SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Her sene birbirinin aynısı tipler...

Ünü kaybolmaya yüz tutmuş ünlümsüler,mutlaka bir futbolcu,voleybol veya atletizm gibi sporla uğraşan kadın yarışmacılar,konuşma ve hareketleriyle komik veya acayip konuşmalarıyla dikkat çeken bir şarkıcı,araya diğer ünlümsülerden biraz serpme ve mutlaka ağzı saçma sapan da olsa laf yapan bir gönüllü....Kazananların tipleri de genelde biribirine benziyor nedense.

Bu senenin ağzı boş laf yapan kavgacı sevimsiz kişisi erdi mesela,muhtemelen yarışma sonuna kadar acun onu eletmez ama asla yarışmayı da kazanamaz.Tahminim İlhan finale kalacaklardan biri olur .Her sene birbirine benzer tipler birinci olduğu için Volkan veya Adem de kazananı olabilir.

Son düzenleme:
bizim millet özgüven patlaması yaşayan ama kof olan erdi gibi tipleri çok sever gitmez o yüzden
Gitmez işte,zaten dikkat çekmek için böyle yapıyor yada yaptırılıyor...Geçen senenin semihi,bir önce ki senenin turabisi :işsiz:
Bak mesela Mustafa Topaloğlu,Nihat Doğan,Yılmaz Morgül,Tarık Mengüç bunlar da aynı kadro,aynı tiplemeler,şarkıcı ama işte insanlara enteresan gelen konuşma biçimleri,felsefe adamları falan:işsiz:

Gitmez işte,zaten dikkat çekmek için böyle yapıyor yada yaptırılıyor...Geçen senenin semihi,bir önce ki senenin turabisi :işsiz:
Bak mesela Mustafa Topaloğlu,Nihat Doğan,Yılmaz Morgül,Tarık Mengüç bunlar da aynı kadro,aynı tiplemeler,şarkıcı ama işte insanlara enteresan gelen konuşma biçimleri,felsefe adamları falan:işsiz:

acuna ekmek peynir parası çıkıyo işte :KK70:

semihle turabi oyun kazanıyodu en azından, bunda o da yok :KK70: :KK70:

acuna ekmek peynir parası çıkıyo işte :KK70:

Adam yalın ayak tırla geldi ya dün,yuh dedim.

Amaaan chess biz de hem izliyor hem de taşlıyoruz:KK70:Yalan mı ama yazdıklarım,yalansa yalan de.Diğer kanallar korkusundan karşısına doğru dürüst programda koyamıyor izlesek.Elimde kumanda dönüp dolaşıp yine bu programa geliyorum.Neyse yazııık ya ekmek peynirin yanında bir de havyar yesin bari bizim sayemizde:KK70:

Adam yalın ayak tırla geldi ya dün,yuh dedim.

Amaaan chess biz de hem izliyor hem de taşlıyoruz:KK70:Yalan mı ama yazdıklarım,yalansa yalan de.Diğer kanallar korkusundan karşısına doğru dürüst programda koyamıyor izlesek.Elimde kumanda dönüp dolaşıp yine bu programa geliyorum.Neyse yazııık ya ekmek peynirin yanında bir de havyar yesin bari bizim sayemizde:KK70:

he ya, şeymaya da hakkımız helal olsun sayemizde lüküs hayat yaşıyo :KK70: :KK70:

Sonuna kadar izleyemedim malum geç bitiyor uykum geliyor :KK70:
ünlülerden Furkan-Sema ve İlhan Mansız bence gayet iyiler.
Gönüllülerden de Berna bence kızlarda.Erkeklerde de Eser iyi gibi biraz ama daha yeni başlıyor yarışma tabi diğer günlerde ne olacak bakalım.

Amanin bu erdiyi nerden bulmuslar kasi ayri gozu baska oynuyor eli ayagi durmuyor sacma sapan bence ilk dokunulmazligi kaybettikleri iyi oldu bu degisik gider en azindan

X