Tavsiye ve Tecrübe İstiyoruz

KEÇıBOYNUZU KÜRÜ
Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

NOT: alacağınız keçiboynuzlarının koyu renkli olmasına ve kırık parçalanmış olmamasına dikkat ediniz

canım ben de hertürlü yolu denedim ,yeterki çare olsun diye insan duyduğu herşeyi deniyor.Adapazarında ibrahim bey adında bir beyy ilaç yapıyormuşş hiç gözümü bilem kırpmadan bundan 4 yılönce 120 tl para gönderdim sağolsun adamcağız dürüst çıktı yaptığı bitkisel karışımı gönderdii,eşim kullandı,cemre marka ,aktarlarda satılan üründen aldım eşim kullandı,E vitamini dediler bitkisel olanından aldımm eşim kullandıı,Manisa da sperm canlandırıyor ,üretiyor dediler sağolsun bir arkadaş (anne-çocuk sitesinden)hemen 3-4 kutumesir macunu gönderdi. eşim, onlarıda yeterki faydası olsun diye kullandıı..sanırımbu kadar çaba yeterr artık yapabileceğim birşey yokk ..Allaha bırakmaktan başka çaremizde yokk ..tabi bunların yanısıra 2 kez tüpbebek ve eşimin vurulduğu iğneler de çabasııı ama nafileeeemafoldumben

canım ben de hertürlü yolu denedim ,yeterki çare olsun diye insan duyduğu herşeyi deniyor.Adapazarında ibrahim bey adında bir beyy ilaç yapıyormuşş hiç gözümü bilem kırpmadan bundan 4 yılönce 120 tl para gönderdim sağolsun adamcağız dürüst çıktı yaptığı bitkisel karışımı gönderdii,eşim kullandı,cemre marka ,aktarlarda satılan üründen aldım eşim kullandı,E vitamini dediler bitkisel olanından aldımm eşim kullandıı,Manisa da sperm canlandırıyor ,üretiyor dediler sağolsun bir arkadaş (anne-çocuk sitesinden)hemen 3-4 kutumesir macunu gönderdi. eşim, onlarıda yeterki faydası olsun diye kullandıı..sanırımbu kadar çaba yeterr artık yapabileceğim birşey yokk ..Allaha bırakmaktan başka çaremizde yokk ..tabi bunların yanısıra 2 kez tüpbebek ve eşimin vurulduğu iğneler de çabasııı ama nafileeeemafoldumben

Canım benim stres yapma zamanı gelince rabbim verecektir hayırlısıyla biz elimizden geleni yapalım o içlerinden birini vesile edecektir inancını yitirme :teselli:a.s.

[

peki başarabiliyormusun canım bunu şu an ?:teselli:

canım en azından eskisi kadar kendimi kahretmiyorum,artık bebeğim olmadığı takdirde bana getireceği avantajları düşünüyorum,kendimi böyle teselli ediyorum,ALLAHtan hep hayırlısını diliyorum,inan benden çok annem üzülüyor,bazen sıf annem sevinsin diye hamile kalmak istiyorum.

[

peki başarabiliyormusun canım bunu şu an ?:teselli:

canım en azından eskisi kadar kendimi kahretmiyorum,artık bebeğim olmadığı takdirde bana getireceği avantajları düşünüyorum,kendimi böyle teselli ediyorum,ALLAHtan hep hayırlısını diliyorum,inan benden çok annem üzülüyor,bazen sıf annem sevinsin diye hamile kalmak istiyorum.

Allah hayırlısını nasip etsin canım benim :Saruboceq:

ya arkadaşlar ben menogon kullanıyordum dun bıttı catlatma iğnesi için gittim doktora yumurtalar 2.5 cm olmuş gerek yok catlatma iğnesine dedi ya sızce dogrumu

kızlar bildiklerimizi duyduklarımızı paylaşalım,kısırlık la ilgili bir çok kür var,erkek ya da kadın kısırlığı farketmez,ben bu ay ne bulursam yicem valla, olsada olmasada,şimdiye kadar ne duyduysam aklıma geldikçe hemen alıp yiyorum.

damdan düşenin halinden damdan düşer anlar derler.. ne kadar da stres yapma, stres etkilio desek de birbirimize, insan aklına takamadan edemiyor. ama bu kadar kasma kendini vücudunu yorma. oluruna bırak. kullandığın otlar filan falan tersine etki yapmasın.. allah şifa versin

merhaba ben aranıza yeni katıldım.2.5 milim mi yumutlaman 25 milimi tam anlamadım yazarsan sevinirim.

arkadaslar rabbim herkese hayirli evlatlar versin oncelikle . bende asilama ile 2.denemede hamile kaldim. herseyden once kesinlikle stres yapmamak ve dusunumemek gerekiyor. asilamadan onceki ay ibrahim sarcoglunun sogan kurunu uyguladim once sonraki ayda asilamanin yapildigi ay yani incir kurunu denedim ve o ay yumurta boyutlarim gerrcekten farketti ve ayni ayda hamile kaldim.asilamadan sonrada siradanbir gun gibi hareket ettim. stres yapmamak icin alisverise bile gittim asilama sonrasi.evde kalsaydim kesin kafamda takilcakti cunki.

arkadaslar rabbim herkese hayirli evlatlar versin oncelikle . bende asilama ile 2.denemede hamile kaldim. herseyden once kesinlikle stres yapmamak ve dusunumemek gerekiyor. asilamadan onceki ay ibrahim sarcoglunun sogan kurunu uyguladim once sonraki ayda asilamanin yapildigi ay yani incir kurunu denedim ve o ay yumurta boyutlarim gerrcekten farketti ve ayni ayda hamile kaldim.asilamadan sonrada siradanbir gun gibi hareket ettim. stres yapmamak icin alisverise bile gittim asilama sonrasi.evde kalsaydim kesin kafamda takilcakti cunki.

canım en başta tebrik ederim,ALLAH sğlıkla kucağına almayı nasip etsin,
incir kürüne bende çok güveniyorum,2 ay evvel uyguladığımda bende hamile kaldım ama düşük yaptım,şimdi bu ay küre yeniden başladım ama yanlış yaprım sanırım,ilk 1 hafta 10 gün içine havuç doğradım oysa kürün sonuna doğru havuç doğramam gerekiyormuş,neyse bu ay yumurtlama olduğunu sanmıyorum artık önümüzdeki ay doğru bir şekilde yaparım.

sibela mrb bende 10 aydır uğraşıyorum kist problemim vardı çok şükür bunu aştım kontrollerimde hiç bi sorun çıkmıyor yalnız evlendikten sonra çok kilo aldım tabi doktorum da başta söylediği şey zayıflıcaksın oldu şuan diyet yapıyorum ve beklemedeyim evlenmeden önce 43 kiloydum evlendim 63 oldu vücut şok bi şekilde kilo almış olduğu için bugün bu sorunu yaşıyorum yumurta tembelliği yapmış şuan bunu da aştım doktorumda dahil herkes bekle diyo ya bazen çok sıkılıyorum eşimde sırf moral olsun diye ya ben senle çocuk için mi evlendim diyo tabi o da bana çok üzülüyo bu ay günüm baya bi geçmişti ama sonunda yine kırmızı kart yedim şuanda hala adetim devam ediyo burdan kür tariflerini yazdım çok faydalı bi topic olmuş ellerine sağlık Allah'ım isteyen herkese tez zamanda sağlıklı ve sıhhatli evlat versin görüşürüz canm

sibela mrb bende 10 aydır uğraşıyorum kist problemim vardı çok şükür bunu aştım kontrollerimde hiç bi sorun çıkmıyor yalnız evlendikten sonra çok kilo aldım tabi doktorum da başta söylediği şey zayıflıcaksın oldu şuan diyet yapıyorum ve beklemedeyim evlenmeden önce 43 kiloydum evlendim 63 oldu vücut şok bi şekilde kilo almış olduğu için bugün bu sorunu yaşıyorum yumurta tembelliği yapmış şuan bunu da aştım doktorumda dahil herkes bekle diyo ya bazen çok sıkılıyorum eşimde sırf moral olsun diye ya ben senle çocuk için mi evlendim diyo tabi o da bana çok üzülüyo bu ay günüm baya bi geçmişti ama sonunda yine kırmızı kart yedim şuanda hala adetim devam ediyo burdan kür tariflerini yazdım çok faydalı bi topic olmuş ellerine sağlık Allah'ım isteyen herkese tez zamanda sağlıklı ve sıhhatli evlat versin görüşürüz canm

canım iyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum,bende her ay bı siteyi didikliyorum yeni ne duyarsam imkanlarım dahilinde yapmaya çalışıyorum,sen kürleri yazdım demişsin,ama bulamadım nereye yazdın canım,bende adet oldum 5.günüm incir kürüne yeniden başladım yumurtlama zamanına doğru havuç da doğrıyacağım,bide adaçayı yağını yaprak pedime sürüp öyle yatıyorum,maalesef eşime bişey yediremiyorum çok inattır kendisi,bide unutmazsam hergün bir kupa adaçayı içiyorum,sen neler yapıyosun canım yazarsan sevinirim seni öpüyorum.

ben 4. tüp bebek denemesi sonucunda hamile kaldı. pko var bende. 4. tüp bebeğime başlarken 16 kılo verdim. tedavı süresince sıgara kahve içmedim. sağlıklı beslenmeye özen gösterdim. yani mandarina en cok yedıgım şeydı. ağır yağlı yemek yememeye çalışdım. abdetssız gezmemeye cok özen gösterdım. gece namazı kıldım hemen hemen her gece. hergün fetih ve meryem suresını okudum. hastaneye giderken ayetel kürsi yı okuya okuya gıdyodum. ve 4. tüp bebek tedavısınde deıger tedavılerde yaptıgım bı şeyı yapmadım. şöyle: merkezde diğer tedavi gören hıc kımse ıle hıc bısey paylasmadım. etkılenmek ıstemedım hıc bırının hıkayesınden. Allahım sonunda verdı çok şükür... mevlam herkeze versın.

GEBE KALMAK İÇİN UYGULANAN KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ NEDİR.bİLGİSİ OLAN VAR MI ARKADAŞLAR

canım ya biraz oluruna bırak
bişey kullanma boşver
stres en büyük etken bu konuda
sana biraz kendimden bahsedeyim
doğum kaontol hapını bıuraktıktan sonra 2.ay hamile kaldım ilk gebeliğimdi çok sevindim
ama 6 haftalıkken düşürdüm bebğimi
sonra tam 7 ay bekledim tekrar hamile kalabilmek için
bu süre zarfında dr.a gittim bişey yok dedi dr.
ama her ay bu sefre hamileyim diye içimde his vardı
kaç tane idrar testi kan testi yaptırdım bilmiyorum
bir gün idrarda pozitif çıktı kanda negatif
eşime de söylemişltim çok üüzldüm
yalancı çoban oldum eşimin karşısında
anlatamam sana
her ay yumurtlama gününde çalışmalar yapıyorduk olmadı olmadı
ilişkiden sonra yarım saat yada 1 saat yatıryordum sırt üstü belimin altına birde yastık koydum
başka da bişay yapmadım
bir ay tam da yumurtlama zamanıda kardeşim bize geldi 1 hafta kaldı
biz sadece 1 kez birlikte olmuşuzdur eşimle
zamanı kaçırdım diye çok üüzldüm
nasıl olsa bu ay olmadı diye düşündüm hep
stres sıkıntı bişey kalmadı bende
aynı adet sancılarına bezneyen ağrılarım vardı
test yaptırdım hamileymişim
Yüce Rabbime şükürler olsun
inş cnm en kısa zamanda hamile kalman dileğiyle

aynen katılıyorum

kızlar benimde 1 oğlum var bende 2 yıldır hem tedavi grdüm hem bitkisel kürler yaptım olmadı ama size tavsiyem rahim flimini muhakkak çektirmelisiniz benim rahim fliminde 3 ay sonra kendiliginden hamile kaldım oda bende yumurta gelişmiyo gelişse ilaçsız çatlamıyordu ona ragmen beklenmedik bir anda 7 haftalık hamile oldugumu öğrendim ...........

Merhaba, tavsiye ve tecrübe konusunda ben ve çevremdeki birkaç arkadaşım sanırım en tecrübeli kişileriz diyebilirim. Ankara'da bulunanlar için bu tecrübelerimi paylaşmak isterim memnuniyetle, bir yardımım olabilirse, çok sevinirim. Bu konuda Ankarada en tecrübeli ve başarılı isimlerin başında Dr. Ferit Saracoğlu geliyor. Beni yıllar önce annemin bir komşusu tanıştırdı. Kendisinin tecrübesi ve başarısı o kadar biliniyormuş ki, sonradan onu tanıyınca ben nasıl oldu da daha önceden duymadım diye şaşırdım, Hem kısırlık ve tüp bebek tedavisi hem de hamilelilk sırasında oluşabilecek bebekle ilgili sorunlar konusunda uzmanmış ve benden sonra 3 arkadaşımı götürdüm, hepsi de çok memnun kaldılar. Daha sonra azerbaycandan bir yakınımız çok şiddetli kanama ile acilen ankaraya geldi, onu da aynı gün içinde hastaneye kaldırdık, yine Ferit hocamız ameliyatını yaptı, memnun mesut memleketine geri gönderdik, içimiz o kadar rahat ki, çevremde hangi hanım, bir doktora ihtiyacım var dese, özellikle kısırlık, tüp bebek, anne karnındaki bebekle ilgili hastalık tanılarında hemen ferit hocamın telefonunu veriyorum.

X