Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri telkinle meme dolgunluğu ve büyütmek için ses dosyası

selam canım,
bu telkin parçalarında istemediğim bi cümle var
'zihnimin sonsuz gücünü memelerimin boyutunu artırmak ve de dolgunlaştırmak için kullanıyorum'
sanki zihnimizin bütün gücünü bu işe yönlendirecekmişiz gibi..

bu ses dosyalarını hangi program ile hazırlıyoruz, ben bu cümlesiz bi telkin dosyası yapmak istiyorum.

evet kendi hazırladığın pro ile çıkartıp kendi sesinle tekrarla kaydedebilirsin zaten kendi sesinle olan telkin tavsiyedir herkes yapamadığı için hazır telkin ses dosyaları kullanma durumu oluyor hazırladığım pro nun adı subliminal recording system 8 ama ince ayrıntılarla ayarlar gerekiyor..

bende bu programı indirmek istiyorum ama bulamadım bir kaç korkum var özellikle büyük köpek, bi kere koşarak yanımdan geçtiği için yere düştüm bayıldım artık durumun vahametini düşünün, her yerde karşıma çıkabiliyo, bu durum bana çok sıkıntı veriyo, kaldırımda yanıma yaklaşsa kendimi yola atıyorum, telkinle belki biraz düzeltebilirim ama programı bulup kulanabilmem lazım bi sitede ''vrs recording system'' diye bi program var aynı işlevi görüyomu acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim

Sayın Papatya Ben dosyayı indiremedim.
dolgun-mm.mp3
mail adresime gönderebilirmisiniz.Çok Çok teşekkür ederim.
[

Saygılarımla

Son düzenleyen: Moderatör:
ben her konuda sizlerin görüşlerine güvendiğim için bakarım kadınlar kulubüne..bu telkini denemek istiyorum ama sanırım benim beceriksizliğimden bir türlü indiremedim ben dosyayı..biri bana da atabilir mi ? lütfennnn ...
[ teşekkürler şimdiden

he bu arada konulara göre ayrılıyor sanırım telkinin çeşitleri var..ben göğüsler için olanı indirmeye çalışıyorum.lütfen elinde olan varsa ALLAH rızası için bana da bir atsın..bu arada indiremedim ama bir linkten açabildim sadece dinledim 2 dk falan acayip rahatsız edici bir ses.direkt başıma ağrı girdi..bu normal mi acaba

bacaksiz ben maverahayat arkadaşımız sayesinde aldım dosyayı.saolsun mailime atmış.istersen sana da yollayabilirm.mailini yazarsan..alamayan tüm arkadşlara yardımcı olabilirm..

kızlar bunun aynı dosyayı atsam sonra cümleleri değiştirmek yani göğüs küçültmeye yönelik yapsam olur mu sizce?

arkadaşlar nihayet sizler için hazırlamış olduğum telkin ses dosyalarını kullanımınıza sunuyorum ..telkinler aynı sıkılmayasınız diyede alternatifli ses dosyaları hazırladım
ses dosyalarını 21 gün boyunca gün atlamadan günde 6-8 saat dinlemeniz gerekmektedir çünkü bilinç altımız telkinleri 21 günde algılar ..ara verilerek 3 21 yapmanız gerekmektedir birde göğüs kaslarını güçlendirici spor yapmanızı tavsiye ederim çünkü telkinde spor yapma kelimesi geçiyo bunu fiilen desteklemeniz gerekmektedir

(not: dolgun_ mm telkin müzikten uzun olduğu için müzik biter bitmez başa dönmeyin telkin devam ediyor 10sn gibi )
File Not Found - Filefactory.com
Alternatif link Cloud Storage From Just Cloud. Free Online Storage

http://www.filefactory.com/file/cf49c28/n/dalgalı_dlgn-
mm.mp3

bu telkinde gece uyurken dinlemek için sesi kısılmış müzik

TELKİN METNİ

hissediyorum
zihnimin memelerimin içini istediğim biçimde sıkıca dolduruyor
memelerim sıkıca dolgunlaşmaya ve hacmi artmaya başladı. memelerim dolgunlaşarak büyüyor
zihnimin gücünü tüm ulaşılabilir büyüme hormonlarımı memelerimin saglıklı biçimde büyümesi için kullanıyorum
dolgun ve diri memelerim oluşmaya başladı şükürler olsun
tüm erişilebilir gıdalar memelerime yönleniyor
yediklerim memelerimde yağ dokusu olarak depolanıyor
memelerimin yağ dokusu sıkıcana artıyor
güçlü ve diri meme dokusu oluşmaya başladı şükürler olsun
memelerimin sağlığı canlılığı ve boyutu artıyor
ve daha diri dolgunluğu hep daimi kalması için
zihnimin gücünü memelerime doğru sağlıklı kan akışına yönlendiriyorum
memelerim dolgunlaşarak sağlıklı biçimde büyümeğe başladı
şükürler olsun
göğüs kaslarım güçleniyor
yaptığım sporlar göğüs kaslarımı kuvvetlendiriyor
daha sıkı ve taş gibi memelere sahip olmaya başladım şükürler olsun
zihnimin sonsuz gücünü memelerimin boyutunu artırmak ve de dolgunlaştırmak için kullanıyorum
memelerim sıkı sıkı dolgunlaşarak büyüyor istediğim ölçülere gelene kadar büyümesini onaylıyorum
istediğim meme ölçüsünde memelerimin içi sımsıkı güçlü meme dokusuyla dolmasını onaylıyorum
memelerim vücudumda yuvarlak hatlarla ve birbirine yakınlaşarak dipdiri dolgunluğa ulaşıyor
memelerim taş gibi sert ve dolgun
meme ölçümden memnunum
beni sınırlayan tüm zihinsel kalıpları .negatif düşünceleri geride bırakıyorum
dopdolgun ve daha büyük vede sağlıklı memelerimi kabul ediyorum
tam istediğim ölçülere kavuştum
şükürler olsun

cd linkleri şu an çalışmıyor canım eğer yapabilirsen yenileyebilir misin?

bacaksiz ben maverahayat arkadaşımız sayesinde aldım dosyayı.saolsun mailime atmış.istersen sana da yollayabilirm.mailini yazarsan..alamayan tüm arkadşlara yardımcı olabilirm..

bu adrese banada atablirmisinniz büyütme etkisi olan telkini çok teşekkür ederim şimdiden

EDİT: bende cızırtılı olan var slow müzik tarzında olanı arıyorum...

Kusura bakmayın biraz sinirli bir yazı olacak ama Biri google gidip "telkinle kimler memesini büyütüyor" diye yazsa mail adreslerinizden ortaya çıkarsınız. Adreslerinizden facebook hesaplarınıza ulaşıp profilinize neler yazar ? Onuda bırakın bir arkadaşınız mail adresinizi google üzerinde arattığında bu sayfa gelse ve gene sizin bunla uğraştığınızı görse ne düşünürsünüz ? Bu sitede gizlilik esastır, üye olurken bu sebeple takma isimle üye oluyorsunuz gerçek isimlerle değil. Bu sayfa mail adresinizi yazıp kendinizi deşifre etme sorumluluğunu artık kabul etmiyoruz ve asla silinmeyecektir bu mail adresleri.

Kusura bakmayın biraz sinirli bir yazı olacak ama Biri google gidip "telkinle kimler memesini büyütüyor" diye yazsa mail adreslerinizden ortaya çıkarsınız. Adreslerinizden facebook hesaplarınıza ulaşıp profilinize neler yazar ? Onuda bırakın bir arkadaşınız mail adresinizi google üzerinde arattığında bu sayfa gelse ve gene sizin bunla uğraştığınızı görse ne düşünürsünüz ? Bu sitede gizlilik esastır, üye olurken bu sebeple takma isimle üye oluyorsunuz gerçek isimlerle değil. Bu sayfa mail adresinizi yazıp kendinizi deşifre etme sorumluluğunu artık kabul etmiyoruz ve asla silinmeyecektir bu mail adresleri.

belki benim gibi kullanmadıkları bir mail adresiyle yapıyorlar bu uygulamayı,
hem insanlar kendilerini düşünmezken sen onları mı düşünüyorsun :KK31:

ya bi şey sorcam bu telkini ille gece yatmadan önce mi dinlemeye başlamamız gerek? 2 gece öyle yaptım ve ben müzik çalarken uyuyamam yani uyku düzenim aşırı bozuldu sabah 4ü 5i buluyor uykuya geçmem. şimdi gün içinde dinlemeye başladım akşam da doğru düzgün uyurum diye düşündüm ama gündüz dinlesek etkisi oluyor mu?

vay arkadaş birine söylesem bana gülerler ya meditasyon ile buda mı oluyormuş

X