İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

Arkadaşım silikon yaptırdı ama çok sert ya bildiğin taş gibi( iyi anlamda değil ) :) deneye deneye sana uygun markayı bulursun.
Buyuk ihtimal yeni yaptirmistir yada silikon modelinin sertini koydurmustur. 7ay oldu benimde yumos yumoslar kızlarim hafif sertligi var okadarida olsun

Kızlar göğüslerimin küçük olması psikolojik olarak beni kötü etkiliyor:KK43:

fiziksel olarak değişiklik yapma sürecindeyim saçlarımı boyattım kestirdim bugün spora başladım filan gibi..ben şu an penti nin bir sutyen ini kullanıyorum ama istediğim gibi değil la senza çok övülüyor ama o turkiyede yok internet siparişi var mı acaba ve la senza nin şu çok övülen modelinin adı nedir??

Bir de şu su dolgulu olan sutyen ler de var sanırım la senza olmazsa onları deneyeceğim.başka önerisi olan yada bu sutyen leri kullanan varsa yorum bıraksın.

Ve lütfen silikon yaptır demeyin şu an mümkün değil. :KK43:
Şu an bekarsan hiç dert etme benimkiler de küçük diyordum ameliyat bile düşündüm o derece hatta ben bunlarla çocuk emzirmek bile zor olur diyordum:KK70: hamilelikte ele avuca sığmaz oldular :KK53: Daha da büyüyorlar anlamadım çok şikayet ettim heralde

Son düzenleme:
Benimkilerde kucucuk, push up tek care.
Oyle yapiyorum.
Alistim ben artik sorun etmiyorum.
Evli degilim belkide ondan paranoyak olmadim daha simdilik :)

Ahh ahh keşke benimki de minicik olsa koca memelerle uğraşmak çok zor ayrıca küçük memenin dekolteside bence çok sexi oluyor :KK8:

Kızlar göğüslerimin küçük olması psikolojik olarak beni kötü etkiliyor:KK43:

fiziksel olarak değişiklik yapma sürecindeyim saçlarımı boyattım kestirdim bugün spora başladım filan gibi..ben şu an penti nin bir sutyen ini kullanıyorum ama istediğim gibi değil la senza çok övülüyor ama o turkiyede yok internet siparişi var mı acaba ve la senza nin şu çok övülen modelinin adı nedir??

Bir de şu su dolgulu olan sutyen ler de var sanırım la senza olmazsa onları deneyeceğim.başka önerisi olan yada bu sutyen leri kullanan varsa yorum bıraksın.

Ve lütfen silikon yaptır demeyin şu an mümkün değil. :KK43:

Cilek yagiyla masaj yap duzenli olarak iyu gelecektir

Hafif sertlik güzel olur,benim gördüğüm bildiğin duvar gibi sert :) belki zamanla yumuşar 3-4 ay oldu daha.
Söyle istersen bebe yagiyla bol bol masaj yapsin mis gibi oluyor :) yada dedigim gibi silikonun numaralari var sertini koydurduysa isi zor valla

Nasıl çapraz oluyor kii

Sutyenlerimi satin alirken askilarin kopcasi cikabliyormu diye bakiyorum, snra sirtimda zig zag yapiyorum askilari,
Sag askiyi sol kaburga kemiginin ustune, digerinide sola. Boyle anlatmak biraz gereksiz oldu resim koysam hemen anlarsin ama maalesef resim ekleyemiyorm teknik sorun var benim uyelikte.

Askilari boyle yapinca omuzlarim daha az asagi dusunuyor daha dik duruyorum boylece goguslerimde vucudumun icine gomulmesi yerine dik durusumdan dolayi daha normale donuyor.

Sutyenlerimi satin alirken askilarin kopcasi cikabliyormu diye bakiyorum, snra sirtimda zig zag yapiyorum askilari,
Sag askiyi sol kaburga kemiginin ustune, digerinide sola. Boyle anlatmak biraz gereksiz oldu resim koysam hemen anlarsin ama maalesef resim ekleyemiyorm teknik sorun var benim uyelikte.

Askilari boyle yapinca omuzlarim daha az asagi dusunuyor daha dik duruyorum boylece goguslerimde vucudumun icine gomulmesi yerine dik durusumdan dolayi daha normale donuyor.

Güzel bir yöntem gibi ama ben pek anlamadım:KK43:

Güzel bir yöntem gibi ama ben pek anlamadım:KK43:

Sorun sende degil sorun bende :KK70:
Zig zag ne ya? :KK70: bi turlu anlatamadim.
Sabah ac krnima sacmalamisim baya.
Simdi baktim googledan capraz sutyen askisi diye yaz gor, omuzlarin daha dik diriyor, kaburgan iceri girmesi yerine omuzlarini arkaya atiyosun, daha dik duruyor goguslerin boylelikle.
Dusunsen kambur birinin goguslerine hic belli olurmu? Olmaz. Dik durunca goguslerin daha norml duruyor.

X