İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

Cokmutsuzumcok

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
903
238
26
Kızlar göğüslerimin küçük olması psikolojik olarak beni kötü etkiliyor:KK43:

fiziksel olarak değişiklik yapma sürecindeyim saçlarımı boyattım kestirdim bugün spora başladım filan gibi..ben şu an penti nin bir sutyen ini kullanıyorum ama istediğim gibi değil la senza çok övülüyor ama o turkiyede yok internet siparişi var mı acaba ve la senza nin şu çok övülen modelinin adı nedir??

Bir de şu su dolgulu olan sutyen ler de var sanırım la senza olmazsa onları deneyeceğim.başka önerisi olan yada bu sutyen leri kullanan varsa yorum bıraksın.

Ve lütfen silikon yaptır demeyin şu an mümkün değil. :KK43:

eskiden la senza kullanıyordum mağazaları türkiyeden çekilince hm kullanmaya başladım, push up modellerinden çok memnunum.

bayanlari bircogu malesefki yanlis beden südyen kullaniyor. Malesef Türkiye´de olmadigim icin marka öneremeyecegim. push-up dediklerinden (dolgulu südyen oluyor sanirim) kullanirsaniz en azindan görüntü olarak daha cok hosunuza gidebilir. Bence iyi bir markadan danisarak alin kaliteli olmasi sart

Göğsünün bedeninde destekli sutyen kullan.

Yani bu kadar bilgim var allaha şükür bunu yapıyorum da bu sitede şöyle bi alışkanlık var galiba sırf konuya cevap yazmak için boşuna cevap yazılıyor ben memelerim küçük ne yapsam diye sormadım 2 marka hakkında öneri istedim.

Yani bu kadar bilgim var allaha şükür bunu yapıyorum da bu sitede şöyle bi alışkanlık var galiba sırf konuya cevap yazmak için boşuna cevap yazılıyor ben memelerim küçük ne yapsam diye sormadım 2 marka hakkında öneri istedim.
Başka önerisi olan var mı dedin bende kullandığım şekli söyledim. Ve aynen sırf yazmak için yazıyorum küçük göğüslerinden dolayı gerilip bana sarma istersen :işsiz:

Başka önerisi olan var mı dedin bende kullandığım şekli söyledim. Ve aynen sırf yazmak için yazıyorum küçük göğüslerinden dolayı gerilip bana sarma istersen :işsiz:

Sırf yazmak için yazmasanız ben marka ve ürün hakkında yardım bekliyorum bunu anlamak bu kadar zor değil konuyu okusanız yeter.

Size sardığımi nerden çıkardınız görüşlerim kaç beden biliyor musun ki yada kaç kiloyum ama diyetteyim??

bende pentininkileri kullanıyorum aslında sütyenleri iyi de bende kaynar çamaşır yıkama alışkanlığı var o yüzden çabuk bozuluyorlar malesef. bende la senza kullanıyordum çook da memnundum ama Türkiyeden çekildi. ben 75C kullanıyorum yani göğsüm büyük sırtım dar. penti olmasa şu an ne kullanırdım bilemiyorum bende canım.o_O

Kızlar göğüslerimin küçük olması psikolojik olarak beni kötü etkiliyor:KK43:

fiziksel olarak değişiklik yapma sürecindeyim saçlarımı boyattım kestirdim bugün spora başladım filan gibi..ben şu an penti nin bir sutyen ini kullanıyorum ama istediğim gibi değil la senza çok övülüyor ama o turkiyede yok internet siparişi var mı acaba ve la senza nin şu çok övülen modelinin adı nedir??

Bir de şu su dolgulu olan sutyen ler de var sanırım la senza olmazsa onları deneyeceğim.başka önerisi olan yada bu sutyen leri kullanan varsa yorum bıraksın.

Ve lütfen silikon yaptır demeyin şu an mümkün değil. :KK43:

la senza var ya.nasıl yok

Sırf yazmak için yazmasanız ben marka ve ürün hakkında yardım bekliyorum bunu anlamak bu kadar zor değil konuyu okusanız yeter.

Size sardığımi nerden çıkardınız görüşlerim kaç beden biliyor musun ki yada kaç kiloyum ama diyetteyim??
İyi de sen saldırdın çıkıştın dön bak.
Yorumumu gereksiz buluyorsan oku geç uzatacağına.
Diyet yaparken göğüslerin sönmemesi için egzersizler var onlara göz at.
Hayatta başarılar.

• Beğen
Reactions: Yeu
X