sürpriz bebişimizin hikayesi

Mucize bebek denir bebğine canım ya...
Maşallah sağlıkğına kavuşmuş
Gözlerim doldu okurken...

öykünü okurken ağladım allah bebeğini sana bağışlasın ve bir daha ağlatmasın

gözlerim yaşardı Allah dan ümit kesilmze diye ben buan derrim işde

Allah sizi hiççç ayırmasın

çook güzel anlatmışsın hikayeni işte Rabbimin mucizelerinden biri daha. o ol dedimi kim engel olabilirkii. Allah size sağlıklı ve uzun bir ömür nasip etsin inşallah.

allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sizede ben analamdım siz 24 haftalıkmı gebemişsiniz dedi

SANA VE OĞLUNA MAAŞALLAH...
ne kadar farklı bir hikaye.... Allah mutlulugunuzu daim etsin.

Ne kadar güzel bir öykü :) Mutluluktan dökülen gözyaşları kadar değerli birşey var mı şu dünyada? Allah bahtını açık etsin, analı babalı büyütsün.. :)

gercekten cok etkileyici ve mucizevi yasadıklarınız.
ALLAH analı babalı,saglıkla büyütmeyi nasip etsin oglusunuzu.

Seninki tam bir mucize cnm
bi kez daha allahın büyüklüğüne şahit olduk
allah bahtını açık etsin

Allahın mucizesi bu bence mucizeler illada suda yürümekle olmuyor.....mutlu yıllar sizlerle olsun ...

Ağlayarak okudum hikayeni. Allah bağışlasın evladını , birlikte uzun sağlıklı ömürler yaşayın . Allahım her isteyene bu mucizeyi yaşamayı nasip etsin inşallah.

yüce allahım o herşeye kadirdir korumuş tameri annesi için
çok dugulandım okurken boğazımda bir düğüm var neyseki yazıyorum konuşmuyorum
tamer hoşgeldin miniğim hoşgeldin rabbim seni ve bütün bebekleri korusun

yazını şok olarak okudum.gercekten mucize die ben buna derim.Rabbım isterse hersey olur,yeterkı ol desın.12 doktorda sana ümit vermezken bebegın saglıklı eli ayagı düzgün dogmusya daha ne denirki.Allah ım sizi hiçbirzamn ayrımasın inşallah

allah hepinizden razı olsun dualarınız için teşekkürler allahım bebek bekleyenlerin yar ve yardımcısı olsun sağlıkla kavuştursun sizlere

rabbim öyle büyükki her an yanımızda işte ama ne yalan söyleyim okurken gözlerim dolu dolu oldu helede alinizi karnınıza koyupta annem ben burdayım hareket et yavrum gibisinden sözleriniz beni çok duygulandırdı allahım bagışlasın.

X