Jinekoloji Tekrarlayan gebelik kayıpları ve amh sorunu olanlar birbirimize yol gösterelim..

bir mucizee

Pamuk ellerine dokunur muyum birgün♥
Üyelik İptali
Pro Üye
12 Mart 2020
9.676
20.733
4,5 yıllık evliyim 32 yaşındayım..

takrarlayan gebelik kayıplarım var 4 normal gebelik kürtaj bir kimyasal.. en son gebeliğim 17 temmuz 2021 de sonlandı..

biri boş yumurta yüzünden iptal olan bir de negatif 2 tüp denemem var
ikinci tüp denemesinde rahim kalınlaşmadığı için bebeklerin gelişemeyip öldüğünü söylemişti dr bir de zamansız yumurtladığm için
5 ay transfer için bekledim en fazla 7,5 mm olup geri düşüyodu kalınlık
transfer 8,7mm de yapıldı ama olmadı.nicelerini okudum burda 5 6 mm le transfer olup da tutan
ama nasip değilmiş olmadı..derman bulamadm derdime..
amh 0.01
rahim filmi
lupus
pıhtılaşma
sperm
cd56

testleri hemen bildiğimiz bi çok şeyi yaptırdık
bi sonuca ulaşamadk
artık hamilelik de oluşmuyor adetlerim düzensiz kullandığım ilaçlar yüzünden dengem kalmadı

o kadar çok araştırdım o kadar umut aradım kendime çok dualar ettim ama olmadı
artık olmacağını kendime kabul ettirmeye zorluyorum ama olmuyor vermezse Rabbim ne yapsak faydasız biliyorum..ama bi çaresi varsa benim yapabileceğim uğraşmadan durmak istemiyorm..

benzer sorunları olanlar çözüme ulaşanlar gelin destek olalım yol gösterelim birbirimize..

takrarlayan gebelik kayıplarım var 4 normal gebelik kürtaj bir kimyasal.. en son gebeliğim 17 temmuz 2021 de sonlandı..

ikinci tüp denemesinde rahim kalınlaşmadığı için bebeklerin gelişemeyip öldüğünü söylemişti dr bir de zamansız yumurtladığm için
transfer 8,7mm de yapıldı ama olmadı.nicelerini okudum burda 5 6 mm le transfer olup da tutan
amh 0.01
rahim filmi
lupus
pıhtılaşma
sperm
cd56

bi sonuca ulaşamadk
artık hamilelik de oluşmuyor adetlerim düzensiz kullandığım ilaçlar yüzünden dengem kalmadı

artık olmacağını kendime kabul ettirmeye zorluyorum ama olmuyor vermezse Rabbim ne yapsak faydasız biliyorum..ama bi çaresi varsa benim yapabileceğim uğraşmadan durmak istemiyorm..

benzer sorunları olanlar çözüme ulaşanlar gelin destek olalım yol gösterelim birbirimize..
Ugrastikca olmaması kadar can sıkıcı bir durum yok 😢 inşallah en kısa zamanda bu dertlerin sadece bu yazı da kalır gönlündekini kolay bir şekilde yaşarsın 🤲💜

Ugrastikca olmaması kadar can sıkıcı bir durum yok 😢 inşallah en kısa zamanda bu dertlerin sadece bu yazı da kalır gönlündekini kolay bir şekilde yaşarsın 🤲💜
İnşallaah kuzum bütün bekleyenler için🥺aslında tükenmişliğin dibindeyim ama şu içimde dolup taşan duyguları dindiremiyorum😥

İnşallaah kuzum bütün bekleyenler için🥺aslında tükenmişliğin dibindeyim ama şu içimde dolup taşan duyguları dindiremiyorum😥
Kıyamam ya 😢 biraz ara mı versen acaba üst üste gidip gelmek de yoruyor insanı. Sadece kendine zaman ayır hastaneyle uğraşma 1 ay 2 ay kendine zaman versen daha iyi gelir belki

Rabbim yardımcın olsun imtihanını kolaylaştırsin.
Benimde düşük yapma sorunum var sebep olarak pıhtılaşma ama bebekler gelişmiyor kese olduğundan geç oluşup geride kalıyor.
3. Gebeligimde çok şükür evladına kavuştum 2. Gebelikten sonra 1.5 sene gebe kalamadim yani artık olmayacağına inanmıştım gerçekten .
Benim FSH yüksekti ve pıhtılaşmam baya ileri derecede .
Oğlumu da erken doğurdum 6. Ayda sancılarım başladı 2 ay yatarak 8. Ayda doğdu küvezde kaldı.
Merak ediyorum buna sebep olan ne ama bulamıyorum sadece pihilasmanin sebep olduğunu düşünmüyorum .
Gerçekten nasipten öteye yol yok bir vakti vardır biraz beyninizi başka şeyler ile meşgul edin elinizden geleni yapmışsınız .

amh 0.01
rahim filmi
lupus
pıhtılaşma
sperm
cd56

bi sonuca ulaşamadk

Herşeyim zamanı vardır kuzum benim rabbim tez vakitte hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin inşallah

Kıyamam ya 😢 biraz ara mı versen acaba üst üste gidip gelmek de yoruyor insanı. Sadece kendine zaman ayır hastaneyle uğraşma 1 ay 2 ay kendine zaman versen daha iyi gelir belki
aynen kuzum bir ayı geçti negatif üstünden..şimdilik ekime kadar dr a gitmiycem zaten ilaçlar yüzünden daha da kötü oldu bünyem zaten :KK42:
Rabbim yardımcın olsun imtihanını kolaylaştırsin.
Benimde düşük yapma sorunum var sebep olarak pıhtılaşma ama bebekler gelişmiyor kese olduğundan geç oluşup geride kalıyor.
3. Gebeligimde çok şükür evladına kavuştum 2. Gebelikten sonra 1.5 sene gebe kalamadim yani artık olmayacağına inanmıştım gerçekten .
Benim FSH yüksekti ve pıhtılaşmam baya ileri derecede .
Oğlumu da erken doğurdum 6. Ayda sancılarım başladı 2 ay yatarak 8. Ayda doğdu küvezde kaldı.
Merak ediyorum buna sebep olan ne ama bulamıyorum sadece pihilasmanin sebep olduğunu düşünmüyorum .
Gerçekten nasipten öteye yol yok bir vakti vardır biraz beyninizi başka şeyler ile meşgul edin elinizden geleni yapmışsınız .
feminas cım daha önce seninle konuşmuştuk :KK43: çok şükür bi tane evladına kavuşmuşsun Rabbim ikinciyi de kolaylıkla sağlıkla nasip eder inşallah :KK43:
pıhtılaşma iki gen de benimde ama eminimki sebebi o değil 3.gebeliğimde evet sorun bu dediler 4000lik oksapar kullandık kalbini duyduk tamam oldu dedik ama 9+2 de gelişim durması kürtaj oldum..yani kalbini duyduğmuz gibi kalmış..ama o sesi duyabilmek herşeye bedeldi :KK43:
14 ay sonra kimyasal ardına yine gebe kaldm bu defa 6000 lik kullandık kortizonda kullandık kalbini bile duyamadık 6+4 te gelişimi durdu öldü..

yok yok bulamadk çaresini olmuyor :KK43:
Herşeyim zamanı vardır kuzum benim rabbim tez vakitte hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin inşallah
amin minnoşum benim çokca aminn:dua:

amh 0.01
rahim filmi
lupus
pıhtılaşma
sperm
cd56

bi sonuca ulaşamadk

Birgün Rabbim ettiğin duanı yaşamayı nasip etsin kuzum benim 🤲🏻🌸🌸🌸
Rabbim hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin tez zamanda pozitif haberleri almak nasip olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌸🌸🌸🌸
Aminnnnn 🤲🏻🤲🏻

Birgün Rabbim ettiğin duanı yaşamayı nasip etsin kuzum benim 🤲🏻🌸🌸🌸
Rabbim hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin tez zamanda pozitif haberleri almak nasip olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌸🌸🌸🌸
Aminnnnn 🤲🏻🤲🏻
Aminnn bal çiçeğim beraber müjdelerinizi olsun ♥️🌹♥️

amh 0.01
rahim filmi
lupus
pıhtılaşma
sperm
cd56

bi sonuca ulaşamadk

Benim güzel Fatmam❤️ tez zamanda Rabbim sana en hayırlı şekilde evlat sahibi olabilmeyi nasip etsin bütün yaraların geçsin Allahım imtihanımızı kolaylaştırsın bu yolda bize güç kuvvet versin mucize kapılarını aralasın aminn :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Benim güzel Fatmam❤️ tez zamanda Rabbim sana en hayırlı şekilde evlat sahibi olabilmeyi nasip etsin bütün yaraların geçsin Allahım imtihanımızı kolaylaştırsın bu yolda bize güç kuvvet versin mucize kapılarını aralasın aminn :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
Senin duanı seveyim bitanem esroşumm Amin amin amin amin kocccamannnnnnnnnnn🤗
Bizim de yaralarımız kapanır mı birgün bilmem ki 😥

Senin duanı seveyim bitanem esroşumm Amin amin amin amin kocccamannnnnnnnnnn🤗
Bizim de yaralarımız kapanır mı birgün bilmem ki 😥
😍😍😍Kapanacak bitanemm tabiki de hatta Önümüzdeki şu 3-4 gün ağzımızdan çıkacak dualara isteklerimize çok dikkat edelim. Bir yıllık kaderimiz belirleniyormuş galiba öyle okudum bir sonraki senemizde yavrularımız hayırlısyla kucağımızda olsun Aminn aminn Fatmamm :KK60: :KK60:

😍😍😍Kapanacak bitanemm tabiki de hatta Önümüzdeki şu 3-4 gün ağzımızdan çıkacak dualara isteklerimize çok dikkat edelim. Bir yıllık kaderimiz belirleniyormuş galiba öyle okudum bir sonraki senemizde yavrularımız hayırlısyla kucağımızda olsun Aminn aminn Fatmamm :KK60: :KK60:
İnşallaah bitanemm benim inşallah 🤲🏻 😘😍🌹😍

X