Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

bugün salonumu temizlicem ama o temizlik kokusu yarına kalmıyor..misafirlerim geldiğinde böle temiz kokması için ne yapmalıyırm..oda parfümü demeyin bende alerji var..haprşurup duruyorumda :2::2::KK1::KK1::KK1::KK1:

oda parfümü dersen hafif yumoşlar süper kokuyo öle ağırda değil yumuşatıcı kokusu gbi marcın yüzey temizleycileride güzel kokuyo domestos ii temziliyo ama kokmuyo ben yumoş sprayı çamaşıra koltuklşarada sıkıyom gelen diyoki ev ne güzel kokuyo :)

oda parfümü dersen hafif yumoşlar süper kokuyo öle ağırda değil yumuşatıcı kokusu gbi marcın yüzey temizleycileride güzel kokuyo domestos ii temziliyo ama kokmuyo ben yumoş sprayı çamaşıra koltuklşarada sıkıyom gelen diyoki ev ne güzel kokuyo :)

yumoş spreymi ilk defa duydum...ne cahilmişim be yahuuu :KK1::KK1::KK1:

bugün salonumu temizlicem ama o temizlik kokusu yarına kalmıyor..misafirlerim geldiğinde böle temiz kokması için ne yapmalıyırm..oda parfümü demeyin bende alerji var..haprşurup duruyorumda :2::2::KK1::KK1::KK1::KK1:

Oda parfumine benimde alerjim var portakal yada mandalina kabuklarini salonun belirli bolgelrine koy cok guzel kokar dogal koku:-)

Sizin komsunuz yine misafir geldiginde yapiyormus:-) annemin bir arkadasi vardi belki 20 yillik evli ve kadin hic hayatinda temizlik yapmaz hatta yemk bile yapmazdi kokudan evine gidilmiyordu bile bir kere mecburen bassagligi icin gittik ayagimizdaki corap simsiyah oldu kadin dunyaya bir kere geldim diyor temizlikle ugrasmam. Diyor amq cidden evi cok kotu kokuyor

INANMIYORUM Yaa boyle ınsanlar mı var yuh diyorum yanı..kımse ıcın deıl kendın ıcın yapacaksın o temizliği sağlıklı yaşamak ıcınn..oyle bir evde o kokular ıcınde nasıl sağlıklı yaşanabilir ki şaşırıyorum......

yavv kış ayında cam mam silmem ben ki gene batıo ne gerek var, amma tembel oldum bende heee, bizde 2 kişiyiz kocam dağınık sağolsun hep peşini topluom, onu daha öğretemedim

yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpa:KK9::KK9::KK9:Allah iyiliğini versin çok güldüm yaaaa.
13 yıl baya olmuş maşallah bir ömür boyu mutlu olun hep
:KK16:

tatlışım butun kış cam sılmeden olurmu hiç ya..tozlancak o tozların ustune yağmur yağcak çamur olcak bu sefer daha çok uğraşcan..boyle sık sık sılınce yağmur bıle yağsa çamur derecesinde batmıyor camlar..
valla eşlere gelince evet dağınık oluyorlarr onlara da iş yaptırmak biraz güçç :KK50:

EBNCE 1 YILDAN fazladır :)
benım teyzemlerde cok sık yapmazlar ama bı mısafır gelecegı zaman coluk cocuk(24-22) enuıstem ve teyzem bır gırısıler
tastaman herseyı yaparlar
banad aoyle koca lazım
cocugu calıstırıyorumda(+2,5) :KK55:

süper kuzu spring özellikle internetten bak evidehşet bi koku alıyo ben kokuya biraz hassaım klozete şu kalıp gibi şeyler var onu attım kapağına sifonu çektiğinde detarjanlı su mis :)bide banyo wcde fişli kokulardan aldım banyo temiz kokuyo böle işte:)

süper kuzu spring özellikle internetten bak evidehşet bi koku alıyo ben kokuya biraz hassaım klozete şu kalıp gibi şeyler var onu attım kapağına sifonu çektiğinde detarjanlı su mis :)bide banyo wcde fişli kokulardan aldım banyo temiz kokuyo böle işte:)

ayyy sen bendensin canım yaa benimde koku hastalığım var her yer mis kksun istiyorum. banyoda glade var bende orası tamam aslında salona d akoymak istiyorum ama eşim istemiyo. o yüzden başka çözümler bulmam lazım. ben kokuyu kalorifere avizelere falan sıkıyorum ama kalıcı olmuyo yinede.
bdie çamaşırlarım mis koksun istiyorum ama onuda daha başaramadım :KK50:

ya ben bişe merak ediyom mop paspas kullanan var mı ? daha rahat iiyiymiş tozları hep alıyomuş bide pronto toz savar hergün sıksakmobilyaya zarar verirmi ?

bwende alcam..benim neyim eksik hıhh :KK1::KK1::KK1::KK1: miss gibi kokutcam evi :KK1::KK1::KK1:

bu spreyler
yerelere ve halılara
ız yapıyor kır tutuyorlar kızlarr
bende svıyorum kokuyu ama
cok cok nadır mısafır gelce zaman sıkıyorumm

ayyy sen bendensin canım yaa benimde koku hastalığım var her yer mis kksun istiyorum. banyoda glade var bende orası tamam aslında salona d akoymak istiyorum ama eşim istemiyo. o yüzden başka çözümler bulmam lazım. ben kokuyu kalorifere avizelere falan sıkıyorum ama kalıcı olmuyo yinede.

bende vernel yumoş kulanıyom ama yinede kalmıyo bi yumuşatıcı buldum onu deneyecem bingo beyaz bebksi olan çok övüyolar :)

ney o kız
baurada ben kırada otururken klozetı o usten atılan kalıoplarla bozmustum
suanda yandan asılmalara takılıuorumda
egede onları oradan almaya calısıyor basım dertte
banyoya ne koydunuz benım banyomda priz yok hemen banyo duvarının dısında var
ama banyoda kapı kapalı kalınca(sadece uyurken kapalı oluyor menfez var banlkon cam balkon yanı hava cıkısı yok balkon gıbı havasız kokuyor) ben ne koyabılırım acabaa?

evet ya ıslakken kokuıyor
kuruyunca gecıyor bırde sonucta her zaman cabuk kurumuyor
gecen cuma aksamı camasır serdım opazar oglen topladım dusun uyanı kokumu kalır
ustelık balkonda kurutuyorum camın bellı yerlerınden acarak hafıf hafıf ama yok banamısın demedı benım konumda bı kız bı tavsıyede bulunmustu bı yumusatıcı guzelmıs cok dedıler yorum yazan avrdı

ya ben bişe merak ediyom mop paspas kullanan var mı ? daha rahat iiyiymiş tozları hep alıyomuş bide pronto toz savar hergün sıksakmobilyaya zarar verirmi ?
bende sunların cok ıyı oldugunu duyuyom annemden be kv den
ıkısınede aldım 80 lıraya
kendıme alamadım :nazar: $441-detail2.jpg

camasırlaramııı?
alerjıkım ben ya ellerım 1 ay once tasınırken yaptıgımız temızlıkten oturu hala pıtır pıtır

ney o kız
baurada ben kırada otururken klozetı o usten atılan kalıoplarla bozmustum
suanda yandan asılmalara takılıuorumda
egede onları oradan almaya calısıyor basım dertte
banyoya ne koydunuz benım banyomda priz yok hemen banyo duvarının dısında var
ama banyoda kapı kapalı kalınca(sadece uyurken kapalı oluyor menfez var banlkon cam balkon yanı hava cıkısı yok balkon gıbı havasız kokuyor) ben ne koyabılırım acabaa?

evet ya ıslakken kokuıyor
kuruyunca gecıyor bırde sonucta her zaman cabuk kurumuyor
gecen cuma aksamı camasır serdım opazar oglen topladım dusun uyanı kokumu kalır
ustelık balkonda kurutuyorum camın bellı yerlerınden acarak hafıf hafıf ama yok banamısın demedı benım konumda bı kız bı tavsıyede bulunmustu bı yumusatıcı guzelmıs cok dedıler yorum yazan avrdı

bende sunların cok ıyı oldugunu duyuyom annemden be kv den
ıkısınede aldım 80 lıraya
kendıme alamadım :nazar:Eki Görüntüle 622121

hayırlı evlat ve hayırlı gelin :)çok pahlıymış bee maaş almadım alamam ki :KK50: böle masa üstüne konulan oda kokuları var çamaşır makinasının üstüne koyabilirsin ama şu sprayler de pıspıs yapan prize takılanda güzel

X