Teflon Tencere Hangisi İyi?

ben tefal set aldim yeni ama kullanmak nasip olmadi..
mttefelegance10o.jpg

Thermo-spot teknoloji ile mükemmel pişirme
Her türlü aksesuar kullanımına uygun, üstün performanslı ve sağlam Tefal expert pro yapışmaz kaplama, 4 iç katman ve 1 dış katmandan oluşan kalın tabakası ile çizilmelere karşı maksimum dayanıklı
Darbelere karşı dayanıklı diffusal tabanı sayesinde son derece hızlı ve homojen ısı dağılımı sağlar
Buhar çıkışını ayarlamanıza imkan veren kulplara sahip zarif tasarımlı cam kapaklar mükemmel bir pişirme kontrolü sağlar.
Son derece şık iç ve dış yüzey kaplamalar kolayca temizlenecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır
22 cm yumurta tavası
24 cm kısa tencere + cam kapak
28 cm kısaa tencere + cam kapak
20 cm derin tencere + cam kapak
28cm wok tava
30 cm tava
26 cm tava
benim hosuma gitti, inceledim..

ben esse'den seramik tavadan almıştım markasıda greenpan çok memnunum oğluma sabah kahvaltısını çorbasını falan onda pişiriyorum teflondan çelikten dahada sağlıklı hemde kesinlikle yapışmıyo temizliğide çok kolay tavsiye ederim fiyatı 39.00tl

ben esse'den seramik tavadan almıştım markasıda greenpan çok memnunum oğluma sabah kahvaltısını çorbasını falan onda pişiriyorum teflondan çelikten dahada sağlıklı hemde kesinlikle yapışmıyo temizliğide çok kolay tavsiye ederim fiyatı 39.00tl

Bahsettiğin tavadan ben de çeyizim için aldım. Döküm olarak geçiyormuş oldukça sağlam bir şeye benziyor. Teflon yerine döküm almak daha iyi gibi geldi bana. Hatta tost makinesi alırken de yüzeyi teflon değil döküm olanı tercih edeceğim.

ben deesse'den greenpan 24 cm'lik pilav tenceresi bir de 24 cm'lik tavasını aldım.Teflon gibi kanserojen değilmiş.Çeyiz olduğu için henüz kullanmadım.

arkadaşlar bu green pan seramik-cam tavaları nerde bu kadar ucuza buldunuz ya... ben esse de gördüm,bir tava 150 tl. tek tencere fiyatı da aynı.:ecrin_bebek:

arkadaşlar bu green pan seramik-cam tavaları nerde bu kadar ucuza buldunuz ya... ben esse de gördüm,bir tava 150 tl. tek tencere fiyatı da aynı.:ecrin_bebek:

Ben indirimli olarak aldım; kırmızı etiketli ürün diye geçiyordu. Tam net hatırlamıyorum ama ya 39 yada 49 liraydı ;28 cm çapında. Tefalde de döküm tavalar vardı o sıralarda 120 civarındaydı.

Ben indirimli olarak aldım; kırmızı etiketli ürün diye geçiyordu. Tam net hatırlamıyorum ama ya 39 yada 49 liraydı ;28 cm çapında. Tefalde de döküm tavalar vardı o sıralarda 120 civarındaydı.

canım senin aldıların döküm tavalar galiba,arasıra onlar indirime giriyor.Geçen limangoda beka diye bir marka green pan gibi indirimdeydi.Greenpandan daha ucuza geliyordu galiba.O da Seramik kaplamaydı 450C 'a kadar dayanıklı.Bileşenleri bozunmuyormuş.

Tefalden set için 550 dediler.10 parça tabi 3 ünün kapağı da bu parcaya dahil.3 tencere 4 tava..Sizce nasıl fiyatı.Arkadaşım kasımda 350'ye almış tefal setlerini.

Bende döküm olanlardan almayı düşünüyorum. Bir alışveriş merkezinde gördüm markasını hatırlamıyorum. Çokta uygundu fiyat olarak. 3 tencere 1 karnıyarık tenceresi birde tava 150 tl. idi.

sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yermiş ya o hesap benimki de eternityden yedigim darbeden sonra (darbe diyim kibarca)uzun arastırmalarım sonucunda gittim esseden tencere takımı aldım hem cok uygun hem de cok kaliteli tavsiye ediyorum arkadaslar..eternityleri de sahipleri cok ilgilendiler aldı götürdüler 1 ay ellerinde tuttular sonra bana kargoyla aynı tencereleri yolladılar neden mi garanti belgesi yokmuş böyle sacma sebepten sanki buzdolabı..neyse kargo geldi eve cıkarmadan cöpe attım inanın tencereleri sinirimden...

evet essenin ürünleri çok kalitelidir özellikle dökme tencereleri çok güzeldirrr

esse kullanan arkadaslar memnunlar mı?annem bana eternity'nin pilav tenceresini almış ama henüz kullanmadım nasıl olduğunu bilmiyorum esse magazasında siyah teflon tencere takımı begendim fiyatı da çok uygun model olarak da güzeller teflon tencere için almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım :KK43:

ben tefal aldım butun teflonlarımı dokum almadım cok agır geldı bana bırde yemek olursa kullanamam dedım.

canım yorumların hepsini okumadım ama okuyan herkes faydalansın bundan 5 yıl önce pazardan taç marka tava aldım işin açıkçası deneme amaçlı çokta ucuzdu o zaman marka pek tanınmıyordu ama iyiki almışım şu anda bütün telon larım taç çok memnunum.........opuyorumnanaktan

arkadaşlar bim e gelen chefs marka teflon seti kullanan varmı kalitesi nasıl acaba.fiyat çok uygun almakta kararsız kaldım

X