Tahmini 25 gunluk bebek ultrasonda var derler mi ?

seyma boran

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
116
18
26
Ahhahahah başlığım çok saçma oldu 😂😂😂neyse söyle anlatayım. 31 aralıkta eşimle son ilişki tarihimiz. 3 ocakta 1 ile 3 arası bi kanamam oldu. Yerleşme mi adet mi bilemedim. Adet 2 saat sürmez gene neyse. Ben 8 ocakta kan verdim 0.100. Belirtilerim vardı. Erken gebelik testi yaptım hafif silik. 28 Ocak 3 Şubat tarihi arasında herhangi bi günde adet olmam lazım programa göre. Kan idrar testinden sonra kan vermedim. Bi daha da test yapmadım. Hiç kan vermeden direk kendi doktoruma gitsem yarın bebek varsa tahmini 25 günlük ya da daha küçüktür ultrason da herhangi bi belirti de görünür mu ? 5 6 haftalık arasında kalp atışı duyuluyor diye biliyorum. Bilenler yazabilir mi?

Eklentiler

• IMG_6951.jpeg
    IMG_6951.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_6952.jpeg
    IMG_6952.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 48
Ahhahahah başlığım çok saçma oldu 😂😂😂neyse söyle anlatayım. 31 aralıkta eşimle son ilişki tarihimiz. 3 ocakta 1 ile 3 arası bi kanamam oldu. Yerleşme mi adet mi bilemedim. Adet 2 saat sürmez gene neyse. Ben 8 ocakta kan verdim 0.100. Belirtilerim vardı. Erken gebelik testi yaptım hafif silik. 28 Ocak 3 Şubat tarihi arasında herhangi bi günde adet olmam lazım programa göre. Kan idrar testinden sonra kan vermedim. Bi daha da test yapmadım. Hiç kan vermeden direk kendi doktoruma gitsem yarın bebek varsa tahmini 25 günlük ya da daha küçüktür ultrason da herhangi bi belirti de görünür mu ? 5 6 haftalık arasında kalp atışı duyuluyor diye biliyorum. Bilenler yazabilir mi?
canım şöyle 31 aralık son ilişki tarihinse o gün bile döllense, şuan idrarda da kanda da görünüyor olması lazım. Direk kan testi verebilirsin. Kan negatifse, negatiftir zaten bence. 31 den sonra ilişkide olmamış çünkü :/ umudunu kırmak gibi olmasın ama bu gölge testlere çok güvenmemek lazım geçen ay benim de bi minik gölgem vardı. Direk kan ver canım sen varsa çıkar zaten inş vardır.

Doktora gittiginde muhtemelen beta hcg ister. Bence once kan verip ona gore gidin. Beta 1500 civari vajinalden 2000-2500 civari karindan gorunuyor. O yuzden once beta baktirin.

Kan vermeye de gerek yok bi kaset test yapın. 5 dk içinde ne çıktıysa o. Erken gebelik testleri sapıtabiliyor. Ama kaset testte hata pek görmedim.

X