Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Arkadaşlar nasıl çözeceksiniz bilmiyorum ama tca'yı 50-30 filan yüzünüze denemeyin derim. Çünkü benim bileğimde şuan derim yanmış gibi kabuklar oluştu ama bir türlü kabuklar atmıyor. Bende bekliyorum hala yüzünüzde Allah korusun iz fln kalır.

Arkadaşlar nasıl çözeceksiniz bilmiyorum ama tca'yı 50-30 filan yüzünüze denemeyin derim. Çünkü benim bileğimde şuan derim yanmış gibi kabuklar oluştu ama bir türlü kabuklar atmıyor. Bende bekliyorum hala yüzünüzde Allah korusun iz fln kalır.

Evet fzla tutmamak gerekiyor yuze dgl ztn kas uzeri dovme uzeri yapiliyo ama tabi cok dikkatli olmak lazm

Tca işleminin son durumuna gelirsek, herhangi bir bölgede silinme yok arkadaşlar fakat renk bariz şekilde açıldı.
Ben suya tutmamaya çalışıyordum. Dün kabuklar atsın diye sıcak suya tuttum. Bütün kabuklar attı. İz de kalmadı. Korktuğum gibi değilmiş yani. $AtvQ4pLCQAAxGis.jpg
Fotoğrafta son halini görebilirsiniz. :KK34:

arkadaşlar ben size kedi dövme stüdyosunu araştırmanızı tavsiye ederim garanti veriyorlar ve internetten baktım bazı resimlere %100 olumlu sonuç vermiş hem lazerden daha etkili hem ekonomik benim 5 cm lik bi dövmem var onu sildirmek istiyorum arayıp bilgi aldığımda 2 seansta biticeğini eğer gerek kalırsa 3. seansının yapılcağını seans başı da 150 yle 200 arası değişiceğini söledi.nettende baya olumlu yorumlar gördüm burası hakkında ben şuan başlamıyorum yazın dövme silimi zor olduudan eylül ekim gibi başlıcam sildirme seanslarına

Son düzenleme:
arkadaşlar ben size kedi dövme stüdyosunu araştırmanızı tavsiye ederim garanti veriyorlar ve internetten baktım bazı resimlere %100 olumlu sonuç vermiş hem lazerden daha etkili hem ekonomik benim 5 cm lik bi dövmem var onu sildirmek istiyorum arayıp bilgi aldığımda 2 seansta biticeğini eğer geek klırsa 3. seansının yapılcağını seans başı da 150 yle 200 arası değişiceğini söledi.nettende baya olumlu yorumlar gördüm burası hakkında ben şuan başlamıyorum yazın dövme silimi zor olduudan eylül ekim gibi başlıcam sildirme seanslarına

tatlım eminmisin sen?? bu kadar ucuz olmaması lazım ..

tatlım eminmisin sen?? bu kadar ucuz olmaması lazım ..

eminim canım google dan yaz kedi dövme stüdyosu diye çıkıyor ve ben iletşimede geçtim zaten yaptıkları lazer değilmiş dövme yapar gibi içten siliyorlarmış bana çok mantklı geldi ve silinen resimleride gördükten sonra tamamdır dedim kararırımı verdim

eminim canım google dan yaz kedi dövme stüdyosu diye çıkıyor ve ben iletşimede geçtim zaten yaptıkları lazer değilmiş dövme yapar gibi içten siliyorlarmış bana çok mantklı geldi ve silinen resimleride gördükten sonra tamamdır dedim kararırımı verdim

resimlere pek inanma cnm ya 2 dkda fotoşop yapılabilior

Baktm siteye gordum resmleride bole sanki yanmsta iz kalms gbi geldi bana ya :KK43:(

bende bunu görüştüğüm kişiye sormuştum derinin içine işlediğimiz için yara kabuğu gibi atıyor derinin kendin yenilemesi 8 ayı buluyor demişti.yaptığımız kişileri anında sadece resimleyebiliyoruz birdaha gelip resim bırakmıyorlariyileşmiş halleriyle demişti gülerek:) arkadaşlar bana en mantıklı bu geliyor herkesin kendi tercihi tabiki eylül gibi başlıcam kısmetse bildiririm gelişmeleride burdan

bende bunu görüştüğüm kişiye sormuştum derinin içine işlediğimiz için yara kabuğu gibi atıyor derinin kendin yenilemesi 8 ayı buluyor demişti.yaptığımız kişileri anında sadece resimleyebiliyoruz birdaha gelip resim bırakmıyorlariyileşmiş halleriyle demişti gülerek:) arkadaşlar bana en mantıklı bu geliyor herkesin kendi tercihi tabiki eylül gibi başlıcam kısmetse bildiririm gelişmeleride burdan

Canli yaptgni gormek lazm bilmyrm :) dogru olsn dir umud ediyorm ama adam boyle bi bulus yaptysa unlu olmasi gerekir yani. Yada en kotu dovmemizin kucuk bi yernde denetcez.

Canli yaptgni gormek lazm bilmyrm :) dogru olsn dir umud ediyorm ama adam boyle bi bulus yaptysa unlu olmasi gerekir yani. Yada en kotu dovmemizin kucuk bi yernde denetcez.[/QUOT

canım bak bi arkadaşın yorumuna

4.eziyettir, zulümdür, çiledir bu iş. vakti zamanında sağ bileğime yaptırdığım bozuk para kadar dövmeyi iş güç sebebiyle yok etmem gerektiğini anladığımda dövmemi yaptırdığım sacred ink beni ethica tıp merkezine yönlendirdi. ilk olarak dövme sadece siyah ve ufak olduğu için 4 ya da 5 seans'ın yeterli olacağını söylediler, pek sevindim. normal şartlarda 2 ay’da bir yapılması gereken seanslar benim işim acele diye cildimin hasar görmesi pahasına 1.5 ay'da bir yapıldı. 5.seans sonrasında dövmemin ana hatlarının rengi solmuş ve boyutu çok çok az küçülmüş ve içinin gölgelendirmesi gitmişti. sonraki 5 seans'da görüntüde hiç ama hiç değişiklik olmadı. doktor beni gördüğünde eheeh geldi çıkmayan dövmemiz falan diyordu. ben n'olacak benim halım diye isyana başladığımda ilk başta dövmeyi yaptırdığım yerin dandik boyalar kullanmış olabileceğini söylediler sonra da cildimin dandik olabileceğini ima ettiler. bazı ciltler boyayı çok derine hapsettiği için lazer okumayabiliyormuş. e o zaman neden uğraşıyoruz diyerek ve birazda geç kalarak 10. seans'dan sonra yeni teknik arayışları içine girdim.

dövme dövme olmaktan çıkmış artık tuhaf bi karartı var bileğimde o bölgeden komple deriyi mi kazıtsam diye düşünürken bir forumda beyaz kedi dövme stüdyosunu gördüm. dövmenin boyutu ne olursa olsun lazer kullanmadan tek seansda çıkarabileceklerini iddia ediyorlar. gidip konuştum mekanla. iğneyle dövmenin olduğu bölgenin tamamına meyve özlerinden hazırlanmış bir ilaç zerk ediyorlar. işlemden sonra yaklaşık 3 buçuk hafta içinde düşecek çok kalın bir kabuk kaplıyor bölgeyi.

sonuç; 10 seans sonunda lazere bana mısın demeyen dövmeyi tek işlemde neredeyse çıkardılar. şuan minik siyah bir çizik kaldı sadece geriye bunun sebebi de cildimin lazerle 10 seans pert edilmesiymiş. kabuğun gittiği yerdeki kızarıklık ve tahriş tamamen iyileştikten sonra o siyah çiziğide yok ettiricem ya da ibret olsun diye bırakıcam kalsın öylece bakalım neler olacak.

Canli yaptgni gormek lazm bilmyrm :) dogru olsn dir umud ediyorm ama adam boyle bi bulus yaptysa unlu olmasi gerekir yani. Yada en kotu dovmemizin kucuk bi yernde denetcez.[/QUOT

canım bak bi arkadaşın yorumuna

4.eziyettir, zulümdür, çiledir bu iş. vakti zamanında sağ bileğime yaptırdığım bozuk para kadar dövmeyi iş güç sebebiyle yok etmem gerektiğini anladığımda dövmemi yaptırdığım sacred ink beni ethica tıp merkezine yönlendirdi. ilk olarak dövme sadece siyah ve ufak olduğu için 4 ya da 5 seans'ın yeterli olacağını söylediler, pek sevindim. normal şartlarda 2 ay’da bir yapılması gereken seanslar benim işim acele diye cildimin hasar görmesi pahasına 1.5 ay'da bir yapıldı. 5.seans sonrasında dövmemin ana hatlarının rengi solmuş ve boyutu çok çok az küçülmüş ve içinin gölgelendirmesi gitmişti. sonraki 5 seans'da görüntüde hiç ama hiç değişiklik olmadı. doktor beni gördüğünde eheeh geldi çıkmayan dövmemiz falan diyordu. ben n'olacak benim halım diye isyana başladığımda ilk başta dövmeyi yaptırdığım yerin dandik boyalar kullanmış olabileceğini söylediler sonra da cildimin dandik olabileceğini ima ettiler. bazı ciltler boyayı çok derine hapsettiği için lazer okumayabiliyormuş. e o zaman neden uğraşıyoruz diyerek ve birazda geç kalarak 10. seans'dan sonra yeni teknik arayışları içine girdim.

dövme dövme olmaktan çıkmış artık tuhaf bi karartı var bileğimde o bölgeden komple deriyi mi kazıtsam diye düşünürken bir forumda beyaz kedi dövme stüdyosunu gördüm. dövmenin boyutu ne olursa olsun lazer kullanmadan tek seansda çıkarabileceklerini iddia ediyorlar. gidip konuştum mekanla. iğneyle dövmenin olduğu bölgenin tamamına meyve özlerinden hazırlanmış bir ilaç zerk ediyorlar. işlemden sonra yaklaşık 3 buçuk hafta içinde düşecek çok kalın bir kabuk kaplıyor bölgeyi.

sonuç; 10 seans sonunda lazere bana mısın demeyen dövmeyi tek işlemde neredeyse çıkardılar. şuan minik siyah bir çizik kaldı sadece geriye bunun sebebi de cildimin lazerle 10 seans pert edilmesiymiş. kabuğun gittiği yerdeki kızarıklık ve tahriş tamamen iyileştikten sonra o siyah çiziğide yok ettiricem ya da ibret olsun diye bırakıcam kalsın öylece bakalım neler olacak.

Canım dövme sildirme konusnda arastırma yaparken senn yorumlarını okudum.daha evvel seanslara gıttıgını yazmıssın.memnun kalmadın mı?çıkmadı mı dövmen?2.seansta baya gıttı demıssın.bu yere gıttın mı pekı.bende fenalardayım fikir istiyorum.eğer cıkmayacaksa hiç baslamım ben seansa ama nasıl kurtulacagım:KK43:(

Arkadaşlar lazerle dövme geçmiyor diyenler var ama ben 2 seans gittim. Bildiğin dövmenin yarısı geçti. Fakat acısından kaynaklı kesinlikle bir daha gidemedim. Acil bir durumunuz var ise ve acıya katlanırım diyorsanız lazerle sildirmeyi deneyin derim.

Arkadaşlar lazerle dövme geçmiyor diyenler var ama ben 2 seans gittim. Bildiğin dövmenin yarısı geçti. Fakat acısından kaynaklı kesinlikle bir daha gidemedim. Acil bir durumunuz var ise ve acıya katlanırım diyorsanız lazerle sildirmeyi deneyin derim.

canım nereye gıttın? bende sildirmek istiyorum ama bazı yorumlar soru işaretleri yarattı bende.olumlu olarak yanıt alınan yerlere gitmek istiyorum.
bilgilerini paylaşırsan sevinirim..
şimdiden teşekkürler...

Ben adanadayım Venüs güzellik salonu diye bir yer var oraya gittim. Gerçekten silindi ama acısı fena, kadın da acımı dindirecek hiç birşey yapmadı sağolsun. Bir daha gitmedim öyle olunca.

Kizlar ben 2 yil 6-7 seans dilek avsara gittim evet dovmelernde acilma oldu acisina katlanamadgm icin anesteziyle yapiolardi silme islemini cnku buyuk 2 dovmem var kucuklerde cabasi! Gel gelelimki silinme olmadigi gbi vucudmda yaniklar olustu skarlar kaldi boyle dikis izi gibi!! Zmnla gecer dediler. 3 tane dermatoluga gittim kremler verdiler ama gecmez dediler. Onepe gittim pzt. Eylul gbi orda sansimi deneyecegim. Ama umutsuzum. Bu arada ebaydan 50tca istemstm dun geldi yaptm dovmemin ufak bi tarafina hemen surdum 3-4 dk bekledim. Bembeyaz oldu snr kendi rengine dondu. Smdi de kahverengi kirmizi arasi bsy oldu. Lazerde de boyle oluyordu. Sanirim bu iyilesme sureci. 10-15 gune soyulur sanirim. Tabiki sabirli olmak lazm gunes gormeyen bi yermde oldgu icn yaznda tcaya devam edecegm o bolgede. Skarin ustunede surdm tabi ordada farklilik olursa sizleri haberdar edecegim.

X