tellwe.com'da bakılan fallar!

Ayni ben gibisin. Nisan ve Mayis aylari arasinda o kadar cok fal baktirdimki ömrü hayatimda baktirdigim fal sayisini iki katini gecmistir. Sukadarini söyleyim ay sonunda elime gecen hesap beni sok etti. Üstelik ben sirf kendim icin degil baskasinin adinada baktiriyordum.

Dedigin gibi iyice zivanadan ciktim ve simdi iki haftadir baktirmiyorum ve rahatim. Tövbeliyim yani. Gerci hic bir zaman söylenenlerede inanmadim nedense sadece benim icin terabi gibiydi. Hersey olacagina varir. Bu kadar cok baktirmak hem aklimi karistirdi, enerjimi aldi ve beni nasil desem bloke etti yani olacagi varsada olmuyordu. Simdi terapi olacak baska yöntemler buldum :) Bak bu kadar cok baktirma iyi degil hee :) Bu arada bende Almanya´danim.

Diger yontem nedir kuzum :nazar: Bu paralari toplasam gercek terapi fiyati yapar zaten. :KK1: Benim sigortam ozel maalesef ve terapiyi karsilamiyor, karsilasa zaten hemen gidicem lakin...........fal bagimliligini Hans bir doktora nasil anlaticam :KK37:

Etrafimizda falci olmadigi icin online a sardik :KK17:

Ben de nirvanaya varmak uzereyim, az kaldi :21: Iyice hevesimi alinca birakirim diye dusunuyorum.

Son düzenleme:
ahanda bende bu siteyi keşfettim faturam zaten 100 110 geliyordu şimdi bi 200 gelir heralde:) kızlar yıldızname baktıran var mı bu sitede ? kahve falından kimi öneriyorsunuz son güncel :)))

ahanda bende bu siteyi keşfettim faturam zaten 100 110 geliyordu şimdi bi 200 gelir heralde:) kızlar yıldızname baktıran var mı bu sitede ? kahve falından kimi öneriyorsunuz son güncel :)))

tellwe'de hic yildizname/Horoskop baktirmadim.
Zaten ben oradaki falcilari pek basarili bulmuyorum.
Evet, iyileride var ama cok az 2-5 kisi yani

Yildizname baktiracaksan falsepetindeki Derini tavsiye ederim :)

valla sanki olcam gibi ama derin 50 tlimiş ya çokk sankiii biraz :KK5::KK5::KK5::KK5:

Neresi cok ya..
Ben kim bilir kac tane fal baktirdim tellwe'de, coktan 50tl gecmisti, ve
hepsi bosu bosu naydi yahu. Derine bir kere baktirdim, hepsindende bin kat daha iyidi ya :s
Keske daha önceden raslasayim falsepetinde oradaki falcilari daha basarili buluyorum

zaten 40 lira yükledim ilk tellwe ye falsepeti sonradan çıktı şmdi karar veremedim bi anda 90 lira fena çarpar beni :)

çok iyi düşünüyorsun,tatlım sakın bozmaaa en iyiiiisiii .:)

yok yok bozmayacagim insaAllah. Sen baktirdinmi??

Diger yontem nedir kuzum :nazar: Bu paralari toplasam gercek terapi fiyati yapar zaten. :KK1: Benim sigortam ozel maalesef ve terapiyi karsilamiyor, karsilasa zaten hemen gidicem lakin...........fal bagimliligini Hans bir doktora nasil anlaticam :KK37:

Etrafimizda falci olmadigi icin online a sardik :KK17:

Ben de nirvanaya varmak uzereyim, az kaldi :21: Iyice hevesimi alinca birakirim diye dusunuyorum.

haha valla ayni bende böyle düsünüyordum. Nirvanayi ben denemistim sanirim ama nasildi hatirlamiyorum simdi.

Yok yok öyle bir terapi degil. Madem "Saldim Cayira Mevlam Kayira" diyorsun bence akline, acikahvem yada hataleti deneyebilirsin ben onlari begenmistim. ama kisa yorumlari

Son düzenleme:
sana bısey sorucam ortakoy kafe yıldız nasıl ve ne kadara bakıyo?gene daraldım bu aralar bırıne gıtmek ıstıyorum ama kıme gıtsem bılemıyorum ankaradakı falcılar topıgıde bombos:KK43:

Ben Yıldıza 2 kere baktırdım, 1 kere yüz yüze 1 kere telefonda.

Öncelikle , Yıldız suratsız ve meymenetsiz bir hatun ve negatif enerji yüklü. Olumlu şeyleri söylerken bile üstünden olumsuzluk akıyor. Takdir ettiğim tarafı kıvırmadan her şeyi net ve açık seçik söylemesi.

Lakin bana dediği aşk dışında her şey çıktı. O zaman birine aşıktım, bu adam sana karşı bir şey hissetmiyor diye doğru doğru söyledi. Arkadaşlarımla edeceğim kavgaya kadar bildi. bana başka biriyle evleneceksin dedi ama bu hariç her şey çıktı.

Telefondakini beğenmedim zaten.

Kararı sana bırakıyorum :2: 30 tl ye bakıyor. Denemediysen bahçeli Süheyla da nispeten iyi diyebilirim.

Bir de şöyle bir şey var, Yıldız kiminle evleneceğini gerçekten biliyor bence ve geriye kalan erkekleri ciddiye almıyor. Olmayacak adamla neden olmayacağını tutturamasa da , olmayacağını biliyor. Bir blogda okumuştum, kadının birine sen 37 yaşında evleneceksin demiş, o da kavga ede ede kalkmış.......sonunda gerçekten de Yıldız ın dediğine gelmiş.

Diğer şeyleri bilemem ama kiminle evleneceğini biliyor bence.

Son düzenleme:
X