Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri telkinle meme dolgunluğu ve büyütmek için ses dosyası

yenibiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
32
1
arkadaşlar nihayet sizler için hazırlamış olduğum telkin ses dosyalarını kullanımınıza sunuyorum ..telkinler aynı sıkılmayasınız diyede alternatifli ses dosyaları hazırladım
ses dosyalarını 21 gün boyunca gün atlamadan günde 6-8 saat dinlemeniz gerekmektedir çünkü bilinç altımız telkinleri 21 günde algılar ..ara verilerek 3 21 yapmanız gerekmektedir birde göğüs kaslarını güçlendirici spor yapmanızı tavsiye ederim çünkü telkinde spor yapma kelimesi geçiyo bunu fiilen desteklemeniz gerekmektedir

(not: dolgun_ mm telkin müzikten uzun olduğu için müzik biter bitmez başa dönmeyin telkin devam ediyor 10sn gibi )
http://www.filefactory.com/file/cf49cf9/n/dolgun_mm.mp3
Alternatif link http://www.MegaShare.com/3767866

http://www.filefactory.com/file/cf49c28/n/dalgalı_dlgn-
mm.mp3

Alternatif link http://www.MegaShare.com/3767880

http://www.filefactory.com/file/cf49c38/n/I_M_too_sexy_dlgn-mm.mp3
Alternatif link http://www.MegaShare.com/3767886

bu telkinde gece uyurken dinlemek için sesi kısılmış müzik
http://www.filefactory.com/file/cf49c8a/n/düşük_ses_dlgn-mm.mp3
Alternatif link http://www.MegaShare.com/3767895

TELKİN METNİ

hissediyorum
zihnimin memelerimin içini istediğim biçimde sıkıca dolduruyor
memelerim sıkıca dolgunlaşmaya ve hacmi artmaya başladı. memelerim dolgunlaşarak büyüyor
zihnimin gücünü tüm ulaşılabilir büyüme hormonlarımı memelerimin saglıklı biçimde büyümesi için kullanıyorum
dolgun ve diri memelerim oluşmaya başladı şükürler olsun
tüm erişilebilir gıdalar memelerime yönleniyor
yediklerim memelerimde yağ dokusu olarak depolanıyor
memelerimin yağ dokusu sıkıcana artıyor
güçlü ve diri meme dokusu oluşmaya başladı şükürler olsun
memelerimin sağlığı canlılığı ve boyutu artıyor
ve daha diri dolgunluğu hep daimi kalması için
zihnimin gücünü memelerime doğru sağlıklı kan akışına yönlendiriyorum
memelerim dolgunlaşarak sağlıklı biçimde büyümeğe başladı
şükürler olsun
göğüs kaslarım güçleniyor
yaptığım sporlar göğüs kaslarımı kuvvetlendiriyor
daha sıkı ve taş gibi memelere sahip olmaya başladım şükürler olsun
zihnimin sonsuz gücünü memelerimin boyutunu artırmak ve de dolgunlaştırmak için kullanıyorum
memelerim sıkı sıkı dolgunlaşarak büyüyor istediğim ölçülere gelene kadar büyümesini onaylıyorum
istediğim meme ölçüsünde memelerimin içi sımsıkı güçlü meme dokusuyla dolmasını onaylıyorum
memelerim vücudumda yuvarlak hatlarla ve birbirine yakınlaşarak dipdiri dolgunluğa ulaşıyor
memelerim taş gibi sert ve dolgun
meme ölçümden memnunum
beni sınırlayan tüm zihinsel kalıpları .negatif düşünceleri geride bırakıyorum
dopdolgun ve daha büyük vede sağlıklı memelerimi kabul ediyorum
tam istediğim ölçülere kavuştum
şükürler olsun

Son düzenleme:
sevgili arkadasım gün gün an an bende bunu paylaşmanı bekleyenler arasındayım fakat linklerde bri sornmu var acaba bir sürü virüs virüs ...yazıyor.

virüs olduğunu sanmıyorum çünkü dosyaları ben hazırladım rapide yükledim buraya link verdim neden öyle yazdı anlamıyorum
link çalışıyormu tekrar deniyecem

linkler hata veriyo? linkin kaynağı olan file factory sitesine de erişim mahkeme kararıyla durdurulmuştur diyor başka yere yüklesen yüklesen olmaz mı?

Son düzenleme:
dınlemeyı dusunmuyorum dıgerının de etkılerı devam edıyo zaten karıstırmak ıstemıyorum acıkcası kızlar :KK34:bıde hazırlayan arkadas bu konudakı deneyımlerını bılgısını paylasırsa sevınırım malum herkesın yapacagı bısey degıl bu konuda ne gıbı bı tecrubeye sahıpsınız sımdıden tesekkurler:KK16:

Emeğine sağlık canım henüz dinlemedim fakat düşünüyorum. Bir şey söylemek istiyorum ben bunun 2-3 saatlik dinleneni yokmu yaaa 6-8 saat bana çok geliyor daha doğrusu vakit olmadığından düzenli yada kendini vererek dinlemek zor.

emegine sağlık arkadaşım bende indirdim ve bir an önce başlamak istiyorum...fakat bir şeyi merak ediyorum 6-8 saat aralıksızmı dinlememiz gerekiyor bunu..yani ben arada işimi gücümü yaparken dinleyemeyebilirim... dışarı cıkarım vs vs..bişey olur bu zaman dilimi bölünürse sonra devam etsem ama gün icinde 6-8 saate tamamlasam da oluyormu yoksa mecburen sadece yatarken dinlemem gerekicek ondan da eşim rahatsız olucagını söylüyo napıcagımı bilemedim cokta heyecanlıyım bir an önce başlamak istiyorum bu konuda aydınlatırsan sevinirim
birde b telkine yeni başlayacak olan arkadaslar gelişmelerimizi burda paylaşalım böylelikle bir sinerji oluşturabilicegimizi düşünüyorum..ben bu konuyu cok kafama takmış durumdayım yaşım 30 4 yaşında bi kızım var emzirdikten sonra gögüslerim iyice yumusadı birde üstüne tam 35 kilo cıkınca bünyeden cok kötü durumdalar şuan inş bir etkisi olur diye düşünüyorum inanmak başarmanın yarısıdır arkadaşlar..telkini hazırlayan arkadasımızın bu konuda tecrubesi nedir bilemiyorum ama yinede emekleri icin teşekkür ediyorum...birde gercek olursa varyaaaa cok mutlu olucam ve bu arkadaşımıza minnettar kalıcam.. kafamdaki sorular netleştiginde hemen bugun başlayamı istiyorum sevgiler...

emegine sağlık arkadaşım bende indirdim ve bir an önce başlamak istiyorum...fakat bir şeyi merak ediyorum 6-8 saat aralıksızmı dinlememiz gerekiyor bunu..yani ben arada işimi gücümü yaparken dinleyemeyebilirim... dışarı cıkarım vs vs..bişey olur bu zaman dilimi bölünürse sonra devam etsem ama gün icinde 6-8 saate tamamlasam da oluyormu yoksa mecburen sadece yatarken dinlemem gerekicek ondan da eşim rahatsız olucagını söylüyo napıcagımı bilemedim cokta heyecanlıyım bir an önce başlamak istiyorum bu konuda aydınlatırsan sevinirim
birde b telkine yeni başlayacak olan arkadaslar gelişmelerimizi burda paylaşalım böylelikle bir sinerji oluşturabilicegimizi düşünüyorum..ben bu konuyu cok kafama takmış durumdayım yaşım 30 4 yaşında bi kızım var emzirdikten sonra gögüslerim iyice yumusadı birde üstüne tam 35 kilo cıkınca bünyeden cok kötü durumdalar şuan inş bir etkisi olur diye düşünüyorum inanmak başarmanın yarısıdır arkadaşlar..telkini hazırlayan arkadasımızın bu konuda tecrubesi nedir bilemiyorum ama yinede emekleri icin teşekkür ediyorum...birde gercek olursa varyaaaa cok mutlu olucam ve bu arkadaşımıza minnettar kalıcam.. kafamdaki sorular netleştiginde hemen bugun başlayamı istiyorum sevgiler...
yeri gelir bazen 2-3 saat dinleyeceğin günlerde olur önemli olan gün atlamamak sadece ideal olan 6-8 saat arası

Emeğine sağlık canım henüz dinlemedim fakat düşünüyorum. Bir şey söylemek istiyorum ben bunun 2-3 saatlik dinleneni yokmu yaaa 6-8 saat bana çok geliyor daha doğrusu vakit olmadığından düzenli yada kendini vererek dinlemek zor.

telkinler için önerilen 6-8 saat hem kendini vererek dinleme diye bir şey yok zaten bilinç altına işlemesi için dikkatinin dayınıklılığı daha faydalı yani unut beklenti gerginliği yaratmayın kendinize gün içersine sabah öyle akşam gece metni okursanız o konsantrasyon yeterlidir müziğe konsantre olmanız şart değil onu zaten bilinç altı dinleyecek düşük sesli müziği rahatsız olmak istemiyorsan onu dinle müziğin sesi telkindende düşüktür müziği duyma sınırlarında ol yeter

dınlemeyı dusunmuyorum dıgerının de etkılerı devam edıyo zaten karıstırmak ıstemıyorum acıkcası kızlar :KK34:bıde hazırlayan arkadas bu konudakı deneyımlerını bılgısını paylasırsa sevınırım malum herkesın yapacagı bısey degıl bu konuda ne gıbı bı tecrubeye sahıpsınız sımdıden tesekkurler:KK16:

bu işi para ile yapmadığım için tabi ki profesyoner değilim canım bende bu işi yapanlar gibi pro kullanıyorum iş metinde seçeceğin kelimelerde metinide yayınladım telkin prosunu hazırlığında telkinlerimi yerleştiriyorum müziğin sesini ayarlıyom çünkü bu önemli çok müzik
sesi telkini etkisizleştirir telkinleride alfa dalgasında kaydediyorum

telkinleri kulaklıktan mı yoksa hoparlörden mi dinlemek daha yararlı olur. ben diğer telkini hoparlörle 3 ay boyunca uyurken dinlemiştim pek faydası olmamıştı ama bi sitede hayatım değiştide hoparlörle dinlemek gerektiğini yazıyordu. kafam karıstı nasıl dinlesek daha faydalı olur?

Son düzenleme:
bu işi para ile yapmadığım için tabi ki profesyoner değilim canım bende bu işi yapanlar gibi pro kullanıyorum iş metinde seçeceğin kelimelerde metinide yayınladım telkin prosunu hazırlığında telkinlerimi yerleştiriyorum müziğin sesini ayarlıyom çünkü bu önemli çok müzik
sesi telkini etkisizleştirir telkinleride alfa dalgasında kaydediyorum

anladım cnm sagol

linkler hata veriyo? linkin kaynağı olan file factory sitesine de erişim mahkeme kararıyla durdurulmuştur diyor başka yere yüklesen yüklesen olmaz mı?

uploaded da yükledim onlarda sorun var en uygun site burası hotspot shield prosuyla
yasak erişimlere ulaşabilirsin

Son düzenleme:
bu 3 parça artı eski telkini ,hepsini birden sırayla dinlesek aynı düzende nasıl olur yenibiri? yoksa cümleler farklı olduğu için eski telkin bitince mi bu seriye geçmeliyiz sence? eline sağlık bu arada :KK66: :KK52:

Son düzenleme:
valla etkili olur mu olmaz mı bilmem.parfaitin telkinini dinliyorum su an ama sırf müziği merak ettiğimden indirdim ve dinledim.müzik secimi cok doğru olmuş cok hoşuma gitti:)

Ellerine sağlık indirdim fakat şu anda diğer telkinin 3.sünü dinliyorum, karışmasın hatlar diye :KK9: o bitince biraz dinlenip yılbaşından sonra başlayacağım... Başlayan arkadaşların yorumlarını beliyoruz...:)

yine ben ve saçma sorularım :KK17: cok sevgili yenibiri arkadasım muzikler cok güzel hepsini begendim cok güzel secimler bunun icinde teşekkür ederiz de birşey sormak istiyorum en sonuncu uyurken dinlememiz icin koydugun parcayı gün icinde uyanıkkende onu dinlesek olurmu yoksa onu sadece uykudamı dinlememiz gerekiyor.

X