Tayyip Erdoğan'ı zirveye çıkaran yol

ozaman İsrail kazanacak savaşı diğer taraf güçsüz olduğuna göre..büyük balık küçüğü her zaman yer..olay Müslüman gavur olayı değil..bazıları kabul etsin bunu..İsrail zaıkf olsa..elleriyle boğardı aşırı dinciler onları zaten..

evet. ama şu kızdıı kısmı meçhul:))

Abisiyle ilgili bisiler demisti sanki.Onu deyincede acaba abi mi bu yazan diye dusunmustuk :))
Ama efsaanin hakkini verelim pek guzel bi kiz bulmustu o siteden kandirmak icin bizleri.Baktiigmda masallah ne guzel hanim kizimiz diyodum:))

Ne alaka?
Saygı duymadığımı belirten mesajı buraya kopyalar mısın?

Gene geldik kapalılık mevzuusuna:KK53::KK53:
Bende annaannemi üniversiteseye götürdüğümde almamışlardı içeri,bende üzülmüştüm.
Ama sırf bu problemi çözdü diye de ülkeyi göz göre göre yiyip bitiren,insanları ayrıştıran bir adama oy vermiyorum.

Oy vermiyrsan senin kararin, bizde veriyrz ve vermeyede devam edicez. Saygi derken, hani burda herkes salliyr ya basbakana biz iyi bisey yaznca hemen bize yuklenilmeye calisiyr.herkes istedgini yazsn herkesin kendi dusuncesi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaşım müsait bu ülkede türbanlıların ezildiğini bilmeye.
Bugüne kadar gelen hükümetlerin en büyük ayıbıdır bence türban sorununu çözmemek.
Hatta bugün Erdoğan ın aldığı oyların tamamı o başörtülüleri ezmeye çalışan zihniyettir.
Bunları bildiğim gibi doğruluğunuda teyit ederim..

Siz neden yapılan yanlışları kabul etmiyorsunuz ona takılıyorum.
Bunun adı fanatizm den başka nedir?
17 Aralık tapelerinin gerçek olduğu ıspatlanmışken hala nasıl çalmadılar,çırpmadılar diyebiliyorsunuzz?
Hiç mi içinizde biryerde acaba demiyorsunuz?
Allah korkusu olan adamın oğlu nasıl gemiciklerin sahibi olur ?
Allah korkusu olan insan nasıl kul hakkı yer?
Ispatlanmış olaylara bile yok derken siz,fanatik değil de ne demeliyim ben size mesela,hoşgörü müdür bunun adı?

Eğer cemaatin terör örgütü olduğuna inanıyorsanız tekrar tekrar akıl süzgecinizi çalıştırın,zira yarın Erdoğanla tekrar kanka olduklarında sadece cemaat olacaklar tekrar..
Dediğim gibi 10 yıl cemaate hükümetin tamamı kandı isede insinler o koltuktan bir zahmet.
Zira benim aklım bile onlardan çok çalışıyor demekki.

ispatlanan nedir pardon ?
tapelerin uydurma olduğunun ispatından bahsediyorsunuz sanırım...kusura bakmayın ama benim aklım ayakkabı kutusuna yada ses kayıtlarına sığmıyor!
onlara kalsa Erdoğanın evinden kamyonetle paralar taşındı...hani nerede ? herşeyi düşünen örgüt neden bunları resim edemedi..yada bakanları ve çocuklarına soruşturma açan ev basanlar Erdoğanın dokunulmazlığı olmayan akrabalarına neden gitmediler..malum paralar akrabalara taşınmışş..neden baskın yapamadın biliyorsun madem ?
ben yanlışa yanlış derim savunmuyorum ki ..mesela bana açılım süreci hala bile saçmalık geliyor..1,5 senedir şehit haberi almıyor olmamıza rağmen hala pkk ile operasyon ile kurtuluruz diyorum...ama bir yandan da "BAŞBAKANIM LÜTFEN BARIŞ BİTMESİN DAĞDA YADA ASKERDE ÖLMEK İSTEMİYORUM" diyen gencin gözyaşlarını anımsıyorum..
kadın ve çocuk şiddetine hala caydırıcı bir ceza getimiyor oluşuna tepkiliyim ve her fırsatta eleştirimi yaparım..gocunmam.

ciamaat artık kartlarını açık oynuyor..gizlilik yok..ama gerek ingilizler gerek cia onları gözden çıkardı...deşifre olmuş bi maşayı daha fazla barındıramazlar..bize vermezlerde ama işleri bitti.

Abisiyle ilgili bisiler demisti sanki.Onu deyincede acaba abi mi bu yazan diye dusunmustuk :))
Ama efsaanin hakkini verelim pek guzel bi kiz bulmustu o siteden kandirmak icin bizleri.Baktiigmda masallah ne guzel hanim kizimiz diyodum:))
evet veronika güzel kızdı doğrusu. :KK53:

Hi hi sapkin subyanci :)
Dogruyu yaziyordu bana göre
akil yasta degil basta ...
Basbakanimizin ülkemiz icin yaptigi icraatleri goruyordu ve biliyordu
inkar etmiyordu en azindan :KK66:

Keşke o şişirilmiş doğruları kadar yaşını da bilebilseydik, hani akıl yaşta değil başta diyorsunuz ya.
:KK55:

boşver arkadaşım..bana özel mesaj yazanlar var buradan gezi parkında kaybettiniz diye hazmaedemiyorsunuz yazmışlar..okadar trajı komikki..koskoca devletim tüm polisiniz biz avuç gezicinin üstüne salarsan savaşı kaybetmişmi olurlar..birde ne savaşı..Müslüman gavur savaşı sanan zihniyet var burada..:26:
Kible canım.
Ölümlere bile sevinip,sonrada Allah,din Kuran ı dilinden düşürmeyerek bizden daha müslüman olduğunu düşünen garip kişiler var.
Oy vermiyrsan senin kararin, bizde veriyrz ve vermeyede devam edicez. Saygi derken, hani burda herkes salliyr ya basbakana biz iyi bisey yaznca hemen bize yuklenilmeye calisiyr.herkes istedgini yazsn herkesin kendi dusuncesi.

E,verin oyunuzu,banane?
Burda tartışıyoruz,ben bana yanlış gelenleri,sende doğru gelenleri yazıyorsun.
Erdoğan ın yanlışlarını yazmak saygı duymamak mı oluyor?

inan yanıt bile vermiyorum..perde var bence onların gözlerinde..biz kurumlara başı açık gittikte tüm işlerimiz halloldu sanki:KK14:

Anında şikayet edeceksin bunları başka yolu yok..

Cidden bende şok oldum.Ozelden mesaj atmak nedir.Nasil bir hirs bu? Yaz gec burda isi kisisele neden dokersin.

Banada gece yazmış üyenin birisi :KK14: konuda avatar :KK1:

Kible canım.
Ölümlere bile sevinip,sonrada Allah,din Kuran ı dilinden düşürmeyerek bizden daha müslüman olduğunu düşünen garip kişiler var.

E,verin oyunuzu,banane?

1 aydır benim düşüncelerim değişti burada yazılanları okudukça gözüm açıldı:KK53:oy verenlerin büyük bölümü eşarp için veriyor..nedir ne değildir pek önemi yok onlar için..hatta takmayanları gavur ilan edenler var..hırsızlık iyi amaç için yapılırsa hırsızlık sayılmazmış..her konuda hadis le yanıt veren arkadaşlar..bu hangi hadisteydi yazbilirmi acaba:44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kible canım.

E,verin oyunuzu,banane?

Sizde vermeyin banane? Sevmeyin banae? Bizde fikirlerimizi soyluyrz. Pekii erdoganin iyi yonleri yazmak kotumu oluyr? Cephe aliniyr direkbi ataga geciyrsunuz.

Kible canım.

E,verin oyunuzu,banane?

sanırım:KK14:..........................

1 aydır benim düşüncelerim değişti burada yazılanları okudukça gözüm açıldı:KK53:oy verenlerin büyük bölümü eşarp için veriyor..nedir ne değildir pek önemi yok onlar için..hatta takmayanları gavur ilan edenler var..hırsızlık iyi maç için yaopılırsa hırsızlık sayılmazmış..her konuda hadis le yanıt veren arkadailar..bu hangi hadisteydi yazbilirmi acaba:44:

sizin tesettür ile bir sorununuz var demek ki :)) insanları açık kapalı diye mi ayırıyorsunuz ?

biliyor musunuz esasen sizlerin özgürlük alanlarına müdahale edildiğini düşünürken fazla yanılıyorsunuz sadece tesettürlü bayanların özgürlük alanı genişledi. :)
hemcinslerinize karşı bu kadar kin..ürkütücü.

sizin tesettür ile bir sorununuz var demek ki :)) insanları açık kapalı diye mi ayırıyorsunuz ?

biliyor musunuz esasen sizlerin özgürlük alanlarına müdahale edildiğini düşünürken fazla yanılıyorsunuz sadece tesettürlü bayanların özgürlük alanı genişledi. :)
hemcinslerinize karşı bu kadar kin..ürkütücü.

biraz önce yazdım unuttunuz sanırım akp ye oy veren burada bir arkadaş yazmıştı..aynen şu şekilde...gezicilerin arasında ünüversiteliler,kürtler..birde başı açıklar vardı..gezide ölen çocuğa oh olsun bir pislik temizlendi...aynen bu şekilde yazdı..

ispatlanan nedir pardon ?
tapelerin uydurma olduğunun ispatından bahsediyorsunuz sanırım...kusura bakmayın ama benim aklım ayakkabı kutusuna yada ses kayıtlarına sığmıyor!
onlara kalsa Erdoğanın evinden kamyonetle paralar taşındı...hani nerede ? herşeyi düşünen örgüt neden bunları resim edemedi..yada bakanları ve çocuklarına soruşturma açan ev basanlar Erdoğanın dokunulmazlığı olmayan akrabalarına neden gitmediler..malum paralar akrabalara taşınmışş..neden baskın yapamadın biliyorsun madem ?
ben yanlışa yanlış derim savunmuyorum ki ..mesela bana açılım süreci hala bile saçmalık geliyor..1,5 senedir şehit haberi almıyor olmamıza rağmen hala pkk ile operasyon ile kurtuluruz diyorum...ama bir yandan da "BAŞBAKANIM LÜTFEN BARIŞ BİTMESİN DAĞDA YADA ASKERDE ÖLMEK İSTEMİYORUM" diyen gencin gözyaşlarını anımsıyorum..
kadın ve çocuk şiddetine hala caydırıcı bir ceza getimiyor oluşuna tepkiliyim ve her fırsatta eleştirimi yaparım..gocunmam.

ciamaat artık kartlarını açık oynuyor..gizlilik yok..ama gerek ingilizler gerek cia onları gözden çıkardı...deşifre olmuş bi maşayı daha fazla barındıramazlar..bize vermezlerde ama işleri bitti.

Bakan çocuklarına,Zarrab a bile birşey yapılabildimi ki,Erdoğan ın akrabalarına bulaşsınlar?
Tapelerle alakalı topikte açmıştım burda,Cumhuriyet gazetesinin haberi.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=728472

Bakın CIA ajanı,terörist,maşa...

Bütün bunları kabul ederken Erdoğan ın da aynısı olduğunu kabul ediyorsunuz demekki.

Bir anaokulu çocuğu zekasına mı sahipte bu adam 10 yıl boyunca benim gördüğüm gerçekleri göremedi?

Son düzenleme:
bu gün genişleyen yarın daralır..iranda çalışan hanım sayısı 100 de 45 olunca hükümet tavır koymuş diğer konuda yazılı:KK14:

biraz önce yazdım unuttunuz sanırım akp ye oy veren burada bir arkadaş yazmıştı..aynen şu şekilde...gezicilerin arasında ünüversiteliler,kürtler..birde başı açıklar vardı..gezide ölen çocuğa oh olsun bir pislik temizlendi...aynen bu şekilde yazdı..
onu hala unutamıyorum. nasıl bir cümleydi o:KK50::KK50:

Bakan çocuklarına,Zarrab a bile birşey yapılabildimi ki,Erdoğan ın akrabalarına bulaşsınlar?
Tapelerle alakalı topikte açmıştım burda,Cumhuriyet gazetesinin haberi.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=728472

Bakın CIA ajanı,terörist,maşa...

Bütün bunları kabul ederken Erdoğan ın da aynısı olduğunu kabul ediyorsunuz demekki.

Bir anaokulu çocuğu zekasına mı sahipte bu adam 10 yıl boyunca benim gerçekleri göremedi?

başbakan çok milliyetçi parkon ama sanırım ileri eğtim seviyesi için evlatlarını Amerikada okutuyor:44:

X