İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

HM modeleride fena degil ama push-uplardan nefret ederim :KK43:

Hm in push up lari diger markalarinki gibi degil, ozellikle de tisort sutyeni olarak satilanlar yumusacik penye ve kesinlikle sert bir doku ve buyuk bir dolgu yok icinde. olsa ben kullanamam 80 b kullaniyorum cok kucuk goguslu degilim emzirmeden dolayi ust kismi bosaldi goguslerimin, bunlar iyi kaldiriyor :)

Yaşadığım yerde hm yok malesef internet alışverişi de yok malesef hm de.

Bu kötü olmus hm in camasirlarindan cok memnunum, baska deneyip de memnun kaldigim yok, genelde sentetik ve sert dolgu malzemesi kullaniyorlar, sentetik olunca kasiniyorum ben :bicak:

Kimse yazmamis ama cok guzel iki beden buyuten m&s da var. 100 liraydi fiyati en son. Ama la senzaya bile basar. La senza Türkiye pazarından cekildi. Vardi gecen seneye kadar ama kapattı dukkanlarini
Beden konusunda bir fikriniz var mı la senza da beden olayını tam anlamadım sitedeki

Hm in push up lari diger markalarinki gibi degil, ozellikle de tisort sutyeni olarak satilanlar yumusacik penye ve kesinlikle sert bir doku ve buyuk bir dolgu yok icinde. olsa ben kullanamam 80 b kullaniyorum cok kucuk goguslu degilim emzirmeden dolayi ust kismi bosaldi goguslerimin, bunlar iyi kaldiriyor :)

Bu kötü olmus hm in camasirlarindan cok memnunum, baska deneyip de memnun kaldigim yok, genelde sentetik ve sert dolgu malzemesi kullaniyorlar, sentetik olunca kasiniyorum ben :bicak:

Evet online alışveriş de yok malesef öğrenci olarak bulunduğum şehirde de yok.

Bedenine göre dolgulu al çok rahat .nasıl kullanıosunuz diyen arkadaşlar var gayet rahat bence.hatta gece bile bazen çıkarmıorum.hiç öyle operasyon falan yaptırıyım deme yaptırıp çok pişman olan var.begenende böyle begensin valla :KK12:

Bedenine göre dolgulu al çok rahat .nasıl kullanıosunuz diyen arkadaşlar var gayet rahat bence.hatta gece bile bazen çıkarmıorum.hiç öyle operasyon falan yaptırıyım deme yaptırıp çok pişman olan var.begenende böyle begensin valla :KK12:

Bende rahat ediyorum alışkanlık sanırım

Geçen internet reklamlarında bi krem gördüm %100 etkili bişeymiş kullanıcı yorumlarına göre

Bende HM yada defacto kullanıyorum dolgulu tabi boyutlarımı net bildiğim için alırken sıkıntı çekmiyorum :KK54:
Bu arada küçük olması iyidir bence ben memnunum kendimden :KK70:

H&M ve La senza push upleri cok guzel ve cok rahat. Tavsiye ederim. Kac yasindasin evli bekar?

Geçen internet reklamlarında bi krem gördüm %100 etkili bişeymiş kullanıcı yorumlarına göre

Bende HM yada defacto kullanıyorum dolgulu tabi boyutlarımı net bildiğim için alırken sıkıntı çekmiyorum :KK54:
Bu arada küçük olması iyidir bence ben memnunum kendimden :KK70:
Hm yok bulunduğum yerde defacto hakkında da bilgim yok.:KK43:

Arkadaşım silikon yaptırdı ama çok sert ya bildiğin taş gibi( iyi anlamda değil ) :) deneye deneye sana uygun markayı bulursun.

Hm yok bulunduğum yerde online alışverişi de yok o yüzden la senza düşünüyorum ama şu beden olayı kafamı karıştırdı.

22.bekarım.

Dogru unuttum online yok hm. ben yurtdisindayken alip getiriyorum. En yakin hm gidebilseniz bissuru alirdiniz aslinda. La senza bedeninde neden kafan karisti? Ben anlatayim siz sorun karisiklik nedir tam.

Bende penti den aldim içinde içinde 3 lu destek var di yeni push up modeliymis çok memnun kaldım her gören göğüslerine ne yaptın diyor ama çabuk deforme olduğu kesin

Bulunduğun yerde kompedan mağazası varsa harem suare markasının 3 boyutlu sütyeni var Penti den ondan bundan çok çok uygun. Ayrıca çokta takma kafanı birçok bayanın evlendikten sonra büyüyor ne hikmetse

X