tegretol şurup

kelebek1979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
1.447
1.301
44
merhaba,

çocugu epilepsi hastası oldugu için tegretol kullanan varmı acaba ?

100ml'lik tegretol şurup şişesinden bahsediyorum.

kaç yaşında çocugunuz, kaç senedir bu ilaçları kullanıyorsunuz. ve kullanım şekliniz nasıl acaba ?

tegretol kullanan varsa bilgi verebilirse çok ama çok sevinirim

16 aylik 2 ml ,1 ay sonra 3 ml yine 1 ay sonra 4 ml olarak kullanıyoruz şu an
merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. sizin çocugunuzda benimki gibi epilepsi sıkıntısı var zannederim. bu verdiginiz dozlar günlük mü ? biz günde 20ml kullanıyorum, biliyorsunuz şişe 100ml, ve 5 günde bir şişe bitiyor. çocugum 3.5 yaşında ve bu hızla gidersek yaş büyüyünce kutu yetmeyecek :KK43: birde kutuyu neden 100ml yapmışlar onuda anlamıyorum. birde siz sadece tegretol mu kullanıyorsunuz, yanında başka ilaç da varmı ? çok geçmiş olsun tekrardan

merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. sizin çocugunuzda benimki gibi epilepsi sıkıntısı var zannederim. bu verdiginiz dozlar günlük mü ? biz günde 20ml kullanıyorum, biliyorsunuz şişe 100ml, ve 5 günde bir şişe bitiyor. çocugum 3.5 yaşında ve bu hızla gidersek yaş büyüyünce kutu yetmeyecek :KK43: birde kutuyu neden 100ml yapmışlar onuda anlamıyorum. birde siz sadece tegretol mu kullanıyorsunuz, yanında başka ilaç da varmı ? çok geçmiş olsun tekrardan
Yanında bir de günlük 3 ml kepra veriyorum,

X