Tayyip Erdoğan'ı zirveye çıkaran yol

Hiçbiriniz aynı düşünmek zorunda değilsiniz, değer yargılarınız, inandıklarınız, hayat görüşleriniz farklı olabilir.

Yalnız lütfen insanların düşüncelerine alaycı yaklaşmayın, biri bir partiyi, bir lideri seviyordur, sevmek, desteklemek için kendince sebepleri vardır, bu sebepleri, meslekleri, bakış açıları bu kadar dile dolanmamalı.

Böyle yapa yapa herkes birbirinden uzaklaşıyor, soğuyor, yapmayın lütfen.
Herkes destekleme veya desteklememe sebeplerini yazsın fakat birbirinizin yazdığı sözleri alıp başka yönlere çekmeyin rica ediyorum, tartışmayın demiyorum bakın, tartışın fakat bununda bir ayarı olsun.

Bazen bakıyorum biri hamile oluyor anneliğine laf söyleniyor, mesleğine laf söyleniyor, biri bir liderle, diğeri başka bir liderle dalga geçiyor, yapmayın rica ediyorum.

Şimdi bu yazdıklarımı bir yöne, bir kesime çekmeyin, ki kesim derken bile hicap duyuyorum, düşünsenize ne kadar fena birşey, yazarken birileri üstüne alınırken birileri bak gördün mü size diyor diyecek diye düşünüp yazmaya çalışmak, oysa lafım herkese, uyarıları bile ikiye bölüyorsunuz, bu sözler kesin şu kişileredir, hayır kesin falanca kişileredir diye.

Onu bırakın yorulmadınız mı sürekli ceza almaktan, banlarken üzülüyorum, siz yazarken hiç üzülmüyor musunuz?
İnanın böyle giderse bu bölüm kalkmaz ama birçoğunuz sürekli tartışma çıkarıyor diye üyeliklerinizi askıya alırlar, ne gerek var bunlara.

Şurda ağız tadıyla yazsanız, herkes düşüncesini ortaya koysa, kol kola kardeşlik türküleri söyleyin diyen yok ki, düşüncelere saygı duymak çok zor olmasa gerek.

Birisi nefretten bahsetmiş nasıl nefretse her 2 kişiden biri onu başbakan görme için sandığa gidiyor......:44:
yaman çelişki vesselam:KK14:

Tayyip, türkiyenin başına gelen en güzel şey mi? Bu cümleye koca bi kahkaha attım cidden :KK70: :KK70: hala adama tapanlar var ya şu memlekette, cidden hayret edıyorum o zihniyete.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiçbir şeye değil,kadınların,özellikle kadınların bu kadar savunmasına aklım yatmıyor.Hamile ve çocuklular özellikle...

Her yaptığına eyvallah deyin sakın eleştirmeyin.Çocuk okula başlasın,her sene değişen sistemde harcansın gitsin,üniversite bitirsin ama bir sınav yüzünden yıllarca işsiz kalsın ama siz sakın eleştirmeyin hiçbir şeyi.

Kadınlar ne zaman bb'ı savunsa aklıma bir akp mahalle kadın kolu başkanı mıdır nedir bir kadının söylediği geliyor..
AKP'ye üye olmak RTE'ye nikahla bağlanmaktır demişti hatun... :KK53: :KK53: :KK53:
Daha bunun ötesi var mı... :44:
Ben demiyorum, onlar böyle söylüyor :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
Tayyip, türkiyenin başına gelen en güzel şey mi? Bu cümleye koca bi kahkaha attım cidden :KK70: :KK70: hala adama tapanlar var ya şu memlekette, cidden hayret edıyorum o zihniyete.

eşarpolayından çok oyu var..ben o şekilde düşünmüyordum..son bir aydır gözlemlediğim,diğer siyasi yaptıklarını fazla takip etmeyenler sadece eşarp özgürlüğü için verenler çoğunlukta..
daha öncede değim gibi kimler geldi kimler geçti..

eşarpolayından çok oyu var..ben o şekilde düşünmüyordum..son bir aydır gözlemlediğim,diğer siyasi yaptıklarını fazla takip etmeyenler sadece eşarp özgürlüğü için verenler çoğunlukta..
daha öncede değim gibi kimler geldi kimler geçti..

Tabiikide öyle. Bu kış 8 ay camiiye gttim. Ben hariç herkes tayyipe dua edip duruodu :KK70: hatta bi kız bu sihirli kupalar varya onun bi tarafına tayyipin resmini diğer tarafına kendi resmını bastrmıştı. Allah razı olsun tayyipten diyorlardı kıs kıs guluodum onlara :KK70: bnde hp chpnın toplantılarına vs gdıom diye benı düşman bellemişlerdi :KK70:

Akpyo destekleyenlere cevabimiz ananinda al git :) ne de olsa seçiyorsunuz boyle cümleleri

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabiikide öyle. Bu kış 8 ay camiiye gttim. Ben hariç herkes tayyipe dua edip duruodu :KK70: hatta bi kız bu sihirli kupalar varya onun bi tarafına tayyipin resmini diğer tarafına kendi resmını bastrmıştı. Allah razı olsun tayyipten diyorlardı kıs kıs guluodum onlara :KK70: bnde hp chpnın toplantılarına vs gdıom diye benı düşman bellemişlerdi :KK70:

tamam iyi güzel takan taksın..ama bride takmak istemiyen genç kızlara çokta reşit olduğu halde eşarba zorlayan aileler var..bu kızları kim koruyacak..:44:

Bu konunun empatik yönü kalmadı maalesf,çoğunluk haklı yada haksız,sadece eşarpla ilgili politikasından kötü yaptığınada iyi diyor..ben tamamen empatiktim..son zamanlarda o bazı kesimin davranışları bana normal gelmiyor..partiye oy veren arkadaşlarla yaptığım sohbetlerde bir nedenleri vardır deniliyor..
nedenleri eşarpla kurumlara girememiş olmaları..
ama sırf bu nedenden körü körüne desteklenirmi..hem bu bir özgürlükse çok açık olanlar yada eşcinseller vb.. onlarda dilediğince özgürlüğe sahip olmalı..özgürlük bir kesime olursa adı özgürlük olmazki:44:

Bu konunun empatik yönü kalmadı maalesf,çoğunluk haklı yada haksız,sadece eşarpla ilgili politikasından kötü yaptığınada iyi diyor..ben tamamen empatiktim..son zamanlarda o bazı kesimin davranışları bana normal gelmiyor..partiye oy veren arkadaşlarla yaptığım sohbetlerde bir nedenleri vardır deniliyor..
nedenleri eşarpla kurumlara girememiş olmaları..
ama sırf bu nedenden körü körüne desteklenirmi..hem bu bir özgürlükse çok açık olanlar yada eşcinseller vb.. onlarda dilediğince özgürlüğe sahip olmalı..özgürlük bir kesime olursa adı özgürlük olmazki:44:

eşarplılara toleranslar tam. Açıklar eşcinseller vs kafir,munafık oluyor onların gözünde. Halkın bakış açısınıda bu kadar sığlaştırdı işte bu çağda olmamıza rağmen. Toplumumuz derine inmiyor ki hep yüzeysel. Bana elektrklı bisiklet verdi deyip oy verıyor. Eşarbıma karısan yok deyıp oy verıyor. işine ne gelıyorsa o yani. Şahsi düşünüyor, millet olarak toplum olarak konuyu ele almıyor.

eşarplılara toleranslar tam. Açıklar eşcinseller vs kafir,munafık oluyor onların gözünde. Halkın bakış açısınıda bu kadar sığlaştırdı işte bu çağda olmamıza rağmen. Toplumumuz derine inmiyor ki hep yüzeysel. Bana elektrklı bisiklet verdi deyip oy verıyor. Eşarbıma karısan yok deyıp oy verıyor. işine ne gelıyorsa o yani. Şahsi düşünüyor, millet olarak toplum olarak konuyu ele almıyor.

şahsi özgürlük olmaz olduranlar olduruyorlar..zamanında yapılmamış olmasının nedenide buydu..belirli kurallar vardı ve öyle olmalı bencede..bu sadece eşarpla ilgili değil ayrıca..istediklerince kendilerini kandırsınlar..kumaş pantolon olayı bile kurumlara sonradan geldi o bile yasktı sadece eşarp değil...

benim başım açık..ilçe teşkilatındayım kimsede bana kafir muamelesi yapmıyor..
lütfen herkesi kendiniz gibi sanmayın..yıllarca tesettürlü insanlara uyguladığınız psikolojik baskıyı hak ediyor olsanızda görmediğinizi kendinizde bal gibi biliyorsunuz.
toplumumuz zaten derine indiği için eskileri bildiği için bu oluşumu destekliyor...internette keeMAL in ssk genel müd.yaptığı dönemdeki hastane vaziyetleri dolaşıyor..erinmeyin açın izleyin..o zamanlardan bugüne gelmiş kişilerden chp zihniyetine oy çıkmasını beklemiyorsunuz herhalde.
dedem kalbinden rahatsızdı ameliyat lazımdı ama zamanın parası ile bilmem kaç milyon istendiğinden ilaç ile tedavisi devam etti.
ssk düzenlemelerinden sonra operasyon yapıldı ve tek kuruş ödemeden o hastaneden çıktı çok şükürde durumu gayet ii..
sizden bunun ne demek olduğunu anlamanızı beklemiyorum ama bu tip şeylere değer verenleri küçümsemekte komik oluyor...
halk hizmeti sever..siyasinin kaşına gözüne bakmaz..
eskişehirde chp büyükşehir başkanı ama adam diğerleri gibi yatmıyor çalışıyor..ve orada ak partili bile oyunu o büyükerşene verdi..

sizin ailenizde tesettürü sebebiyle okulundan atılan..ailesi kapalı diye askeri törene alınmayan ve hatta askeri tesislerde olacak davetlerde özellikle türbanlılar gelmesin diye aşşağılanan yoksa bu 12 seneyi yine anlamazsınız.

sırf vefat eden birinin ardından Allah rahmet eylesin dedi diye..sen ülkeye şeriat mı gelsin istiyorsun diye orduda fişlenen ve sonra atılan dayım örneği varken...bizde sizin bu çok çağdaş çok aydınlıkçı yanlarınızı tınlamıyoruz..

evet tesettürlü insanların başı kapalı ama sizlerinde beyni örümcek ağları ile kapanmış..hala insanları açık kapalı diye konuşmak hangi aydın hangi çağdaşlığa sığar bilemedim..ki lanet olsun öyle çağdaşlığa.

Türkiyede eğitim sistemine hükümetin ve hükümet yanlısı c'anım öğretmenlerin bakış açısı::KK1:

$420945_10150635874522486_758083617_n.jpg

benim başım açık..ilçe teşkilatındayım kimsede bana kafir muamelesi yapmıyor..
lütfen herkesi kendiniz gibi sanmayın..yıllarca tesettürlü insanlara uyguladığınız psikolojik baskıyı hak ediyor olsanızda görmediğinizi kendinizde bal gibi biliyorsunuz.
toplumumuz zaten derine indiği için eskileri bildiği için bu oluşumu destekliyor...internette keeMAL in ssk genel müd.yaptığı dönemdeki hastane vaziyetleri dolaşıyor..erinmeyin açın izleyin..o zamanlardan bugüne gelmiş kişilerden chp zihniyetine oy çıkmasını beklemiyorsunuz herhalde.
dedem kalbinden rahatsızdı ameliyat lazımdı ama zamanın parası ile bilmem kaç milyon istendiğinden ilaç ile tedavisi devam etti.
ssk düzenlemelerinden sonra operasyon yapıldı ve tek kuruş ödemeden o hastaneden çıktı çok şükürde durumu gayet ii..
sizden bunun ne demek olduğunu anlamanızı beklemiyorum ama bu tip şeylere değer verenleri küçümsemekte komik oluyor...
halk hizmeti sever..siyasinin kaşına gözüne bakmaz..
eskişehirde chp büyükşehir başkanı ama adam diğerleri gibi yatmıyor çalışıyor..ve orada ak partili bile oyunu o büyükerşene verdi..

sizin ailenizde tesettürü sebebiyle okulundan atılan..ailesi kapalı diye askeri törene alınmayan ve hatta askeri tesislerde olacak davetlerde özellikle türbanlılar gelmesin diye aşşağılanan yoksa bu 12 seneyi yine anlamazsınız.

sırf vefat eden birinin ardından Allah rahmet eylesin dedi diye..sen ülkeye şeriat mı gelsin istiyorsun diye orduda fişlenen ve sonra atılan dayım örneği varken...bizde sizin bu çok çağdaş çok aydınlıkçı yanlarınızı tınlamıyoruz..

evet tesettürlü insanların başı kapalı ama sizlerinde beyni örümcek ağları ile kapanmış..hala insanları açık kapalı diye konuşmak hangi aydın hangi çağdaşlığa sığar bilemedim..ki lanet olsun öyle çağdaşlığa.
ha evet akp yi destekleyen bir arkadaşın yazısında,gezi olaylarına katılanlar arasında,ünüversiteliler,kürtler ,birde başı açıklar vardı dedi..birde gezi olayında ölen çocuk için oh iyi oldu bir pislik öldü dedi..bu arkadaş hala sitede ve online gayaet özgür bir ülkeyiz..ha aydın değil sanırım haklısın:44:

ha evet akp yi destekleyen bir arkadaşın yazısında,gezi olaylarına katılanlar arasında,ünüversiteliler,kürtler ,birde başı açıklar vardı dedi..birde gezi olayında ölen çocuk için oh iyi oldu bir pislik öldü dedi..bu arkadaş hala sitede ve online gayaet özgür bir ülkeyiz..ha aydın değil sanırım haklısın:44:

bugün internette gezide ölen kişilerden birinin Peygamber efendimize küfürler savurduğu Allahı saymadığı bir video yayınlanıyordu.
Allahı peygamberi sevmiyor oluşu ölümü hak ediyor manasına gelmiyor tabiki..ali ismail korkmazında eski mesajlarında da bu tarz hakaretler yayınlandı..

kanaatim şu ki bu iki gençte tanımadıkları saymadıkları hatta küfürler yağdırdığı Allahları ile tanışmaya gitti..var mı yok mu kendileri görecek..
ister kızın ister gülün ama insanların değerlerine hakaret etmek ne kadar doğru ise benim kanaatimde doğru..
ve evet çook özgür bir ülkeyiz..öyle ki Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanına ailesine vefat etmiş annesine her türlü hakaret küfür gırla..ama kimse ceza almıyor..sorsak ülkede diktatör var :)))

X