartmanda yasaniliyorsa maalesef yapacak bisey yok. alttan vurduklarında sizde iyice tekmeleyin yerleri ya da iyice bir kavga edin bakalım ne yapacak. cirkkefe çirkeflik haktır

X