Telefon tavsiyesi

poyrazya

Kocasının Bebeği
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
2.109
458
Merhaba arkadaşlar. Şuanda ıphone8 kullanıyorum fakat telefonumu değiştirmek istiyorum .ıphone ların fiyatı baya yüksek olduğu için daha uygun bir tekefon almayı düşünüyorum. Samsung galaxy a54 almayı düşünüyorum yalnız araştırmalarım sonucu şarjının çok çabuk bittiğini duydum. Bu telefonu kullanan veya şarjı en az 1,5-2 gün dayanan bir telefon tavsiyeniz var mı?

Merhaba arkadaşlar. Şuanda ıphone8 kullanıyorum fakat telefonumu değiştirmek istiyorum .ıphone ların fiyatı baya yüksek olduğu için daha uygun bir tekefon almayı düşünüyorum. Samsung galaxy a54 almayı düşünüyorum yalnız araştırmalarım sonucu şarjının çok çabuk bittiğini duydum. Bu telefonu kullanan veya şarjı en az 1,5-2 gün dayanan bir telefon tavsiyeniz var mı?
Ben samsung note10 Lite kullaniyorum çok çok memnunum icinde cok buyuk oyunlarda var. Hic bir sorun yaşamadım. Şarjı cok uzun gidiyor. Samsung Note serisini kesinlikle oneririm.

Bütçeniz nedir?

S23 FE kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim.
Detaylı incelersen pişman olmayacağını düşünyorum.
Bu arada Samsung s22 de batarya sorunu ve şikayetleri var.

Kamerası nasıl?güzel fotoğraf çekiyor mu,memnun musunuz?ben de düşünüyorum yeni telefon.
Ya kamerasi bana yeterli ama sosyal medyaya cekilen alengirli fotolardan cekermi bilmem 😊 normal fotograf cekiyo cok anlamiyom fotograf cekinmeyide hic sevmem

Mesela bu fotoyu geniş açısından çekmiştim gayet guzel duruyo aslinda ne beklediginize bagli bana yeterli gelir ama size gelmeyebilir

Eklentiler

• Screenshot_20240222_100252_Gallery.jpg
    Screenshot_20240222_100252_Gallery.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 21
Ya kamerasi bana yeterli ama sosyal medyaya cekilen alengirli fotolardan cekermi bilmem 😊 normal fotograf cekiyo cok anlamiyom fotograf cekinmeyide hic sevmem

Mesela bu fotoyu geniş açısından çekmiştim gayet guzel duruyo aslinda ne beklediginize bagli bana yeterli gelir ama size gelmeyebilir
Güzel aslında.en azından benim telefondan güzel çekiyor.

Ben Xiaomi önereceğim 🫠 özellikle batarya konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Eski telefonum da xiaomiydi, memnun olduğum icin telefon yenilerken model yükselttim sadece

Ben Xiaomi önereceğim 🫠 özellikle batarya konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Eski telefonum da xiaomiydi, memnun olduğum icin telefon yenilerken model yükselttim sadece
Xiaomi ye de bakacağım. Teşekkürler. Akıllı saatini de kullanıyormusunuz? O konuda nasıl?

Annemde A54 pil sorunu yaşamıyor aktif kullaniyor

X