Tarcinli su ile 7 günde 5 kilo vermek

Zuzumm28

Baş.Tar 01.07.19/Baş.Kg 85/ HEDEF:55
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2018
108
81
Merhaba arkadaslar...
Tarçınlı su ile kilo veren varmi acaba ? Nette gordum 1 hafta 5 kilo vermek mumkun yaziyodu tabi spor ve yediklerimize dikkat ederek. Ben yarin baslayacagim sonuclari yazarim. 2 hafta yapiliyormus sonra 15 gun ara verilip tekrar yapabiliyormusuz.

Tarifi; 250ml yani 1 bardak suyu cezve veya ufak tencereye koyun 1 tatli kasigi tarcin ekleyin ve kaynatin sonra ocaktan alin iliyinca hizli bir sekilde icin sabah ac karnina ve dilerseniz yatmadan oncede 1 bardak icebilirsiniz.

Internette baya yorum okudum faydasini gorende var gormeyende verenler haftada 2 ile 5 kilo arasi vermis...

Bugun basladim tarcinli suya. Sabah ilk olarak 2 bardak ilik su ictim. Yarim saat sonra tarcinli suyumu ictim ve yarim saat sonrada kahvaltimi yaptim.
BAŞLANGIÇ KİLOM: 79.1

böyle bir şeyin imkanı yok.2 aydır diyetteyim kaçamak bile yapmıyorum sayılır ve 10 kilo verdim. günde 1-1,5 saat yürüyorum bol su içiyorum ancak böyle.
bence bu tür şeylerle vakit kaybetmek yerine düzenli beslenerek kilo vermek daha mantıklı

böyle bir şeyin imkanı yok.2 aydır diyetteyim kaçamak bile yapmıyorum sayılır ve 10 kilo verdim. günde 1-1,5 saat yürüyorum bol su içiyorum ancak böyle.
bence bu tür şeylerle vakit kaybetmek yerine düzenli beslenerek kilo vermek daha mantıklı
Ben diyetimi yapiyorum zaten 3 hafta oldu nerdeyse baslayi 3 haftada 6 kilo verdim sporumuda yapiyorum ben bunu desteklemesi adina yapiyorum metabolizmayi hizlandiriyomus denemeden bilemeyiz. Veren kadar vermeyende var tabi herkez 5 kilo vermemis ama ise yaradigini soyleyen cok.

Ben diyetimi yapiyorum zaten 3 hafta oldu nerdeyse baslayi 3 haftada 6 kilo verdim sporumuda yapiyorum ben bunu desteklemesi adina yapiyorum metabolizmayi hizlandiriyomus denemeden bilemeyiz. Veren kadar vermeyende var tabi herkez 5 kilo vermemis ama ise yaradigini soyleyen cok.
tarçın şifadır. zaten tatlı isteğini de keser. diyetin yanında yenilip, içilirse illa faydası olur. ama tek başına ya da destekle 1 hafta da 5 kilo verdirmez o nedenle yazdım. başarılar diyetinde.

tarçın şifadır. zaten tatlı isteğini de keser. diyetin yanında yenilip, içilirse illa faydası olur. ama tek başına ya da destekle 1 hafta da 5 kilo verdirmez o nedenle yazdım. başarılar diyetinde.
Tesekkur ederim. Bende sana katiliyorum dikkat etmezsek veremeyiz. Ins ise yarar.

Bir ara çubuk tarçını suya koyup gün boyu o suyu içiyordum . İştah azalttı bende ama bir sabah aniden 20 sn kadar gözlerim karardı kendimden geçer gibi oldum sonra düzeldim . Netten araştırınca tansiyonu etkilediğini okudum , muhtemelen bende de öyle oldu . Sadece fazla tüketmeyin dikkatli olmakta yarar var demek için yazdım . Dilerim sağlıkla istediğiniz kiloya ulaşırsınız .

Bir ara çubuk tarçını suya koyup gün boyu o suyu içiyordum . İştah azalttı bende ama bir sabah aniden 20 sn kadar gözlerim karardı kendimden geçer gibi oldum sonra düzeldim . Netten araştırınca tansiyonu etkilediğini okudum , muhtemelen bende de öyle oldu . Sadece fazla tüketmeyin dikkatli olmakta yarar var demek için yazdım . Dilerim sağlıkla istediğiniz kiloya ulaşırsınız .
Cok tesekkur ederim ben sadece 1 su bardagi iciyorum sabah ac karnina bakalim ne kadar etkili olacak.

Ikinci gunle yola devam. Tadi fazla guzel degil ama yinede gideri var.

Ben de sağlıklı. Beslenenip Spor yapıyorum 3 kilo verdim.bir de tarçınlı suyu deneyim.bakalim
İse yarayacak gibi duruyo benim 3 . Haftam oldu diyete baslayali ilk hafta 3.6 kilo verdim 2.hafta sadece 500 gr verdim pazartesi 3. Hafta bitecek bakalim ne kadar gidecek hic kacamak yapmadim sporumuda yapiyorum mumkun oldugunca. Ins hedeflerimize ulasiriz..

Bugunude bitirdim şükür. Bugun ne yaptigima gelince;
Sabah uyandigimda 2 bardak ilik suyumu ictim sonra tarcinli suyumu hazirladim biraz iliyinca ictim ve ictikten yarim saat sonra kahvaltimi yaptim. Bugun biraz gec kaldim kahvaltima
Kahvalti saat 10:00
  • 1 dilim tam bugday ekmegi
  • 1 yumurtayla hazirlanmis omlet (biraz beyaz peynir,bir tutam maydanoz, 1 adet sivri biber biraz tuz ve kirmizi pul biber)
  • 5 adet zeytin
  • 1 tane kucuk domates
Ara ögün saat 11.30
  • 1 bardak sade kefir
Öğle yemeği saat 14:30
  • 2 adet tam bugday ekmegiyle hazirlanmis tost beyaz peynir kullandim sadece
(Biraz işlerim oldugu icin bu sekilde gecistirdim normalde 1 kase corba ve salata yiyordum)
Akşam yemeğim saat 19:00
  • 1 dilim tam bugday ekmegi
  • 1 kepçe mercimek çorbasi
  • 1 orta kase zeytinyagli pirasa
  • 1 kucuk kase yogurt
15 dakika sabah ve 15 dakika aksam Ender Saraç'ın 10 hareketle 3 haftada 2 beden incelten spor hareketleri var onu yaptim.
Tabi gun boyu surekli hareket halindeydim.

Bugunumude kacamaksiz bitirdim. Saat 8.30 gibi meyvem kaldi.
45 dk yuruyus yapildi
Sabah 15 dakikalik spor yapildi+ aksam sporunu 8 de yapicam.

X