tellwe.com'da bakılan fallar!

Acikkahvem iyi yorumliyor mu?

evet ben begeniyorum onun yorumlarini..ama daha yeni baktirdigim icin dedikeleri olacakmi bilemem tabi?!

Kizlar, ASK3, Yesilcingene, otekidunyali, Derin484, arzubaci ve asteria hakkinda fikri olan var mi? Basari oranlari yuksek gorunuyor, deneyen var midir?

ASK3: ben begenmistim yorumunu
ötekidunyali: ben begenmedim.
arzubaci: kisa, dedikleri cikacacagina inanmiyorum ama bu benim görüsüm olabilirde.

öbürleri denemedim.

Tam bir ay sonra gidecegim, ama Istanbulda kalmiyoruz maalesef :/

Bence Tellwe'deki Pembekahvee'yi, Galen'i, Kahinvanga'i yada Canta'i deneyebilirsin

Canta'nin dedigi cikti bende.
Hemde 6-7 ay önce baktirmisitm.
Hic inanmamistim onun dediklerine.
Olumsuz konusmustu ve gercekten öyle oldu.
Ama Canta girmiyor artik galiba

Cyrstall diye bir falci da vardi orda, onun dedigi de olmustu

Eger yeni birini denemek istiyorsan bence Akline, AMEN deneyebilirsin

Ben Tellwe'de bir yildan beri fal baktiriyorum.
Sonucu bu:

1. Serinity: Berbat. Baska Birsey söylemeye gerket yok. Dedigi cikmadi.
2. Bilgeabla: Pek begenmedim. Dedigi cikmadi.
3. Kehriban: Ilk yorumu gercekten iyidi. Ama sonradan bozdu. Bir dedigi cikmisti. Bazen iyi bakiyor, bazen salliyor.
4. Efsunlukayin: Salla, salla, salla bakalim ... , dedigi cikmadi
5. Imparatorice: Hic bir dedigi cikmadi, ani bile bilemedi, bunun nesi begeniyorlar anlamis degilim..
6. Gonulgozu: bir dedigi cikmisti. Önceden gayet güzel bakiyordu, ama artik o kadar iyi degil
7. lidyaAbla: fena degil. Dedigi ufak birseyi yasamistim
8. gaiptenhaber: toz pembe bir tablo cizmisti, dedigi olmadi.
9. Kalbitemiz: Nokta atislari vardi, ani iyi bildi, dedigi cikmadi ama maalesef.
10. Sahsenem: Dedigi ufak birseyi yasadim, ama o kadarda tutarli degildi yorumu.
11. CYRSTALL: Bir konuday olumsuz konustu, ve gercekten öyle oldu, Ani cok iyi bildi, tavsiye ederim.
12. Aylakmadam: Kartlarin anlamlarini kopya yapistir yapmis resmen yahu..
13. Kahin39: Ani iyi bildi, gelecek tutmadi.
14. Hislerinruhu: Pek memnun kalmadim, cok kisa yorumladi ve dedikleri cikmadi.
15. MadamSalu: ani iyi bildi, nokta atislari da vardi, uzun yorumladi, ama dedikeri cikmadi.
16. Bilgeabla: hicbirsey bilemedi
17. sennerdesin: Toz pembe bir tablo cizdi, ani bilemedi, dedikleri cikmadi.
18. Yakamozler: ayni sennerdesin gibi
19. saklibahce: Cok kisa yorumlamis, ama bir konu'da hakli cikti.
20. falcimelek: karakter analizi iyi, dedikleri cikmadi ama
21. Kahinvanga: Yorumu nokta atislara dolu, ama dediklerinin cikacagini kesinlikle sanmiyorum.
22. ASK3: Ani iyi bildi, yorumu güzeldi,pozitifdi, ama dedikleri cikmadi.
23. Portakal3: Ayni ASK3 gibi. Yorumu güzel, pozitif, ama dedikleri cikmadi.
24. Anahtar: Ani iyi bildi, tutarli yorum yapmis, ama dedikleri cikmadi.
25. xvladmirx: ani iyi bildi, ama dedikleri cikmadi ve yorumu biraz kisa olmustu.
26. mikelanjelo: ani iyi bildi, ama dedikleri cikmadi ve kisa olmustu, ayni xvladmirx gibi.
27. raset: yorumu güzeldi, uzundu, tutarliydi ama dedikleri olmadi
28. Qetesh: yorumu güzeldi, samimi birisi, ama dedikleri cikmadi.
29. Firuzeabla: Cok uzun bir yorum yazdi, ama pek tutarli deildi, dedikleride cikmadi zaten.
30. AkaGul: idare eder. Dedikleri cikmadi ama.
31. REENA: ani iyi bildi, ama dedikleri hicbirisi cikmadi.
32. Melezgul: yorumu güzeldi ama dedikleri cikmadi.
33. Darkfair6: Ani biraz bildi, dedikleri cikmadi ama. Tarih bile vermisti ama hicbirsey olmadi.
34. Aynisa: yorumu güzeldi, ani iyi bildi, ufak birseyi cikti.
35. tutankammon: fena deil. Ancak dedikleri cikmadi.
36. RUYAPERISI: ani iyi bildi, gecmisi ve gelecegi resmen salladi yani. Dedikleri cikmadi.
37. Pangeam: Ani cok cok iyi bildi, bir dedigi cikti.
38. Canta: oda ani iyi bildi, dedikleri cikti.
39. eveline: ani iyi bildi, yorumu güzeldi, fakat dedikleri cikmadi.
40. mutlulukperisi: yorumu kisa olmus, pek tatmin etmedi beni ve dedikleri cikmadi.
41. MarlaSingerr: ani iyi bildi, gecmiside ama gelecegi bilemedi.
42. Yesilcingene: Önceden cok iyidi, nokta atislari vardi ama sonradan bozdu ve dedikleri cikmadi.
43. Duruhanece: yorumu güzeldi, gelecek ile ilgili pek birsey söylememisti, ama yinede güzeldi.
44. Chakram: ani bilebildi, ama dedikleri cikmadi.
45. Mercury: ani ve gecmisi gercekten mükemmel bildi . Cok sasirmistim ona, ama dedikleri cikmadi.
46. Pasti: ani bildi, ama yorumu kisa olmustu ve dedikleride cikmamisti.
47. Pusula: ani bildi, kisilik analizi iyi, dedikleri cikmadi.
48. Herra: ani cok iyi bildi, düsüncelerimi de bildi ama dedikleri cikmadi.
49. Penthos: cok kisa yorum yapmisti ve dedikleride cikmadi
50. WOMENN: ani bildi, ama dedikleri cikmadi.
51. Derin484: ani pek bilemedi gibi, dedikleride cikmadi, enerji tutmamis galiba.
52. Akline: ani bildi aslina, ama cok kisa bir yorum yapmis, dedikleri cikmadi.
53. Tatlicadi84: cok güzel bir yorum yapmis, kartlar cekmis benim icin, kisilik analizini begendim, ama dedikleri olmadi.
54. MedymTUNA: Ben pek begenmedim acikcasi. Sallamis. Dedikleri olmadi.
55. Arzubaci: yorumu cok kisa olmus. Dedikleri cikmadi.
56. Crimsonlady: Cok uzun bir yorum yapmis, güzelde yorumlamis ama dedikleri olmadi.
57. Pembekahvee: Ani iyi bildi, yorumu güzeldi ama dedikleri cikmadi.
58. Galen: Kisilik analizi cok iyi, mevcut durumu ve gecmisi de iyi bildi. Bir konuda olumsuz konustu, öyle oldu.
59. Kinyas: Pek begenmedim acikcasi. Cok kisa.
60. Sevgi971: güzeldi aslina, ama biraz kisa. Idare eder.
61. Lost: Berbat, Berbat, Berbat. Baska birsey diyemicem

Gördügünz gibe tellwe'deki cogu falcilar gelecegi tutturamiyor.
Ani ce gecmisi bilenler var, ama gelecegi bilen gercekten cok az.

Tavsiye edebilecegim falcilar ise:

Cyrstall, Galen, Pembekahvee, Tatlicadi84, Herra, Mercury, Canta, Pangeam,
Anahtar, Kalbitemiz ve Kahinvanga.

Tellwede fal baktirmadan önce bu yazdigim yorumu okursaniz, belki sizi
sacma sapan falcilardan koruyabilirim :KK70:

ben kahinvangaya fal göndermiştim bana sıkıntılı bu fal bakamam geri iade etti. ben de sıkıntılı derken ne demek istiyorsunuz dedim kötü bir şey mi gördünüz dedim? nazar ve olumsuzluk kötü enerji gibi şeyler söyledi.

o zaman ben de tedirgin olup oykuablaya göndermiştim iyi sayılırdı bence ama ben baktırdıktan sonra fiyatları artırmış.

baktıran olursa merak ediyorum beğenicek mi?

ben kahinvangaya fal göndermiştim bana sıkıntılı bu fal bakamam geri iade etti. ben de sıkıntılı derken ne demek istiyorsunuz dedim kötü bir şey mi gördünüz dedim? nazar ve olumsuzluk kötü enerji gibi şeyler söyledi.

o zaman ben de tedirgin olup oykuablaya göndermiştim iyi sayılırdı bence ama ben baktırdıktan sonra fiyatları artırmış.

baktıran olursa merak ediyorum beğenicek mi?

Sonra yine Kahinvanga'ya gönderebilirsin, belki o zaman bakar

Evet de dolar oldugunu görmemişim ben :KK70: Görseydim yüklemezdim neyse artık 5'er 5'er birsürü fal gönderip çıkarmalıyım acısını :KK70: Önerdiğiniz biri varmı online olanlardan

Dün kahinvanga ve kiraze12 ye baktırdım tek kelime ile kahinvanga berbattı tek bir tane tutarı olmadı ona niseten kiraze12 güzel ve tutarlı bir fal bakmıştı beğendim

telweden baktirdigim ve baskalari icin baktirdigim fallari söylim

womenn : ani iyi biliyor ama henüz gelecekle ilgili dediklerine dair bisiy olmadi bekliyoruz olumlu bi tablo cizdi (kendim icin deildi bu fal ama olsun)
AskFallari : kisa ve güzel bir fal bakti gelecege dönük sadece ask hayatini söylüyor bakalim ins dediklerini yasarim henüz bisiy yok
lotuscicegi : ortalama diyelim ama süper degil büyük beklentilere girmemek gerek
raset: Cok uzun detayli yorumlari ve samimiyetiyla kendisini tanimasamda sevdim.Ins dediklerini yasarim güzel bir faldi ve gelecege dönük bakmisti . Tavsiyede ederim ...
kiraze12: sesli fal bakmisti cok begenmedim (kendim icin degildi) nokta atislari var
Kinyas: (yine kendim icin olmayan bi fal) cok kisa ve tatmin etmeyen bir fal bi anda bitiyor
Galadriel: sanki kinyas ve galadriel ayni kisi ikiside kisa fallar baktilar pek tatmin etmedi ...

benimde telwedeki maceram böyle arkadaslar sabah i duymustum birde oykuabla vardi baktirayim dedigim fiyatlari yükselmis belki ilerde burdaki yorumlarida takip ederim ona göre belki baktiririm acelem yok

dip not: bu arada hayatimda hic kimse yok ama burda fal bakan ve falsepetindede fal baktirdigim falcilarin bazilari hayatima gircek olan insanin burcuyla ilgili tahminler yaptilar bende epey bi merak ediyorum hangisi cikacak diye lotuscicegi boga dedi..raset su grubundan akrep ,yengec veya balik dedi.Fasepetinden bi arkadas ates grubu dedi :KK70::KK70: acikcasi ben de su grubundan cikar gibi düsünüyorum ya hadi hayirlisi her biri bisiy söyledi ne cikacak belli degil :KK70:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üye olmadığım halde fal siteleri konularında yazdığınız yorumları takip ediyorum ve sizin tavsiyellerinize bakarak ben de fal baktırdım bayağı. Dediğim gibi sadece okuyucuydum üye değildim ama bugün olan şeyden sonra buraya içimi dökmek için üye oldum. Her neyse dün öğlen saatlerinde burdaki bir üye, esince adlı üyeyi tavsiye ettiğini okudum ve hemen tarot gönderdim o sıralar fiyatı 5 tl idi. Dün öğleden beri cevap gelmemişti, bekliyordum ve bekliyordum. 1 saat önce kendisi sisteme girdi ve falımı iade etti. Hiçbir sebep belirtmedi sadece sorduğum soruya "çok mücadele edeceksin kredin boşuna gitmesin sevgilerimle" gibi bir cümle yazdı. Feci sinirlendim çünkü dün öğleden beri beklemiştim. Sorduğum soru eğitim için uzun vadeli bir soruydu belki bu yüzden iade etmiştir diye iyi niyetli düşünüp bu defa katina yoladım ilişki için ama şaka gibi yine iade etti bu defa "hep bayanlar çıkmış erkek yok kartlarınızda" dedi evet şaka gibi bu cümleyi kurdu.:KK70: Sonra tekrar sayfasına girdim ve durumu anladım meğer hanımefendi fiyatlarını yükseltmiş 5 tl fiyatı 13 tl yapmış. Benim gönderdiğim zaman 5 tl olduğu için bakmamış ama abuk subuk bahaneyle iade etmişti. Feci sinirlendim dünde beri bekliyorum ama sırf daha fazla kazanmak bana 5 tl fiyata bakmamak için iade etmişti. Kendisi şu a gözümde para hırsına bürünmüş bir falcı olarak kaldı. Gelecek çin belki yorumları çıkacaktır baktıranlar için ama ben asla kendisine baktırmayacağım. Yaptığı saygısızlık nedeniyle maddi hırslı biri olarak aklımda kalacak.
İçimi dökmek istedim arkadaşlar ben de pek çok fal baktırdım sinirlerim düzelince yorumlarımı sizle paylaşacağım. İyi akşamlar diliyorum sizlere.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üye olmadığım halde fal siteleri konularında yazdığınız yorumları takip ediyorum ve sizin tavsiyellerinize bakarak ben de fal baktırdım bayağı. Dediğim gibi sadece okuyucuydum üye değildim ama bugün olan şeyden sonra buraya içimi dökmek için üye oldum. Her neyse dün öğlen saatlerinde burdaki bir üye, esince adlı üyeyi tavsiye ettiğini okudum ve hemen tarot gönderdim o sıralar fiyatı 5 tl idi. Dün öğleden beri cevap gelmemişti, bekliyordum ve bekliyordum. 1 saat önce kendisi sisteme girdi ve falımı iade etti. Hiçbir sebep belirtmedi sadece sorduğum soruya "çok mücadele edeceksin kredin boşuna gitmesin sevgilerimle" gibi bir cümle yazdı. Feci sinirlendim çünkü dün öğleden beri beklemiştim. Sorduğum soru eğitim için uzun vadeli bir soruydu belki bu yüzden iade etmiştir diye iyi niyetli düşünüp bu defa katina yoladım ilişki için ama şaka gibi yine iade etti bu defa "hep bayanlar çıkmış erkek yok kartlarınızda" dedi evet şaka gibi bu cümleyi kurdu.:KK70: Sonra tekrar sayfasına girdim ve durumu anladım meğer hanımefendi fiyatlarını yükseltmiş 5 tl fiyatı 13 tl yapmış. Benim gönderdiğim zaman 5 tl olduğu için bakmamış ama abuk subuk bahaneyle iade etmişti. Feci sinirlendim dünde beri bekliyorum ama sırf daha fazla kazanmak bana 5 tl fiyata bakmamak için iade etmişti. Kendisi şu a gözümde para hırsına bürünmüş bir falcı olarak kaldı. Gelecek çin belki yorumları çıkacaktır baktıranlar için ama ben asla kendisine baktırmayacağım. Yaptığı saygısızlık nedeniyle maddi hırslı biri olarak aklımda kalacak.
İçimi dökmek istedim arkadaşlar ben de pek çok fal baktırdım sinirlerim düzelince yorumlarımı sizle paylaşacağım. İyi akşamlar diliyorum sizlere.

Inanamiyorum ya.
Bana da sacma sapan sebeblerle falimi iade etti, simdi baktim.
Ne bicim falci bu yahu.
Bende dün'den beri bekliyorum falimi.
Cok ayip ya -.-
ilk defa böyle birsey ile karsilasiyorum.

Bencede. Fallarinin fiyatini yükseltmis, ve 5 tl'lik "ucuz" falimi yorumlamak istememis, o yüzden iade etti -.-

Inanamiyorum ya.
Ne bicim falci bu yahu.
Cok ayip ya -.-

Bencede. Fallarinin fiyatini yükseltmis, ve 5 tl'lik "ucuz" falimi yorumlamak istememis, o yüzden iade etti -.-

bana da aynını yaptı dedim noluyoz -,-

Inanamiyorum ya.
Ne bicim falci bu yahu.
Cok ayip ya -.-

Aynı durumdayız maalesef, ben de yeni üye olduğum için belki "karalamak" maksadıyla yazdığımı düşünürsünüz diye çekiniyordum açıkçası.:) Tellwe'de falcıların böyle saygısız bir tutumu var maalesef kötü bakılan fala kötü oy veremiyorum verdiğim an affedersiniz "şirret" davranıyorlar.. Ve falcılar da kötü oy verenlere olumsuz oy kullanıyor bu yüzden başarı yüzdesi %100 olan bir falcıya fal gönderdiğimde "olumsuz oyunuz çok kendimi tehlikeye atamam" diyor. Nasıl bir sistem yahu bu. Tellwe yönetimi sistemini değiştirmediği takdirde bu saygısız ve çıkarcı falcıların tutumundan dolayı "müşteri" lerini kaybedecek ki kendilerine de mesaj attım. Bakalım nasıl bir cevap verecekler.

Son düzenleme:
X