Taciz edildim... :( 😢

Arkadaşlar ilk görüşte birbirimizden etkilendiğimiz biri vardı. Konuştuk, her şey güzel gidiyordu. Aynı yaşlarda, genç aynı zamanda işi gücü olan insanlardık. Flört dönemindeydik ve birkaç defa evde buluşalım demesinden rahatsız oldum sonra da araya mesafe koydum. Aradan geçen zamanla onu özlediğimi fark ettim ve acaba çok mu önyargılı davrandım diye kendimi sorguladım. Yazdım ona o ise kötü bir niyetinin olmadığını ilişkide güven olması gerektiğini ve her şeyin kendi akışında zamanla, her iki tarafın isteğiyle olacağını söyledi. İkna etti beni ve tekrar görüşmeye başladık. İlk başlarda bana çok saygı duyuyor ve benim istediğim gibi ilerliyorduk. Daha sonra evde buluştuk. Ben ona güvenmek istediğim için hem de evde yalnız olmadığımız için kabul ettim. Arkadaşımız bizimleydi ama eve gittiğimizde o tamamen ayrı takıldı. Bilgisayarda işim var diyip yanımıza bile gelmedi. Ben onunla yalnız kalır kalmaz resmen üstüme saldırdı. Neye uğradığımı şaşırdım. Engel olmaya çalıştım ama gücüm yetmedi. Çok fazla detaya girmek istemiyorum cinsel birleşme olmadı o da bana acıdığından değil niyetlendi çünkü ama evde tek olmadığımız için ve bu durumda çok daha fazla tepki vereceğimi düşündüğü için vazgeçti herhalde. Gözlerinin içine bakıp birazcık merhamet aradım. Korkunçtu, o an sevdiğim adam bu olamaz dedim. Toparlanıp ağlaya ağlaya çıktım evden. Bu kişi daha önce hiç ilişkim olmadığını da biliyordu.

Arkadaşlar o günden sonra konuşmadık. Öyle kırgınım ki nefret bile edemiyorum ondan. Yalnızca kendime acıyorum, ağlıyorum. Ona tek kelime bir şey söylemek istemiyorum. Anlayacak olsa böyle bir canilik yapmazdı. Benim durumum aşk acısı falan değil o andan beri tiksiniyorum zaten ondan. Kimseye anlatamadım. Ben de hata ettim, kendimi koruyamadım. Çevremde herkes öyle rahattı ki sanki ben fazla kapatıyormuşum kendimi gibi geliyordu bazen. Ama doğrusu buymuş kimsenin kalbini açıp bakamıyoruz, kimsenin alnında ne olduğu yazmıyor. Artık hiçbir erkeğin beni görmesini, fark etmesini bile istemiyorum. Bana öyle geliyor ki çiçekler de insanların dikkatini çekmek istemezdi çünkü bir çiçeği görüp güneş alan bir yere koyayım su vereyim diyen yok denecek kadar az çoğu da direkt koparıyor. Sanki fark edilmem incitilmem anlamına geliyor. Görünmez olmak istiyorum.

Depresyonda değilim, hayatıma devam ediyorum. O kişiyi geri asla istemiyorum. Acımı yaşayıp tamamen tüketmek istiyorum geriye bir damla bile kalmasın. Beni yaralayanla değil yaramla meşgulüm. Kendimi nasıl iyileştirebilirim? Zamanla tamamen aşabilir miyim bu durumu? Çevremde bu olayı bilen yok. Sizinle dertleşmek istedim. Lütfen, yargılamayın. Ben sevgisiz büyüdüm bilinçli olarak hep kendimi korumaya çalıştım ama bir yerde direncimiz kırılabiliyormuş. Ayrıca böyle birinin karşıma çıkmasını ben istemezdim ki.
Oolise gidip şikayetci olun,böyle bi sapikla bidaha görüşmeyin

Resmen tecavüz etmeye çalışmış sapık. Şimdi gidip şikayetçi olsan senin ne işin vardı orada derler maalesef. Büyük bir ihtimalle siz ilk kurbanı değilsinizdir.

Ben çok detay vermek istemediğimi söylemiştim :KK43: evet dediğin gibi oldu ve kıyafetlerimi zorla çıkarttı cinsel birleşmeye gidiyordu olay yalvarmamla durup sürtünerek tatmin oldu pislik şerefsiz adi köpek
Anladım çok gurur kırıcı bir davranis onursuz haysiyetsiz bu tacizden de öte bir şey kendini mutlu etmek için başkasini harcamak nasıl bir bencillik bu kötülüğü sadece sana değil içinde ki kız çocuğuna da yaptı onunda güveniyle onuruyla oynadı. Ne yaşadığını hissettiğini anlıyorum çok iyi hayatın boyunca ondan hep nefret edeceksin eminim 😔

Resmen tecavüz etmeye çalışmış sapık. Şimdi gidip şikayetçi olsan senin ne işin vardı orada derler maalesef. Büyük bir ihtimalle siz ilk kurbanı değilsinizdir.
Evet biliyor musunuz o olaydan sonra bir gün halam taşınıyordu yardım için beni de çağırdı halam amcam kuzenler vs. bir araya gelmiştik. O yoğunlukta herkes bir yere dağıldı nasıl oldu anlamadım evde ben ve eniştem tek kaldık. Eniştem de genç bir adamdır ve aslında öyle iyi biri ki çok efendi namuslu bir adam. Ama o an ben öyle korktum ki yoruldun sen de bir kahve yap içelim dedi sohbet etti bir yarım saat böyle geçti diğerleri gelene kadar ama benim için bir ömür gibiydi. Şimdi o an böyle bir şey yaşansa da suçlusu ben mi olurdum. Her tamamen benim dışımda gelişti sonuçta. Ama adam var adam var yani. Tabi gel de bunu insanlara anlat

Anladım çok gurur kırıcı bir davranis onursuz haysiyetsiz bu tacizden de öte bir şey kendini mutlu etmek için başkasini harcamak nasıl bir bencillik bu kötülüğü sadece sana değil içinde ki kız çocuğuna da yaptı onunda güveniyle onuruyla oynadı. Ne yaşadığını hissettiğini anlıyorum çok iyi hayatın boyunca ondan hep nefret edeceksin eminim 😔
Söylemek istedim ben de birileri duysun istedim acımı teşekkür ederim okuyup cevapladığınız için
İçimdeki kız çocuğu öyle yaralıydı ki zaten o ölümcül darbeyi vurdu resmen
Onu tahrik edecek bir şey de yapmadım istesem bile buna zamanım dahi olmadı ki direkt hayvan gibi atladı üstüme iki kelime bile etmemiştik daha

Kendinizi suçlamayın ama asla bir daha görüşmeyin. Hatta uzaklaştırma alabilirseniz alın. Yok ben üzgünüm gel konuşalım vs sakın lütfen kanmayın. Son görüşmeler hiç iyi sonuçlanmaz.

Bi benzerini yaşadım inan geçiyor ve bunlar ahlarla yaşamıyor ben tek fark şikayetçi oldum ama eve gitmen rıza gibi gözüküyor ve delil yetersizliğinden dosya kapanıyor şikayet boş iş gibi anlayacağınız
Haklısınız çoğu zaman kanun yetersiz kalıyor geçiyor demeniz içimi rahatlattı teşekkürler
Ahlarla yaşamıyor derken kusura bakmayın anlayamadım onu?

Kendinizi suçlamayın ama asla bir daha görüşmeyin. Hatta uzaklaştırma alabilirseniz alın. Yok ben üzgünüm gel konuşalım vs sakın lütfen kanmayın. Son görüşmeler hiç iyi sonuçlanmaz.
Teşekkür ederim uyardığınız için
Öyle bir durum olmaz umarım olursa da cevabını alır

Mutlaka psikolog yardimi alin. Universitedeyseniz okulun danismanligi vardir. Degilseniz de devlette var ucretsiz. Psikolog kimseye anlatamaz mesleginin ozelligi bu zaten gizli tutmak zorunda. Tek basiniza bunu yenemezsiniz. Cok buyuk bir travma yasamissiniz.

Söylemek istedim ben de birileri duysun istedim acımı teşekkür ederim okuyup cevapladığınız için
İçimdeki kız çocuğu öyle yaralıydı ki zaten o ölümcül darbeyi vurdu resmen
Onu tahrik edecek bir şey de yapmadım istesem bile buna zamanım dahi olmadı ki direkt hayvan gibi atladı üstüme iki kelime bile etmemiştik daha
Azmış köpek ama bak beterinde beteri vardır ya beraber olmaya zorlasaydi anal veya vajinal o zaman hem bedenen hem zihnen daha çok yara alacaktın belli ki gözü donmus pislik herif . Keşke hiç yasanmasaydi ama olan oldu işte keşke yanına kalmasa aslında cezasını cekse bir kadına bunu yapan her insan .

Erkekler evde buluşmayı kabul edince sevişiriz sanıyorlar bu toplumda, bir daha kimseyle yalnız kalmamaya çalışın, cinsel açlığın Afrika’sı bu ülke Malesef :KK43:

Azmış köpek ama bak beterinde beteri vardır ya beraber olmaya zorlasaydi anal veya vajinal o zaman hem bedenen hem zihnen daha çok yara alacaktın belli ki gözü donmus pislik herif . Keşke hiç yasanmasaydi ama olan oldu işte keşke yanına kalmasa aslında cezasını cekse bir kadına bunu yapan her insan .
Cinsel birliklelik olmamiş

Çok geçmiş olsun o kadar sinirlendim ki anlatamam. Sizin tek suçunuz çok masum olmanız. Bence *rkekler (hepsini zan altında bırakmak istemem ama maalesef çoğu) eve gel dediğinde kabul etmeyi başka bir şey sanıyorlar siz ise çok temiz düşünüp gitmişsiniz. Sevgi böyle bir şey değil ya, seven insan kız arkadaşının tedirgin olacağı hiçbir yere götürmez onu. Pişmanım ayağına yatıp sizle iletişime geçmesine asla izin vermeyin uzaklaştırma alın bu şahıs için. Sürekli o anı kafanızda tekrarlayıp durmayın, bir de muttlaka psikolojik destek alın. Çok aklı başında birisiniz belli ki, depresyonda da değilim demişsiniz ama travmalar biz hiç anlamadan içimizde büyür. Anlatarak rahatlarsınız. O evdeki arkadaş kimse onunla da görüşmeyi kesin

X