SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Erdi Göz6 yarışmasından birinci olarak survivor a girme hakkı kazandı bide,bulut kazansaydı fit adam takıma sayı kazandırma potansiyeli vardı yazık ettiler adama

Şimdi göbekli ağzı hiç durmayan erdiyi izliyoruz:110:

Ünlüler takımının kadrosu:

• Furkan Kızılay
  • İlhan Mansız
  • Serhat Akın
  • Seda Demir
  • Tarık Mengüç
  • Berna Öztürk
  • Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat)
  • Sema Apak
  • Pınar Saka
  • Adem Kılıççı
  • Sabriye Şengül
  • Şahika Ercümen

Survivor 2017 gönüllüler takımının kadrosu;

• Ogeday Girişken
  • Volkan Çetinkaya
  • Gökhan Gözükan
  • Tuğçe Melis Demir
  • Fulya Şahin
  • Denisa
  • Elif Şadoğlu
  • Burçak Tuncer
  • Eser West
  • Berna Keklikler
  • Erdi Ünver
  • Yiğit İzik
Sadin, Oğulcan,Fatih,Anıl bu dörtlüden üçü de katılacak tam kadro bu şekilde

,UxuaLyGl4k2ySeDh5rjgJg.jpg

Bu dörtlüden soldan 2.siradan sağa doğru 3 ü girecek bence :KK45:

Demin sarma sararken bişey yoktu tv de ses olsun diye panaromayı açtım. Hayatımda erdi gibi beni irrite eden bir ses duymadım. Bide kaldırıp kafamı görüntüye bakma gafletinde bulundum... :kızgın: Ben neden bu kötülüğü yaptım kendime :KK34:

Erdi Göz6 yarışmasından birinci olarak survivor a girme hakkı kazandı bide,bulut kazansaydı fit adam takıma sayı kazandırma potansiyeli vardı yazık ettiler adama

Şimdi göbekli ağzı hiç durmayan erdiyi izliyoruz:110:
Sorma bende bulut ve ramazancıydım acun gitti bunu kazandırdı :KK12: her hafta birinci oluyordu bulut ecem gibi ama son hafta bu ikisi birinci oldu yersen :KK14:

ay bu erdinin el kol hareketleri neden bu kadar kocaman kocaman :KK67::KK67::KK67:

denisa da sürekli fısır fısır diğerleri normal konuşuyo da bu niye fıs fıs anlamadım:KK48::KK48:

ay bu erdinin el kol hareketleri neden bu kadar kocaman kocaman :KK67::KK67::KK67:

denisa da sürekli fısır fısır diğerleri normal konuşuyo da bu niye fıs fıs anlamadım:KK48::KK48:
Normal seside fıs fıs gibi gıcık hep boğazında birşey kalmış gibi :KK70:
Erdiye bakmamaya çalış :KK53:

bu yıl ki yarışmacılardan elektirik alamadım nedense:deli:

X