Jinekoloji Tekrarlayan gebelik kayıpları ve amh sorunu olanlar birbirimize yol gösterelim..

Benim amh 9 ay önce 0.79 du. İlk denememde 4 yumurta toplandı. 2 si boş 2 si döllenebilir dediler 1 embriyo oldu. 5. Gün transfer edildi ama gelişimi yavaştı tutmadı.

2. Transferde prowomen kullandım. 7 yumurta toplandı 4 embriyo oluştu. İyi kalitede. 3. Gün embriyosu olarak taze transfer oldu. Tutmadı.

3.Transferde donmuş 3.gün embriyosu koyuldu. Tutmadı. Doktor bebekler tutunsun diye redostim vermişti. ( redostim yumurta sayımı arttırdı. Transfer öncesi muayenede fark ettik)

4. Denememde REDOSTİM ve IMPRLY kullandım. 17 yumurta toplandı. 8 tane 5. Gün embriyosu oluştu. Şuan transfer için bekliyorum.

Redostim ve ımprlyi araştırın, doktorunuza sorun. Yumurta kalitesini ve sayısını arttırıyorlar.
Bir de canım bunlar ilaç değil yumurta geliştirici vitamin takviye dimi

Valla amh nıza göre maşallah çok çom güzel yumurta toplanmış
Ve en son 17 maşallahh bence hiç takılma amh ya

Tutmamasına sebep ne diyor doktorunuz

Embriyolarınjz da varmış bence merkez değiştirin olmadı
İlk deneme muğla sıtkı koçman
İkincisi ve üçüncüsü Kadıköy Medicana’da oldu.
Son tedavim Bahçelievler Medicalpark’ta Serdar Koç ile sürece devam ediyoruz şuan 😊

Valla amh nıza göre maşallah çok çom güzel yumurta toplanmış
Ve en son 17 maşallahh bence hiç takılma amh ya

Tutmamasına sebep ne diyor doktorunuz

Embriyolarınjz da varmış bence merkez değiştirin olmadı
Tutmaması sebepsiz diyordu ilk üç denememdeki doktorlar. Şuan gittiğim doktorum adenomiyozis teşhisi koydu. Lucrin depot iğne vurdum bir kere. 32 yaşındayım senelerdir inanılmaz derecede regl sancısı çekiyordum. Son iki reglimde anlamadım hiç. Sancım olmuyor artık çok şükür. Adenomiyozisten kaynaklanıyormuş sancım ve bebeğin tutunmasına engel de oluyormuş adenomiyozis

İlk deneme muğla sıtkı koçman
İkincisi ve üçüncüsü Kadıköy Medicana’da oldu.
Son tedavim Bahçelievler Medicalpark’ta Serdar Koç ile sürece devam ediyoruz şuan 😊
Allahm İnşallaah uğurlu gelsin ☺️
Evet canım takviye vitaminler 😊
Bunu Dr sormadan kullansak olur o zaman
Prowomen gibi onu daha önce kullanmştım ben pek etkilenmedi
Sence hangisi daha etkili oldu kullandıklarının
Tutmaması sebepsiz diyordu ilk üç denememdeki doktorlar. Şuan gittiğim doktorum adenomiyozis teşhisi koydu. Lucrin depot iğne vurdum bir kere. 32 yaşındayım senelerdir inanılmaz derecede regl sancısı çekiyordum. Son iki reglimde anlamadım hiç. Sancım olmuyor artık çok şükür. Adenomiyozisten kaynaklanıyormuş sancım ve bebeğin tutunmasına engel de oluyormuş adenomiyozis
O ne demek oluyomuş canm onu duymadım ya
Allahm kolaylaştırsın inşallah bu defa tutsun🤲🏻

Allahm İnşallaah uğurlu gelsin ☺️

Bunu Dr sormadan kullansak olur o zaman
Prowomen gibi onu daha önce kullanmştım ben pek etkilenmedi
Sence hangisi daha etkili oldu kullandıklarının

O ne demek oluyomuş canm onu duymadım ya
Allahm kolaylaştırsın inşallah bu defa tutsun🤲🏻
İnşaAllah canım Allah razı olsun. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin İnşaAllah. Prowomen’i bir ay kullandım 7 yumurta oldu. Çok etki etmedi. Redostim ve ımprly etki etti. Doktora danışsan daha iyi olurdu ama alıp kullanabilirsin. Rahim duvarında kaslanma, damarlanma olmasıymış.

İnşaAllah canım Allah razı olsun. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin İnşaAllah. Prowomen’i bir ay kullandım 7 yumurta oldu. Çok etki etmedi. Redostim ve ımprly etki etti. Doktora danışsan daha iyi olurdu ama alıp kullanabilirsin. Rahim duvarında kaslanma, damarlanma olmasıymış.
Anladm canm ♥️teşekkür ederim

Ha bir de sen ikisini birlikte mi kullanmıştın

Canım selamlar, benim çook uzun ve zorlu bir hikayem var 2 rahim ameliyatı, 2 tüp bebek, 4 düşük… En son NK hücre paneli yapıldı rahmimde bebeğin büyümesini engelleyen katil hücreler olduğu bulundu. Tam çok sevindim tamam sebep bulundu artık çözümüne bakılır derken bu sefer doktor kullandığım ilaçlardan dolayı adenomiyozis olduğumu söyledi. Artık gerçekten çok ama çok yorulduğumu hissediyorum. Hiç umudum kalmadı.. senin adenomiyozis ile ilgili tedavi sürecin nasıl oldu? Doktorun yorumu neydi? Paylaşırsan sevinirim.

Redostim kalınlaşması içinse yumurta sayısının artmasına etki etmiş midir sence?
Impryl prowomenden etkili olmuş demek ki.

Ben kendi hastalığımdan bahsetmiştim rahimda kaslanma, damarlanma varmış diyerek adenomiyozis yani.
Redostim’in adenomiyozis ile bir ilgisi yok.

X