Tarlusal deneyimleriniz

Canım reglime 10 gün var ama yumurtlama günüm geçti 3 gündür su gibi geliyor ara ara birazda karın ağrım oluyor test için çok erken değilmi
Ovülasyonla mı takip etmiştin yumurtlamayı. Bazen uygulamadakiyle tutmuyor çünkü

Canım reglime 10 gün var ama yumurtlama günüm geçti 3 gündür su gibi geliyor ara ara birazda karın ağrım oluyor test için çok erken değilmi
Evet canım erken daha en kesin sonuç için adet gününü beklemelisin sonra hayal kırıklığı oluyor kendimden biliyorum

Ay sende bi umutlanıyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 benim gelecek adet bence ağrılarım var
Canseellll test yarım saat sonra böyle oldu. Daha net görünsün diye fotoğrafta oynama yaptım sen de gör diye.. gerçi o kadar çok yalancı gölge pozitif gördüm ki umutlanamiyorum bile 😏yarın sabah ilk idrarla bı daha yapayım bari napayım

Eklentiler

• IMG_20240321_085247.jpg
    IMG_20240321_085247.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 20
Dayanamadım birkaç saat sonra bı daha yaptım çıkmadı. Acaba ilk idrarla diye mi çıktı.bir testim kaldı onu da yarın sabah ilk idrarla yapicam offff yaaa 😔😔😔

Cansel hadi uyan artık kuzum 😬 ben eczaneye gidiyorum test Alicam yine bı tane de erken gebelik testi alayım diyorum offf boşa kürek ama içim rahat etmiyo işte 😔

Canseellll test yarım saat sonra böyle oldu. Daha net görünsün diye fotoğrafta oynama yaptım sen de gör diye.. gerçi o kadar çok yalancı gölge pozitif gördüm ki umutlanamiyorum bile 😏yarın sabah ilk idrarla bı daha yapayım bari napayım
Aaa gerçekten bunda gözüküyor ama yarım saat sonra çıkması şüpheli. erken gebeliği aldın mı acım biraz çişini tut öyle yap 😀 anca girebildim ya akşam misafirim var 🤦🏻‍♀️ bendede suan hiç birşey yok ne ağrı ne adet

zlmtnz zlmtnz muhteşeeem gerçekten gynoseed siparişim geldi içinden çıkan iki gebelik testide bozuk 😀🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_1403.jpeg
    IMG_1403.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 16
Bu ne simdi

Eklentiler

• IMG_1416.jpeg
    IMG_1416.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 20
Aaa gerçekten bunda gözüküyor ama yarım saat sonra çıkması şüpheli. erken gebeliği aldın mı acım biraz çişini tut öyle yap 😀 anca girebildim ya akşam misafirim var 🤦🏻‍♀️ bendede suan hiç birşey yok ne ağrı ne adet
Yok canım cikamadim ektim geldi de..kaldı artık.cikicam diye son testimi de yapmıştım yarın sabaha kalmadı 😬ara ara gelip gidiyo benim ağrılar ama dünkü gibi değil çok daha hafif bakalim

Ay sinirlerim bozuldu yaa. Gitmedi mi eltin hadi kalk test almaya gidelim 😀
Sen de gidecekmisin test almaya.. ya ilk idrarla yaptığımda gölge var ama diğerlerinde sonradan 1 er 2 şer saatlik idrarla yaptıklarında kuruma çizgisi çıktı. Kafam karıştı iyice. Eltim gitti yemek yapıyorum gitsem mi acaba yaaa

Sen de gidecekmisin test almaya.. ya ilk idrarla yaptığımda gölge var ama diğerlerinde sonradan 1 er 2 şer saatlik idrarla yaptıklarında kuruma çizgisi çıktı. Kafam karıştı iyice. Eltim gitti yemek yapıyorum gitsem mi acaba yaaa
Bende yemek yapıyorum bitsin gitcem valla içimde kalacağına 😀

X