Tayyip Erdoğan'ı zirveye çıkaran yol

efsaaaa vardı değil mi:KK53:
ne olduğu belirsiz biri:KK52:

Evet efsaaa
Yazdiklari sizin isinize gelmiyordu oyle hatirliyorum :)

İnanmak için kendinizi çok zorluyor olmalısınız..

Çünkü bizler yıllardır kpss de,lys de ,hakimlik sınavlarında dönen dolapları,kopyaları,bu insanların tüm kilit noktalara yerleştirildiği basbas bağırıyoruz.

Benim anlamadığım ben bir vatandaş olarak bunu oturduğum yerden görebilecek zeka kapasitesine sahibim ama sayın Başbakan değil yani,bunu kendide kabul ediyor o zaman:26:

Benim inanmamaya proglamlandığım öngörünüzde komik olmuş,zira bizler 10 yıldır söylediğimiz şeyleri söylemeye devam ederken,siz 10 yıldır Erdoğan güveniyor diye cemaate güveniyordunuz,o temizlemeye kalktı,terör örgütü yaptınız adamları..

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu?

biz partizancılık yapmıyoruz sadece Erdoğancıyız..bu ülke için çalıştığına inanıyoruz ve evet arkasındayız..
sizin siyasi görüşünüz nedir bilmem ama düşününce 70 yıldır hiç bir icraati olmayan bi partiye yinede göz göre göre oy vermek normal ise benimde 70 yılda yapılmayanı 12 yıldır yapan partiyi savunmam gayet olağan..abesde değil.

yaşınız kaç onuda bilmiyorum ama ülke tarihine bakacak olursanız ( önceki mesajlarda yazdım..DAYIM SADECE ALLAH RAHMET EYLESİN DEDİ DİYE ORDUDAN ATILDI) devlet kademelerinde yargıda emniyette eğitimde hep kendisine laik çağdaş aydın tanımını yapanlar vardı..inançlı kesim değil memur olmak..işini halletmek için belediyelere giderken başını açardı.

siz bunları bilmez duymaz hatta belki yalanlarsınız ama BİZZAT yaşayanlar oldu..DOLAYISIYLA ciamaat + akp ortaklığı bu ayırımı bu haksızlığın önüne geçmek için yapıldı bu bir gerçek..biraz da bizim insanımız devlet içinde olsun istendi...ama Erdoğan sınavlarda soru çalınması haksız kadrolaşma bunların olduğuna tabiki inanmadı çünkü sanıyordu ki Allah korkusu olan kişiler yapmaz bunları...hepimiz öyle yanıldık zaten.

evet adamlar terör örgütü bunu cia bile itiraf etmiş biz besliyoruz ve iadesi olmayacak dedikten sonra ne düşünmeliyiz..
kendi ülkensinin MİT ine saldıran terörist değil nedir? aaa evet maşa oluyor değil mi? işte size Ergün Diler okuyun demem buradan kaynaklanıyor..
bu ülke kuruluşundan beri hep dışarıdan yönetildi..tarihinde ilk kez TAM Bağımsızlık için adım atmak istiyor ama geziydi 17 aralıktı ışiddi esaddı kürt sorunu hep önüne set çekiliyor..herşeye rağmen dimdik ayakta bir LİDER var...ve biz ona sahip çıkacağız..

en kısa rica edeceğim bir oturun düşünün Erdoğanı kimler sevmiyor hangi ülkeler...ve sonra bakın o ülkeler Türkiyeyi seviyor mu?

Son düzenleme:
Erdoğan ı eleştirebilmek için illa karşısına birini getirebilmek mi gerekiyor?
Misal ben o ''biri'' dediğinizi de ''diğeri dediğinizi de desteklemiyorum.
Başbabakanın seçmeni tarafından eleştirilebilmesini istiyorum.
Her yaptığı alkışlandıkça büyüyen egosuna tahammül etmek istemiyorum.
Biraz saygılı bir başbakan istiyorum,isteyemez miyim?

Bu arada'' herkes hakettiğini aldı'' cümlesinde ne demek istediğinizi sorabilir miyim?

Bence herkesin dusuncesine saygi duymalisin. Adam ulkeyi guzel yonetiyr bence ve kimse onun kadar guzel yonetemez. Bundan senelrce once yengemle bir devlet dairesine gttgmde yengemin basi kapali oldugu icin almadilar onu ve benm ck zoruma gtti. Artik ulkemiz ozgur kimse kimsenin giyimine karisamiyr, onceden kurtce knusmak yasakti smdi herkes kendi dilini knusuyr. Benm icin en onemli sey bu.yani bir insan minicik sort gyince bisey olmuyruda basi kapaliyken niye alinmiyrdu. Herneyse o lafida anlayan anladi canm...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tabii tabii bir sapkın sübyancının dedikleri işimize gelmiyordu:KK51:

Hi hi sapkin subyanci :)
Dogruyu yaziyordu bana göre
akil yasta degil basta ...
Basbakanimizin ülkemiz icin yaptigi icraatleri goruyordu ve biliyordu
inkar etmiyordu en azindan :KK66:

Ben muhalefet medya okumam sadece merak buyurmayın siz.

Hertür yanlı yayınıda takip eder AKIL süzgecimden geçirir,sonra karar veririm.

Başbakan veya Mufalefet liderleri söyledi diye'' yanlışa doğru'',''doğruya yanlış'' demem.

olması gereken bu zaten..
ben milliyetçi tabanlıyım ama partime baktığımda milliyetçilik ile ilgisi olmayan bir politika görüyorum...ırkçı bi politika..
dert milliyetçilik ise Erdoğan hepsinden milliyetçi ..
hatası eksiği yok mu var tabiki ama onu sevmeyip oy vermeyenlerin eleştirilerini de çok dikkate almamalı..netice sadece ideolojine ters diye sevmiyor oy vermiyorsun...sorgulama yok.
akıl süzgecinize sadece Erdoğan takılıyor sanırım ki bir ülkede iktidarın düzgün çalışmasının muhalefete bağlı olduğunu düşünmüyor gibisiniz...
muhalefet hala 70 sene önceki vizyon mantık ile ülkeye bakıyor...hala tesettüre takılmış kalmış biz onlardan fayda bekleyeceğizz..

dışarıda muhalefet iktidarı hizmet yapsın diye çalıştırır bizde aman bu ülkeye birşey verme hizmet etme 3 nutuk 1 hitabe neyine yetmiyor diye yerinde saydırsın...ve bu size çok normal geliyor.

En Büyük TÜRKİYE ülkemi seviyorum ve çok daha iyi yarınlar için Erdoğan diyorum.

Hi hi sapkin subyanci :)
Dogruyu yaziyordu bana göre
akil yasta degil basta ...
Basbakanimizin ülkemiz icin yaptigi icraatleri goruyordu ve biliyordu
inkar etmiyordu en azindan :KK66:

size göre doğru:KK51:

efsaaaa vardı değil mi:KK53:
ne olduğu belirsiz biri:KK52:

Efsaaa su ecdad torunu olup rus kizlarinin fotografini benim diye yutturmaya calisan kizdi dimi?sonra yalan dolanlari meydana cikinca rezilliginden arazi olup kacmisti siteden bi daha da goren olmadi :))

biz partizancılık yapmıyoruz sadece Erdoğancıyız..bu ülke için çalıştığına inanıyoruz ve evet arkasındayız..
sizin siyasi görüşünüz nedir bilmem ama düşününce 70 yıldır hiç bir icraati olmayan bi partiye yinede göz göre göre oy vermek normal ise benimde 70 yılda yapılmayanı 12 yıldır yapan partiyi savunurum elbet ki..abesde değil.

yaşınız kaç onuda bilmiyorum ama ülke tarihine bakacak olursanız ( önceki mesajlarda yazdım..DAYIM SADECE ALLAH RAHMET EYLESİN DEDİ DİYE ORDUDAN ATILDI) devlet kademelerinde yargıda emniyette eğitimde hep kendisine laik çağdaş aydın tanımını yapanlar vardı..inançlı kesim değil memur olmak..işini halletmek için belediyelere giderken başını açardı.

siz bunları bilmez duymaz hatta belki yalanlarsınız ama BİZZAT yaşayanlar oldu..DOLAYISIYLA ciamaat + akp ortaklığı bu ayırımı bu haksızlığın önüne geçmek için yapıldı bu bir gerçek..biraz da bizim insanımız devlet içinde olsun istendi...ama Erdoğan sınavlarda soru çalınması haksız kadrolaşma bunların olduğuna tabiki inanmadı çünkü sanıyordu ki Allah korkusu olan kişiler yapmaz bunları...hepimiz öyle yanıldık zaten.

evet adamlar terör örgütü bunu cia bile itiraf etmiş biz besliyoruz ve iadesi olmayacak dedikten sonra ne düşünmeliyiz..
kendi ülkensinin MİT ine saldıran terörist değil nedir?
aaa evet maşa oluyor değil mi? işte size Ergün Diler okuyun demem buradan kaynaklanıyor..
bu ülke kuruluşundan beri hep dışarıdan yönetildi..tarihinde ilk kez TAM Bağımsızlık için adım atmak istiyor ama geziydi 17 aralıktı ışiddi esaddı kürt sorunu hep önüne set çekiliyor..herşeye rağmen dimdik ayakta bir LİDER var...ve biz ona sahip çıkacağız..

en kısa rica edeceğim bir oturun düşünün Erdoğanı kimler sevmiyor hangi ülkeler...ve sonra bakın o ülkeler Türkiyeyi seviyor mu?

Yaşım müsait bu ülkede türbanlıların ezildiğini bilmeye.
Bugüne kadar gelen hükümetlerin en büyük ayıbıdır bence türban sorununu çözmemek.
Hatta bugün Erdoğan ın aldığı oyların tamamı o başörtülüleri ezmeye çalışan zihniyettir.
Bunları bildiğim gibi doğruluğunuda teyit ederim..

Siz neden yapılan yanlışları kabul etmiyorsunuz ona takılıyorum.
Bunun adı fanatizm den başka nedir?
17 Aralık tapelerinin gerçek olduğu ıspatlanmışken hala nasıl çalmadılar,çırpmadılar diyebiliyorsunuzz?
Hiç mi içinizde biryerde acaba demiyorsunuz?
Allah korkusu olan adamın oğlu nasıl gemiciklerin sahibi olur ?
Allah korkusu olan insan nasıl kul hakkı yer?
Ispatlanmış olaylara bile yok derken siz,fanatik değil de ne demeliyim ben size mesela,hoşgörü müdür bunun adı?

Eğer cemaatin terör örgütü olduğuna inanıyorsanız tekrar tekrar akıl süzgecinizi çalıştırın,zira yarın Erdoğanla tekrar kanka olduklarında sadece cemaat olacaklar tekrar..
Dediğim gibi 10 yıl cemaate hükümetin tamamı kandı isede insinler o koltuktan bir zahmet.
Zira benim aklım bile onlardan çok çalışıyor demekki.

Efsaaa su ecdad torunu olup rus kizlarinin fotografini benim diye yutturmaya calisan kizdi dimi?sonra yalan dolanlari meydana cikinca rezilliginden arazi olup kacmisti siteden bi daha da goren olmadi :))
evet. ama şu kızdıı kısmı meçhul:))

Son düzenleme:
tabii tabii bir sapkın sübyancının dedikleri işimize gelmiyordu:KK51:
resimleride o sübyancı sitelerinden araklamıştı.
zaten diyordum bu kız 13 yaşlarında resimde.
çocuk daha.
sonra kızın veronikamı ne adında rus kızı olduğu ve o sübyancı sitelerinden resimlerinin alındığı çıktı ortaya.

Son düzenleme:
Bence herkesin dusuncesine saygi duymalisin. Adam ulkeyi guzel yonetiyr bence ve kimse onun kadar guzel yonetemez. Bundan senelrce once yengemle bir devlet dairesine gttgmde yengemin basi kapali oldugu icin almadilar onu ve benm ck zoruma gtti. Artik ulkemiz ozgur kimse kimsenin giyimine karisamiyr, onceden kurtce knusmak yasakti smdi herkes kendi dilini knusuyr. Benm icin en onemli sey bu.yani bir insan minicik sort gyince bisey olmuyruda basi kapaliyken niye alinmiyrdu. Herneyse o lafida anlayan anladi canm...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne alaka?
Saygı duymadığımı belirten mesajı buraya kopyalar mısın?

Gene geldik kapalılık mevzuusuna:KK53::KK53:
Bende annaannemi üniversiteseye götürdüğümde almamışlardı içeri,bende üzülmüştüm.
Ama sırf bu problemi çözdü diye de ülkeyi göz göre göre yiyip bitiren,insanları ayrıştıran bir adama oy vermiyorum.

Erdoğan ı eleştirebilmek için illa karşısına birini getirebilmek mi gerekiyor?
Misal ben o ''biri'' dediğinizi de ''diğeri dediğinizi de desteklemiyorum.
Başbabakanın seçmeni tarafından eleştirilebilmesini istiyorum.
Her yaptığı alkışlandıkça büyüyen egosuna tahammül etmek istemiyorum.
Biraz saygılı bir başbakan istiyorum,isteyemez miyim?

Bu arada'' herkes hakettiğini aldı'' cümlesinde ne demek istediğinizi sorabilir miyim?

boşver arkadaşım..bana özel mesaj yazanlar var buradan gezi parkında kaybettiniz diye hazmaedemiyorsunuz yazmışlar..okadar trajı komikki..koskoca devletim tüm polisiniz biz avuç gezicinin üstüne salarsan savaşı kaybetmişmi olurlar..birde ne savaşı..Müslüman gavur savaşı sanan zihniyet var burada..:26:

boşver arkadaşım..bana özel mesaj yazanlar var buradan gezi parkında kaybettiniz diye hazmaedemiyorsunuz yazmışlar..okadar trajı komikki..koskoca devletim tüm polisiniz biz avuç gezicinin üstüne salarsan savaşı kaybetmişmi olurlar..birde ne savaşı..Müslüman gavur savaşı sanan zihniyet var burada..:26:

Özelden taciz ha,vay beee,:KK14::KK14:

X