Telefondan anlayanlar??

samsunglar görünüş olarak güzel, ekranı büyük ama dediğim gibi o takılmaları ( örneğin rehbere bastınız diyelim biz erkek arkadaşımla saydık 4 snde açtı) ve kolay virüs bulaşabilmesi erkek arkadaşımı da çileden çıkardı pişman oldu. o da artık samsung alacakları engellemeya çalışıyor
aslında teknoloji birazda şans işi yani ben şimdi iphone al diyorum bazı arkadaşlarımız galaxylerden al diyor ama senin beğenin önemli. ve bir süre sonra o modelleirnde yenisi çıkacak. bu kadar düşünme aklına yatan hangisiyse onu al. olmadı bir süre sonra değiştirirsin tabi maddi durumun buna elveriyorsa. yok 1 kez alayım sağlam olsun diyorsan iphone al derim. bunu gerçekten içten gelerek söylüyorum.

ıphone boşver. galaxy 3 ya da 4 al sen bilirsin :KK51:

kafam karisti kizlar :KK70: bakcam artik, daha 2 haftam var :KK70:

bence bir teknomarkete git hatta birkaç tanesine git oradaki satış danışmanlarından yardım al :KK70: iphone bu sektörde yıllardır var yazılım olarak özellikle başı çekiyor. samsung normalde beyaz eşya tv fln markası telefon alternatif oldu samsung için. ama apple tamamen bilişim sektörü üzerinde gelişti bilgisayarlar ipodlar macler iphonelar fln ve sürekli gelişmekte. ayrıca garanti konusunda da çok iyi. istediğin zaman yardımcı oluyorlar. kolay gelsin sana:) ama ço düşünme :) ben iphonecuyum onu savunurum başkaları da kendi kullandıkları telefon markasını. sen git satış dnaışmanından yardım al :KK70: istediğin özellikleri belirt. :26:

ıphone5 in üzerine telefon yok arkadaşlar vodafone da çalışıyorum..samsung ta nerdeyse 200model var nokıa da aynı şekilde ama ıphone da durum aynı değil adamların 5tane telefonu var ıphone3-4-4s-5 yani tüm telefonlarada üstünlük olarak 5 basar günde en az 2 samsung gönderiyoruz servise samsung a.. 4aydır çalışıyorum daha ıphone göndermedik servise düşünün 20 uygulumayı aynı anda açın bi kere bile donmuyor takılmıyor yok böyle hız böyle kalite ...samsung ve nokıa larda hep dokunmatik arızaları geliyor donmalar üzerine şikayetler bilginize

bence bir teknomarkete git hatta birkaç tanesine git oradaki satış danışmanlarından yardım al :KK70: iphone bu sektörde yıllardır var yazılım olarak özellikle başı çekiyor. samsung normalde beyaz eşya tv fln markası telefon alternatif oldu samsung için. ama apple tamamen bilişim sektörü üzerinde gelişti bilgisayarlar ipodlar macler iphonelar fln ve sürekli gelişmekte. ayrıca garanti konusunda da çok iyi. istediğin zaman yardımcı oluyorlar. kolay gelsin sana:) ama ço düşünme :) ben iphonecuyum onu savunurum başkaları da kendi kullandıkları telefon markasını. sen git satış dnaışmanından yardım al :KK70: istediğin özellikleri belirt. :26:
satış danışmanı olarak cevapladım tatlım :KK16:

ıphone5 in üzerine telefon yok arkadaşlar vodafone da çalışıyorum..samsung ta nerdeyse 200model var nokıa da aynı şekilde ama ıphone da durum aynı değil adamların 5tane telefonu var ıphone3-4-4s-5 yani tüm telefonlarada üstünlük olarak 5 basar günde en az 2 samsung gönderiyoruz servise samsung a.. 4aydır çalışıyorum daha ıphone göndermedik servise düşünün 20 uygulumayı aynı anda açın bi kere bile donmuyor takılmıyor yok böyle hız böyle kalite ...samsung ve nokıa larda hep dokunmatik arızaları geliyor donmalar üzerine şikayetler bilginize

iphone alirsamda 4 alirim 5 biraz pahali veya ucuzunu bulmak lazim. bazilari iphone al diyor bazilari galaxy. bnmde kuzenim satis danismani ona bir sormak lazim

3 ve 4 arasindayim suan ikisini googleda arastiriyorum ama galaxy 3ün pembesini gördüm satildigi dükanda bize yakin ve pembe telefona hastayim asigim yani :KK70: kafayi yicem :KK70:

sen 4 al :KK70: al al ..beyazini al ve pembe bir kap al super olur :)))) bir kizda gordumde bayildim. benim kulandigim 3 ve mavi :KK43:( ayyyy 4 ve beyazindann istiyorum :KK43:(( 3u modadan gidioo

satış danışmanı olarak cevapladım tatlım :KK16:

evet :KK1: teşekkür ederim:) en tecrübeliler sizler oluyorsunuz çünkü alım satımdan sonra gelen şikayetlerde yada memnuniyetlerden sizin haberinşz oluyor ve telefonlar arasında güzel bir oranlama yapabilirsiniz. dediğim gibi canım herkes kendi telefonunu över ben kötü yanlarını görmek istemez ya da henüz görmemiştir. ancak dediğim gibi uzun süre kullanmak için alıyorsan satış danışmanı arkadaşlara bir danış.

yanlış anlaşılmsın samsung için donuyor yavaş v.s demişsiniz. samsung kullanıyorum ben ve ne donma ne yavaşlama ben karşılaşmadım o kadar uygulama olmasına rağmen. bunu belirtmek istedim başkaları samsungta bu problemi yaşamışsa bilemem. iphone da güzel telefon ama bana sorarsan samsung daha avantajlı. ayrıca kafanı iyice karıştırayım :KK53: nokia lumia ya da bak bence . bi tekno markete git hepsini incele orada karar sana kalmış. ayrıca bazı arkadaşlar sony xpera z demişler eğer fiyatı sana fazla gelmezse onu da bi düşün derim acele etme her şeyi araştır :KK51:

HTC 'ye bir bak derim ,çünkü hala yeni çıkan samsung modelleri anca 1,5 yıl önce aldığım telefona yetişti ...

Fiyat fayda durumuna bakınca bence çok iyi birde dayanıklı :KK66:

yanlış anlaşılmsın samsung için donuyor yavaş v.s demişsiniz. samsung kullanıyorum ben ve ne donma ne yavaşlama ben karşılaşmadım o kadar uygulama olmasına rağmen. bunu belirtmek istedim başkaları samsungta bu problemi yaşamışsa bilemem. iphone da güzel telefon ama bana sorarsan samsung daha avantajlı. ayrıca kafanı iyice karıştırayım :KK53: nokia lumia ya da bak bence . bi tekno markete git hepsini incele orada karar sana kalmış. ayrıca bazı arkadaşlar sony xpera z demişler eğer fiyatı sana fazla gelmezse onu da bi düşün derim acele etme her şeyi araştır :KK51:

annem babam kuzenlerimde samsung kulaniyor ve hic biri sikayetci degil ama demek ki sikayetci olanlarda varmis, iphone kulananlarda taniyorum kimi memnun kimi degil :/ sony xpera z fazla pahali bence alirsam ya galaxy 3 yada iphone4 alirim :/ 2 hafta icinde karar vermem lazim :d

satıştan sonra telefonların geri dönüşlerini sor(arızadan dolayı) müşteriler hangi sebepten telefonu aldıkları yere garantiye yollamaları için iade etmişler.ona göe karar ver. ama kendini 2 haftayla kısıtlama bence. HTCde güzel bir marka ama teknik desteği ne kadar mevcut bilmiyorum. birde iphone çok kolay şarj oluyor 1 saat sürmüyor bile. samsunglarda 2 saat 15 dakika full şarj olması için gereken süre. bunu neden söyledin dersen;akıllı telefon olunca sürekli internete bağlı kalıyoru ya da oyu n oynuyoruz e dolayısıyla şarj çabuk bitiyor, bittiği gibi de dolması gerek değil mi:) aklın iyice karıştı :) bak bence şöyle yap iphone u olan bir arkadaşından rica et 1-2 gün kullanmak için yada kafede fln otururken al elinden kurcala, birde samsung için yap. belki öyle daha kolay karar verirsin :) bu arada diğe rtüm akıllı telefonların uygulamaları ilk olarak apple da kullanılmıştır çnk önceden akıllı telefon bir tek o idi. ve tüm uygulamalar önce iphone da çıktı, ve iphone a göre tasarlandı.

satıştan sonra telefonların geri dönüşlerini sor(arızadan dolayı) müşteriler hangi sebepten telefonu aldıkları yere garantiye yollamaları için iade etmişler.ona göe karar ver. ama kendini 2 haftayla kısıtlama bence. HTCde güzel bir marka ama teknik desteği ne kadar mevcut bilmiyorum. birde iphone çok kolay şarj oluyor 1 saat sürmüyor bile. samsunglarda 2 saat 15 dakika full şarj olması için gereken süre. bunu neden söyledin dersen;akıllı telefon olunca sürekli internete bağlı kalıyoru ya da oyu n oynuyoruz e dolayısıyla şarj çabuk bitiyor, bittiği gibi de dolması gerek değil mi:) aklın iyice karıştı :) bak bence şöyle yap iphone u olan bir arkadaşından rica et 1-2 gün kullanmak için yada kafede fln otururken al elinden kurcala, birde samsung için yap. belki öyle daha kolay karar verirsin :) bu arada diğe rtüm akıllı telefonların uygulamaları ilk olarak apple da kullanılmıştır çnk önceden akıllı telefon bir tek o idi. ve tüm uygulamalar önce iphone da çıktı, ve iphone a göre tasarlandı.

iphone ve samsungu biliyorum elime almisimdir ikisini kurcalamisimdir, suan ipod touchum var ve okadar yavasladi ki yani ipodta iphonela ayni ama hic almamda demiyorum. peki iphone 4 ve iphone 4s arasindaki fark nedir bilgin varmi?

4 te tek çekirdek 4ste çift çekirdek işlemci var bilidğim kadarıyla, yani daha hızlı ve güçlü. megapixel olarakta 4 4.5 megapixel 4s 8 megapixel. onun dışında da pek bi fark yok ama ilk yazdığım çok önemli. ha birde çekim gücü iyi yani kullandığın hattın çekimini iyileştiriyor. anteni geliştirilmişti çünkü. bu demek oluyorki internete 3g üzerinden bağlanınca biraz daha hızlı olacaksın:) ama 5te bu özellikler kat be kat fazla 5s yada 6 ne zaman çıkacak bilmiyorum ancak 2. ele düştüğünde telefonu satmak istersen üzerine koyup onlardan alabilirsin:) ucuza gitmiyor iphonelar 2. elde.

valla canım bende hem ıphone 4s var hem 5 var :KK9::KK9: ikiside çok hoş 5in duruşu daha bir şık. bir arkadaşımda galaxy s4 var o da memnun fakat görüntüsünden şikayetçi iyi düşün derim :KK31::KK31:

Yaz sonunda S3 alıcam bende inş :KK16:

Nedense iphone karşı bi antipatim var :KK37:

samsungu tercih ediyorum hep hiç yarıyolda bırakmadı beni

bende s4 kullanıyorum henüz bir şikayetim olmadı yeni yeni çözmeye çalışıyorum birsürü özellik var.özellikle çekimleri süper artık yanımda fotoğraf makinesi taşımıyorum s4 daha güzel çekiyor.

X