Tek Kese İçinde İkiz Gebelik

merhaba arkadaşlar şuan büyük bir şok içinde bunları yazıyorum, 3 yılbekledikten sonra tüp bebekle ikiz hamile olduğumu öğrendim, bugün 2. kontrolümüz vardı veeee kesenin birinde 2 bebek var yani 1 tane tek yumurta ikizi diğeri tek hem doktor hem biz çok şaşırdık. tek yumurta ikizlerimden 1 tanesini biraz küçük buldu doktor belki o devam etmez dedi.haftaya tekrar kontrolümüz var ama sevinsem mi ağlasam mı bilemiyorum. Allaha binlerce şükür 3 yıllık hasretimiz bitecek inşallah ama üçüncü beni çok şaşırttı nasıl olacak bilemiyorum, kalp atışlarını dinledim harika bişey şükürler olsun ama ne yaparım nasıl yaparım Allahım yardımcımız olsun

merhaba:))

okadar sevindimki :)) Allah tamamını erdirir inşallah.Ama sakın stres yapma lütfen çok zor bir süreç geçiriyoruz.Haftaya bi bakmışsın o küçük olan büyümüş:)) kolay değil partakal kadar yerde 3 bebek:)) yerim onları ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)))

umarım herşey gönlünce olur..şuanda kaç haftalık hamilesin?

haberlerini bekliyorum muhakkak yaz bana,bol şanssa.s.

şuan 7 haftalık ama küçük olan 6 haftalık kadar, hem korkuyorum hem şaşkınım haftaya belliolacak durumumuz. senin durumun nedir?

şuan 7 haftalık ama küçük olan 6 haftalık kadar, hem korkuyorum hem şaşkınım haftaya belliolacak durumumuz. senin durumun nedir?

ben şuana kadar sorunsuz devam ettim şükürler olsun:nazar::nazar:bundan sonrada kısmetse ölee devam edecek:emir_bebek::emir_bebek:

biz tek yumurta anneleri bukadar azmıyızz? yani sadece ben yazıyorum bu topikde sanırım...

kimsee yokkmuuu deneyimlerimizi paylaşabileceğimiz?

İkiz gebelikler riskli grup helede tek yumurta ikizi iseler Allah yardımcınız olsun ben 1 ay önce bebeklerimi kaybettim 17 haftalıklardı..İlk 3 ay hiç problemim yoktu 3. ayda kanamam başladı raporluydum dinleniyordum 3 kez hastaneye yattım...Ama olmadı nasip degilmiş hayırlısı dedik hep...
benden size tavsiye kendinize çok dikkat edin ve bol bol dua edin

İkiz gebelikler riskli grup helede tek yumurta ikizi iseler Allah yardımcınız olsun ben 1 ay önce bebeklerimi kaybettim 17 haftalıklardı..İlk 3 ay hiç problemim yoktu 3. ayda kanamam başladı raporluydum dinleniyordum 3 kez hastaneye yattım...Ama olmadı nasip degilmiş hayırlısı dedik hep...

:KK43:(( seninle ilgili geçmişdeki msjlarını okumuştum çokda üzüldm Allah sabır versin..

bende korkuyorum ama Allaha emanetler o ne derse olur.. bende bebklerimi zor buldum kaybetmek istemiyorum....

benimde kizlarim tek yumurta su an 3.5 aylik oldu meleklerim allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

benimde kizlarim tek yumurta su an 3.5 aylik oldu meleklerim allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

:)))) Allah sana bağışlasın onları :nazar: sağlıklı sıhhatli kucağına al:)

benim bebeklerim için erkek diye tahminde bulundu doktorumuz:)) hayırlısı olsun cinsiyet önemli değil bizim ...

seninde kasıklarında sancıların oluyomu?

utkum canım nasılsın... inşallah hem fiziksel hem psikoloijk olarak toparlanmışsındır... Allahım en kısa zamanda sıkıntılarını unutturacak güzel haberler versin inşallh..
kromozom analizinde bir sorun çıktı mı, sonuçlarını aldın mı canım?

bende artık bu foruma yazmıyacağım kimsecikler yok nede olsa...

:)) ben de çok yalnız hissediyoırdum bu forumda kendimi... evet çoğu kişi çift yumurta ikizi ve bizden pek paylaşımda bulunan yok.. günlerimiz daha büyük korkularla geçtiği için sanırım...

canım ben 21 haftayı bitirdim Allahın izniyle iki oğlum olcak inşallah..

hepimiz için sağlıklı hamilelik ve doğum diliyorum...

kontescim sen nerelerdesin bakıyım.. kızların nasıl.. koca göbüşlü olmuşsun sen de :))
ben yengem 30 haftalık tek bebek bekliyor, daha 21. haftada onla nerdeyse aynı büyüklükte göbeğe sahibim :))) ikiz bebek acayip bişeymiş hakkaten :))) 30. haftadan sonraki halimizi düşünemiyorum bile :)) muayene için sedyeye bile çıkamayız herhalde :))
canım kontrollerin nasıl gidiyor, bülent hocaya devam ediyor musun?
çok öptüm, kendine ve kızlara iyi bak opuyorumnanaktan

kontescim sen nerelerdesin bakıyım.. kızların nasıl.. koca göbüşlü olmuşsun sen de :))
ben yengem 30 haftalık tek bebek bekliyor, daha 21. haftada onla nerdeyse aynı büyüklükte göbeğe sahibim :))) ikiz bebek acayip bişeymiş hakkaten :))) 30. haftadan sonraki halimizi düşünemiyorum bile :)) muayene için sedyeye bile çıkamayız herhalde :))
canım kontrollerin nasıl gidiyor, bülent hocaya devam ediyor musun?
çok öptüm, kendine ve kızlara iyi bak opuyorumnanaktan

MERHABA CANIM
ben buralardayımda sen yoksun asıl her sabah girince bakıyorum ilk önce ikiz topiğine ama kimse yok tek yumurta ikizlernde :KK43: hakkaten baya yalnızız
benim göbiş baya büyüdü ama ben korkuyordum heryerimden kilo alırsam ne olurum diye ama sanırım çoğul gebeliklerde sadece sipsivri bi göbek oluyo:)
kontrollere bülent beyle devam ediyorum canım çokda memnun kaldık eşimle biz sorunlarımızı söylemeden o bize soruyo vede çok ii davranıyo açıklayıcııı
sen iyisin inş ne zmandır görmeyince merak ettim bende senii
benim kızlarım ii maşşallah kıpır kıpır oynayp duruyolar
allah nazarlardan korusun bizi canım biz daha çok göz alıyoz galiba
sende kendine çok ii bak öpt.

aaa bu aradaa pgt06 bende 10 15 gün içinde işten ayrılcam sanırım artık arada girersem haberdar ederim seni son gelişmelerden sende yaz ben bi şekilde girer okurum canım:)

kontescim işten güçten başımı alsam ben de forumu takip edebileceğim.. bi de korkulu zor günler geçirdim.. çok şükür şuan ben de bebeklerde iyiyiz.. dün ayrıntılı ultrasona girdik bülent hocayla... bebeişler maaşallah önden gidiyorlar.. biri 470 diğeri 440 gram çıktı... bebeklerden biri sırtını döndü diğerini dört boyutlu renkli olarak yüzünü gördk resmini de aldık, öyle güzel ki yavrum.. çok özendim bir an önce zaman geçsin de sağlıkla alalım kucağımıza diye :))
bülent hoca harika bir doktor bu civarın en iyisi o gerçekten.. ama ben randevulardan hep beklemekten şikayet ettim ona, bir dokunup bin ah işittik.. hoca gece 24e kadar hasta bakıyor yetmiyor zaman... o kadar çok talep var ki o da tabi herkese yetişmeye çalışıyor.. Allah yardımcısı olsun...
canım ben de nasip olursa 3 hafta sonra yıllık izin ve sonrasında doktor uygun görürse rapor ve doğum öncesi izin derken 24 haftayı bitirdiğimizde işi tamamen bırakmayı, doğumdan sonra da ücretsiz izin kullanmayı düşünüyorum...
Rabbim nazarlardan korusun gerçekten.. üç felak üç nas okuyorum sabahları işe giderken.. koca göbüşüme ve içindeki dünya güzellerine nazar değmesin diye...
neyse çok uzattım canım, yazamasam da hep aklımdasın... inşallah herşpey güzel olacak Allahın izniyle.. kendine ve prenseslerine iyi bak.. öptüm üçünüzü de :))

saglikli bir sekilde kucaginiza alin insallah benim kizlarim 4 aylik oldular harika bir duydu hamileyken boyle hissedecegimi hic dusunmemistim yataklarina gidip gidip bakiyorum surekli alllahima sukur ediyorum

kontescim işten güçten başımı alsam ben de forumu takip edebileceğim.. bi de korkulu zor günler geçirdim.. çok şükür şuan ben de bebeklerde iyiyiz.. dün ayrıntılı ultrasona girdik bülent hocayla... bebeişler maaşallah önden gidiyorlar.. biri 470 diğeri 440 gram çıktı... bebeklerden biri sırtını döndü diğerini dört boyutlu renkli olarak yüzünü gördk resmini de aldık, öyle güzel ki yavrum.. çok özendim bir an önce zaman geçsin de sağlıkla alalım kucağımıza diye :))
bülent hoca harika bir doktor bu civarın en iyisi o gerçekten.. ama ben randevulardan hep beklemekten şikayet ettim ona, bir dokunup bin ah işittik.. hoca gece 24e kadar hasta bakıyor yetmiyor zaman... o kadar çok talep var ki o da tabi herkese yetişmeye çalışıyor.. Allah yardımcısı olsun...
canım ben de nasip olursa 3 hafta sonra yıllık izin ve sonrasında doktor uygun görürse rapor ve doğum öncesi izin derken 24 haftayı bitirdiğimizde işi tamamen bırakmayı, doğumdan sonra da ücretsiz izin kullanmayı düşünüyorum...
Rabbim nazarlardan korusun gerçekten.. üç felak üç nas okuyorum sabahları işe giderken.. koca göbüşüme ve içindeki dünya güzellerine nazar değmesin diye...
neyse çok uzattım canım, yazamasam da hep aklımdasın... inşallah herşpey güzel olacak Allahın izniyle.. kendine ve prenseslerine iyi bak.. öptüm üçünüzü de :))

canım çok sevindim inş.sonuna kadar hep böyle devam eder
benim kızlarımın arasındada kilo farkı var yaramaz olan zayıfmış öyle dedi bülent hoca:)
diğeri nazlı kızım yeni yeni oynamaya başladı sende şimdi şimdi hissetmeye başlarsın kıpırdanmaları harika bişe deliriyorum akşama kadar ben onlarla oynamak için ama çok yoğunum otuırduğum yrde işime bakarken inanki onlar hadi hadi anne der gibiler rabbim sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin başkada bişe istemiyorum.
canım ben bülent beye hak veriyorum ben daha yanından gider gitmez randevu alıyorum 15 günden önce gene vermiyolar ama orası sadece ona çalışıyo gibi inanki.allah yardımcısı olsun.
inş.bigün buluşuruz tek yumurta ikizlerimizle beraber tanışırız canım sende kendine çok ii bak Allah a emanet olunn

saglikli bir sekilde kucaginiza alin insallah benim kizlarim 4 aylik oldular harika bir duydu hamileyken boyle hissedecegimi hic dusunmemistim yataklarina gidip gidip bakiyorum surekli alllahima sukur ediyorum

maaşşallah canım allah bağışlasın
bende onları seveceğim zamanı iple çekiyorum

canım çok sevindim inş.sonuna kadar hep böyle devam eder
benim kızlarımın arasındada kilo farkı var yaramaz olan zayıfmış öyle dedi bülent hoca:)
diğeri nazlı kızım yeni yeni oynamaya başladı sende şimdi şimdi hissetmeye başlarsın kıpırdanmaları harika bişe deliriyorum akşama kadar ben onlarla oynamak için ama çok yoğunum otuırduğum yrde işime bakarken inanki onlar hadi hadi anne der gibiler rabbim sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin başkada bişe istemiyorum.
canım ben bülent beye hak veriyorum ben daha yanından gider gitmez randevu alıyorum 15 günden önce gene vermiyolar ama orası sadece ona çalışıyo gibi inanki.allah yardımcısı olsun.
inş.bigün buluşuruz tek yumurta ikizlerimizle beraber tanışırız canım sende kendine çok ii bak Allah a emanet olunn

canım benim inşallah buluşuruz.. bu arada benim bir daha ki randevum 21 temmuzda.. belki o zaman denk gelirse görüşürüz :))

Allah bağışlasın yavrularını canım.. çok sağol desteğin için.. inşallah bizler de görürüz o günleri... çok heyecanla bekliyoruz :emir_bebek: :emir_bebek:

canım benim inşallah buluşuruz.. bu arada benim bir daha ki randevum 21 temmuzda.. belki o zaman denk gelirse görüşürüz :))

Allah bağışlasın yavrularını canım.. çok sağol desteğin için.. inşallah bizler de görürüz o günleri... çok heyecanla bekliyoruz :emir_bebek: :emir_bebek:

canım benim randevum 6 temmuz yine yakalayamadık:KK43:

X