Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
leilacutie: Bende tca kullandım daha bir seans yaptım renk soldu o kadar. Bugün biraz daha uzun bekletip tekrar deneyeceğim, resimli olarak paylaşırım sizlerle de :KK34:

sevgili Sevdicek bu konuyu açıp resimlerle anlatmana gerçekten çok sevindim umarım işe yarar takipteyim hepimizi kurtar bu dertten :)

kizlar dövmem yok ama dikkatimi cekince bi bakayim noluyor burda dedim :)

tca kullanan arkadaslar dövme olmayan deriyi yani dövmenin kenarlarini vazelinle yada yagli bi kremle kapatip öyle dövmenin üzerine tca kullansa ?? birde su kabuk baglama olayi bence kabuk kendiliginden atarsa daha az iz kalir gibi geliyor bana malum altdaki deri kendini onarinca üsteki kabuk kendiliginden kuruyup dökülür

Günaydın arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.

leilacutie: 50 Tca kullanıyorum.

brownii: İnan ben her yerde kullanan,uygulayan aradım, bulamadıgımdan ben başladım :KK1:
ciykinkuybaa: Vazelin demişsiniz onu kesin deneyecem :KK34:

Ve dün akşam yaptığım 2. seansa gelince, bu sefer daha uzun beklettim. $dövme-1.jpg $dövme-2.jpg $dövme-3.jpg

1. Resim işlem yapmadan önce, 2. yaptıktan sonra ve 3. bugün sabah çekildiğim.

Kızlar iz kalmıyor, ben 1 seansta: bepahanten kremini eksik etmedim iş yerinde çekmecem de aklıma geldikçe sürdüm:KK1: ilk yaptıgım sefer çok korktum, iz kalacak diye ama 1 hafta-10 gün arası kremledim, sonra kremi bırakıp kurumasını bekledim ve sıcak suda beklettim elimi, (normalde duşta kapatıyordum) ve sabahına kabuk attı. Altından izsiz deri geldi bilginiz olsun korkmayın.
Dün süreyi biraz daha bekleme süresini biraz daha uzattım umarım geçer sizlere de yardımcı olabilirim.

Günaydın arkadaşlar,
2. seansın sonuna gelmiş olarak renkte açılma var ama hala tümden silinme yok. Elim iyileşti. İnat ettim bugün tekrar deneyeceğim. Bu dövme silinmeden bana rahat yok :KK1:

sevgili sevdicek benimde dövmem var sildirmem lazım bana cesaret verdin :KK1: bir tanıdığım tca kullanan bir arkadaşının dövmeyi 15 seansta yok ettiğini söylemişti . diğer arkadaşında da çok hafif bir iz kalmış lazerle 2 seansta yok olmuş :) umarım işe yarar sende de. bende kullanacağım en yakın zamanda :KK9:

selam kızlar..benim de 2 tane dövmem var 5 cm boyutunda..
%30 tca var bende..geçen seneden beri erteledim hep..şimdi de yaz geldiği için kullanmak istemiyorum, güneş etkilemesin diye..

1-2 kez kullandım ama hiç sizin dediğiniz gibi beyaz leke olmadı..kızardı benimki..sonra da çok az soyuldu..
%30 olduğundan mı acaba..

ama direk de %50 yapıp tahriş etmek istemedim..

1,5-2 dakika tuttum, batmaya başlayınca sudan geçirip bepanten sürdüm..

ama renginde azalma falan olmadı hiç..
derim de çok az soyuldu zaten..

Dövmeligril: Resmen cildini mahvetmişsin. Ben %50 tca kullanıyorum ve resimlerden de görüldüğü üzere hiç öyle bir leke kalmadı bende. Bence ne yaptırıyorsan acilen bırak.

Ve maximaculpa : ben %50 kullandım belki ondan beyaz lekeler oldu ama kremleyince sabahına geçiyor beyaz lekeler bu sefer kahverengi oluyor. Sürekli bepahntenle dövmenin rengi açılıyor iz kalmadan.

Son düzenleme:
sevdicek sen lazere 2 seansmı gitmiştin?ve hangi merkezde gitmiştin 2 seanssa eğer 2 eansa göre çok iyi bir iyileşme olmuş bence

Evet 2 seans gittim. Gerçekten işe yarıyor ama acısı inanılmaz yoksa 4,5 seansta tümden kurtulabilirdim. Adana'da venüs güzelik merkezine gittim.

gidip dövmecide sildirin. erkek arkadaşım da dövmecide sildirdi. sorunsuz oldu.

bi arkadaşımız var dövmeci. yeşil siyah olan dövmeyi yine dövme yapar gibi sildi. 1 ay iz kaldı ama şimdi birşey de kalmadı. yani tekrar iğne ile almış boyayı. birde ten rengi ve boya rengi fark ediyomuş

ya kızlar içim bir tuhaf oldu ya trikloroasetikasit i iyice bi araştırın yakmayın kendinizi

Kızlar son durum ne??? Tca kullanan arkadaşlar dövmelerinizne durumda??? Bende tca kullanmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım :18:

X