Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

kızlar arada ne yemek yaptıgımızı yazsakta birbirimize fikir olsa ziraaa benım en büyük sıkıntım ne yemek yapacagımı düşünmek:KK39::KK39:

bu akşam mercimek çorbası ve patatesköftesi var..tam 3 gündür bu menü var yapıcam..hergün bişi çıktı yapamadımm :KK33::KK33::KK33:

birde yarın misafirim var..pasta yapıcam :KK56::KK56:

senin kayunvalideden bir tanede ben ısmarlamak istiyorummm :KK1::KK1::KK1:varmı bölesi yaa :KK1::KK1:

Cok sukur ben bildim bileli boyle kadin kendi kizindan ayirmaz beni, kendisi cok titiz oldugu icin merakli is ve yemek yapmaya. Bu konuda sansliyim diyebilirim :KK1:Gondereyim sanada bir adet :KK70:

bizde ailecek 1907 fannnnnatik hemde . senkaç yaşındasın çoluk çocuk nedir durum arkadaşım

87 liiym , 25,5- 26 de işte.
4,5 aylık evliyim isyanımla topik sahibi ile aynı gün aynı saat evlendik:KK54::KK54:
daha bebiş için çok erken. bizde ailecek fb liydik tabi evlenene kadar kocam gs li:KK52::KK52::KK52: ama fanatik değil Allah'tan yoksa çok kavga ederdik.

yarışmaya adapazarından katılıyorum

saygılar.:KK1::KK1::KK1::KK1:

87 liiym , 25,5- 26 de işte.
4,5 aylık evliyim isyanımla topik sahibi ile aynı gün aynı saat evlendik:KK54::KK54:
daha bebiş için çok erken. bizde ailecek fb liydik tabi evlenene kadar kocam gs li:KK52::KK52::KK52: ama fanatik değil Allah'tan yoksa çok kavga ederdik.

yarışmaya adapazarından katılıyorum

saygılar.:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1:çok özlemişin kız seniiii :KK16::KK16::KK16::KK16:

hoş kovsalarda gitmiyoz . kız benim monoton hayatımdaki tek atraksiyon bu

nere gidiosunuz yahuuu tabiki buradasınızz :KK9::KK9::KK9: ama arada kıskanabiliriz tabi sizi :KK9::KK9::KK9:

Cok sukur ben bildim bileli boyle kadin kendi kizindan ayirmaz beni, kendisi cok titiz oldugu icin merakli is ve yemek yapmaya. Bu konuda sansliyim diyebilirim :KK1:Gondereyim sanada bir adet :KK70:

gönder anam göner hemen :KK55::KK55::KK55:

KIZLAR ayda bir cam silinir,perde de kıyanır yanı ne yaptınız 4 ay falan :KK53: ayrıca bızde ıkı kısıyız çalışıyoruz da ama ev cok batıyor :KK19: offff

yarışmada başarılar . ben 32 yaşında baya bezmiş bi kadınım 13 yıllık evli ve yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpam var bede yarışmacı arkadaşlara bşrlr diliyorum:KK34:

:KK1::KK1::KK1:çok özlemişin kız seniiii :KK16::KK16::KK16::KK16:

nere gidiosunuz yahuuu tabiki buradasınızz :KK9::KK9::KK9: ama arada kıskanabiliriz tabi sizi :KK9::KK9::KK9:

gönder anam göner hemen :KK55::KK55::KK55:

bende bayadır sohbet etmedik özledim valla

bu akşam mercimek çorbası ve patatesköftesi var..tam 3 gündür bu menü var yapıcam..hergün bişi çıktı yapamadımm :KK33::KK33::KK33:

birde yarın misafirim var..pasta yapıcam :KK56::KK56:

benimde akşama patates kızartması ve döner varr, yanınada ayran ohh misss:KK56::KK56::KK56:

birde kocam elmalı kurabiye istedi yarın onu yapcam ben:KK16::KK16:

bende bayadır sohbet etmedik özledim valla

benimde akşama patates kızartması ve döner varr, yanınada ayran ohh misss:KK56::KK56::KK56:

birde kocam elmalı kurabiye istedi yarın onu yapcam ben:KK16::KK16:

çok güzel bir haber geldiii :KK76::KK76::KK76::KK76:

yarın yengemler gelcek bana kuzenler falan...annemla halam birleşmii tüm pastalarımı yapmılar...ohhh bu akşam sadece ev temizliğine devam :KK1::KK1::KK1::KK1::KK76::KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33::KK33:
ve pastalar içinde elmalı pastada varrr yupppiiii :KK9::KK9::KK9:

bizim yankomşu ne zamanki misafir gelse ailecek çoluk çocuk temizliğe girişirler
bir gürültü bir ses aman allah diyorum tamam merdivenler çökücek diyorum
aradan bi kaç saat geçer misafir gelir gider
aylarca o ev temizlenmez
misafir gelene kadar eve dokunmaz camdan bir örtü silkelemez
kadın yer içer yatar gezer :KK24:

o kadın bana başka bi gezegenden gibi geliyor :26:

Sizin komsunuz yine misafir geldiginde yapiyormus:-) annemin bir arkadasi vardi belki 20 yillik evli ve kadin hic hayatinda temizlik yapmaz hatta yemk bile yapmazdi kokudan evine gidilmiyordu bile bir kere mecburen bassagligi icin gittik ayagimizdaki corap simsiyah oldu kadin dunyaya bir kere geldim diyor temizlikle ugrasmam. Diyor amq cidden evi cok kotu kokuyor

KIZLAR ayda bir cam silinir,perde de kıyanır yanı ne yaptınız 4 ay falan :KK53: ayrıca bızde ıkı kısıyız çalışıyoruz da ama ev cok batıyor :KK19: offff

yavv kış ayında cam mam silmem ben ki gene batıo ne gerek var, amma tembel oldum bende heee, bizde 2 kişiyiz kocam dağınık sağolsun hep peşini topluom, onu daha öğretemedim

yarışmada başarılar . ben 32 yaşında baya bezmiş bi kadınım 13 yıllık evli ve yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpam var bede yarışmacı arkadaşlara bşrlr diliyorum:KK34:

yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpa:KK9::KK9::KK9:Allah iyiliğini versin çok güldüm yaaaa.
13 yıl baya olmuş maşallah bir ömür boyu mutlu olun hep
:KK16:

çok güzel bir haber geldiii :KK76::KK76::KK76::KK76:

yarın yengemler gelcek bana kuzenler falan...annemla halam birleşmii tüm pastalarımı yapmılar...ohhh bu akşam sadece ev temizliğine devam :KK1::KK1::KK1::KK1::KK76::KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33::KK33:
ve pastalar içinde elmalı pastada varrr yupppiiii :KK9::KK9::KK9:

çok güzel haber kuzum , benim yerimede yiyin pastaları ohhh ohhh

Sizin komsunuz yine misafir geldiginde yapiyormus:-) annemin bir arkadasi vardi belki 20 yillik evli ve kadin hic hayatinda temizlik yapmaz hatta yemk bile yapmazdi kokudan evine gidilmiyordu bile bir kere mecburen bassagligi icin gittik ayagimizdaki corap simsiyah oldu kadin dunyaya bir kere geldim diyor temizlikle ugrasmam. Diyor amq cidden evi cok kotu kokuyor

o kadın hakkaten cozurtmuş:KK52::KK52::KK52::KK52:

ıyyyy ne kadınlar var yahuuuu :KK53::KK53::KK53:

çok güzel haber kuzum , benim yerimede yiyin pastaları ohhh ohhh

o kadın hakkaten cozurtmuş:KK52::KK52::KK52::KK52:

ohhh ohh yerim kuzummmm :KK19::KK19::KK19:

bugün salonumu temizlicem ama o temizlik kokusu yarına kalmıyor..misafirlerim geldiğinde böle temiz kokması için ne yapmalıyırm..oda parfümü demeyin bende alerji var..haprşurup duruyorumda :2::2::KK1::KK1::KK1::KK1:

ilk defa birileri beni istedi . çok duygulandım. komşularım bile benden habersiz günlere giriyo , çocuklarım varya. :KK43:tamamdır artıksizleyim canım arkadaşlarım

ilk defa birileri beni istedi . çok duygulandım. komşularım bile benden habersiz günlere giriyo , çocuklarım varya. :KK43:tamamdır artıksizleyim canım arkadaşlarım
gel gel kuzummmm...bizim bölüm garibanlar bölümü zaten...kv si sorunlu, borçlu, birçok dertli olan bölüm :KK1::KK1::KK1:

X