Sürekli suçlanmak

Bence siz once ne istediginize karar verin ama devam edecekseniz de adami degistirmeye degil onun bozuk psikolojisini cekmeye kendinizi ikna edin
Açıkçası sizde ışık görmüyorum kendi girdabinizda kaybolmussunuz herhangi bir cabaniz da yok tek derdiniz adami istediginiz kivama sokmak o da zor... kaba olacak ama mal bu ya kabul edin ya da etmeyin kendi yolunuza gidin ama neden oyle neden boyle diye dusunmeyin
Ayrica terapiye de devam edin
Haklısın bazen kafam çok karışık oluyor ama net olarak boşanıyorum istemiyorum

Gereksiz yere ona bağlanmissin seni çok fazl manipule etmiş aslında emin olki rahatlicaksin bir süre sonra sonra iyikj diceksjn ne güzel ailende arkanda çok fazla adını bile geçirme hayatında ciddi olduğunu gördüğünde artık bittiğini gördüğünde aklı başına gelir artık
Aklının başına gelmesinin bir önemi yok artık çünkü boşanacağım inat gurur vb suçlu iken dahi yuvasını kurtarma eğiliminde olmadı bundan sonra pişman olsa bile ne fark eder ki boşandıktan sonra pişman olmanın mantığı yok kısaca artık herşey için çok geç canım

Sizle ben çok farklıyız. Benim 2 tane evladım var. Bendeki ilk 5 yıl harikaydı. Sonradan parayı görünce karakol arkadaşlarına benzedi. Benim güvenim olduğu için ona krediler çekip vermiştim. Borçla harçla kucağımda biri bebek olan 2 çocuğumla ayrıldım. 2 yıl oldu toparlandım şükür. Borçları bitirdim. Çocuklarımın düzenini kurdum. Aracımı aldım şimdi ev için uğraşıyorum. Yani gönül işlerine zaman ayıramadım. Hani flört aşaması olur gibi oldu ama artık insanları tanıyabildiğim için hemen uzaklaştım.
Ama siz çok gençsiniz çoluk çocuk yok. Hemen toparlanıp önünüze bakarsınız. Hem de artık tecrübelisiniz. Sakın çocuk yapmayın. Ben çocuklar için muhatap oluyorum. Ha sanmayın ki karşılıklı konuşma. Mahkemelere taşınıyor çocuklarla ilgili şeylerde. Bu arada işinde de sürgün edildi.
Öncelikle şunu söyleyeyim ki çokkk güçlü bir kadınsın seni tanımıyorum ama hayran kaldım keşke her kadın senin kadar güçlü aklı başında olsa ben böyle hayat hikayesi olan özellikle de bi anneyse çok farklı hassasiyetim oldu her zaman hemde şu çocukları bahane eden bir kesim var ya o iki çocuğa rağmen hemde borca rağmen hayat kurmak her kadının harcı değil. Dilerim hayatın bundan sonra tahmin edemeyeceğin kadar güzel olur

Bu evlilikte onun aldigi ne gibi sorumluluklar var?mesela sorun yasadiginizda cozmek icin ne gibi bir tavır sergiliyor ya da caba gosteriyor?
Yani o kadar cok seyi bir nefeste yazmissiniz da cevaplardan da tatmin olmuyorsunuz cozum de aramıyorsunuz sadece dertleniyorsunuz boyle iyilesemezsiniz
Bireysel terapi alin bosanip kendi hayatiniza odaklanin onun adina dusunmeyin madem rahatsizsiniz basin engeli iletisimi kesin avukatiniza da soyleyin iletisim kurmak istemiyorum diye tamamdir
Cok manipule edilmis ve yipranmissiniz bu cok belli. Fakat bu buhrandan cikmasi gereken ve bunun icin harekete gececek olan da sizsiniz biz ne desek bos sizin eyleme gecmeniz lazim
Canım kesinlikle haklısın sorunu cevaplayayım onun aldığı bir sorumluluk görmedim sorun çözme ehli değil kaçma ehli veya sessizlik veya yokluğu ile ceza veya engel koyma hadi şu sorunu çözelim dediğini hatırlamıyorum. Deşiğin gibi yapacağım yorumun için teşekkürler

Ilk defa böyle bisey yaşadık normalde çok geçimsiz değiliz o kendini haklı goruyo ben kendimi işin içinden çıkamıyoruz dava açmam da tuzu biberi oldu

İstiyor gibi ama gurur yapiyo
Suan susacam illa yazicak ve konusucam o zaman
Ben hala çok seviyorum pwrsembe günü bi kez daha anladım
Peki dava geri nasil alınır konuşursak nasil yapabilirim
Yani bilemiyorum canım hakkında hayırlısı olsun öncelikle kimse sana boşan ya da boşanma diyemez bunun kararını sen vereceksin kendin için em doğru kararı alman dileğiyle davanı geri aldığında haklarını kaybedeceğini unutma bir anlık gaza gelip dava açmak da çok yanlış ama istersen bekle mahkemeyi zaten hakim soracaktır ikiniz de istemiyorum derse zaten dava düşer

Evet bas baya aldatma ama gelde bunu ona anlat gelde yanlış olduğunu kabul ettir este bile lafta heee ben biliyom yanlışımı anladım da peki sen yanlışlarını anladın mı bana bida şüpheyle gelme hani aleni diyor ki gelsem bile şüphe etme demiyor ki ya sen bi süre şüphe edecen haklısın o güveni verecem demiyor. İnadı mutlu etsin şimdi ya yuva diye bişey bırakmadılar ortada

Boşanmak üzere olduğunuz adamla biraz fazla muhabbet etmiyor musunuz.
Aldatma, şiddet, evden atma varmış hayır konuşsa ne olacak neye ikna edecek, sizin ayrılma sebebimiz fikir ayrılığı asosyallik gibi şeyler değil ki
Adam aradığında açmayın

Boşanmak üzere olduğunuz adamla biraz fazla muhabbet etmiyor musunuz.
Aldatma, şiddet, evden atma varmış hayır konuşsa ne olacak neye ikna edecek, sizin ayrılma sebebimiz fikir ayrılığı asosyallik gibi şeyler değil ki
Adam aradığında açmayın
Haklısın kendimizi kandırmaya gerek yok gerçekler acıdır. En azından geri dönme düşüncem sıfır kendi içimde yaşıyorum oda zamanla geçecektir

Aklının başına gelmesinin bir önemi yok artık çünkü boşanacağım inat gurur vb suçlu iken dahi yuvasını kurtarma eğiliminde olmadı bundan sonra pişman olsa bile ne fark eder ki boşandıktan sonra pişman olmanın mantığı yok kısaca artık herşey için çok geç canım
Anladığın için hayatın kurtulur aklı başına gelirden kastım kaybettiğini anlar bence boşanmak için geç bile kaldın neyse ya senin hayatın senin kararın

X