Temizlik ipucları verelim mi?

:eek:
merhabalar kknın hamarat hanımları...
burda bir arkadaş lavabo kokusuna engel olmak için tezgahın altındaki borunun u şeklinde olması gerektiğini yazmıştı... kimin yazdığını bulmaya çalıştım ama bulamadım.. kendisine çok teşekkür etmek istiyorum, sayesinde mutfağımdaki kokudan kurtuldum.. sucuyu çağırdık, br kanca taktı.. işe yarıyor.. tekrar teşekkür ederim..

peki u termi olcak düz bi şkildemi

:eek:

peki u termi olcak düz bi şkildemi

ha şimdi anladım ne sormak istediğini.. baya bi düşünmem gerekti... zor bir soru.. burdaki amaç borunun içinde su kalmasını sağlayarak kokunun yukarı çıkmasına engel olmak.. düz u daha mantıklı sanki ... baktım geldim mutfağa düz..

kızlar arada bir aklıma geleni yazıyorum,topigi açıp gitti demeyin diye.paylaşımlarınız çok faydalı hepimiz faydalandık.yaşasın kk kadınları süpersiniz.

ha şimdi anladım ne sormak istediğini.. baya bi düşünmem gerekti... zor bir soru.. burdaki amaç borunun içinde su kalmasını sağlayarak kokunun yukarı çıkmasına engel olmak.. düz u daha mantıklı sanki ... baktım geldim mutfağa düz..

kusura bakma ya eksik yazmışım kelimeleri :)
çok teşekkürler tatlım
bende hemen yarın yapıcam

Merhaba arkadaşlar :KK66:

Temizlik konusunda güzel tavsiyeleriniz var teşekkürler...

bende bir tavsiyede bulunayım, bu tavsiyemi bulunan oldu ise de özür dilerim yeni üye olduğum için bütün yorumlara bakmadım,

Bulaşık makinasını çalıştırmadan önce, suyu sıkılmıs bikaç tane limonu da makinaya bırakıp çalıştırırsak bulaşıklarımız mis gibi limon kokar :)

denemenizi tavsiye ediyorum:KK66:

cnm lavabo flitreleri var lavabonun altına takılıyor heralde onlardan dene istersen, bide lavabonun altındaki su giden boruyu U biçiminde kıvırarak takın, düz gidersede koku yapıyormş, U biçimi boru kokunun yukarıya çıkmasını engelliyor.

merhabalar kknın hamarat hanımları...
burda bir arkadaş lavabo kokusuna engel olmak için tezgahın altındaki borunun u şeklinde olması gerektiğini yazmıştı... kimin yazdığını bulmaya çalıştım ama bulamadım.. kendisine çok teşekkür etmek istiyorum, sayesinde mutfağımdaki kokudan kurtuldum.. sucuyu çağırdık, br kanca taktı.. işe yarıyor.. tekrar teşekkür ederim..

ben yazmıştm şekerim :kedi: rica ederm cnm işine yaradıysa ne mutlu bana. benim eşim teknisyen olunca ondan öğreniyorm böyle tamir işlerini zemuszemus

kızlar dantellerin daha beyaz olaması için ne önerirsiniz.birde dantelleri kolalamadan nasıl ütüleyebilirm...

kızlar dantellerin daha beyaz olaması için ne önerirsiniz.birde dantelleri kolalamadan nasıl ütüleyebilirm...

canım ben vanish koslaya bastırıyorum. sonra duruluyorum ve ıslak olarak ütülüyorum hem beyaz oluyor hemde ıslak ütülenince kolalı gibi oluyor. ben hiç kola kullanmadım canım

çok sağolun kızlar bugün dantellerimi yıkıcam onun için sordum.ben hep kolalardım ama yıpratıyor ütülerken kopuyor ve ütülemeside çok yoruyor bıktım artık dantelsizde boş duruyor gibi geliyor bana mecburen devam ediyorum. inşallah en kısa zamanda mobilyalarımı degiştiririmde artık dantel koymam..

ben aldım konsantre öyle çok bi fark görmedim pembesini de hiç sevmedim badem kokulumudur nedir bakmadan aldım hoşlanmadım

krem renkli olan bademli pembe olan degil bir yanlışın olmasın canım,ama genede begenmemiş olabilirsin.sevgiler..opuyorumnanaktan

ben yumoşun bütün konsantre serisini kullandım hepsinide çok seviyorum.nevresimlerde iç çamaşırlarında mis gibi kokuyor.Arada odalarada sıkıyorum.peki aspiratörlerin temizliğini nasıl yapıyorsunuz.benimki eski model telini çıkarıyorum ama elimin ulaşamadığı kısımlardan şikayetçiyim.

canım bizde astık... bizim buraları görüceksin..her balkonda cd parıl parıl parlıyo...delikafaduldenkuşlardan eser yok

benım balkonuma da karga ,güvercin, martı Allah ne verdıyse gelıyo ne yazıkkı ve cdnın yanında duruyorlar hepsi delülülülülülü

canım günlük çaydanlığımın dışını şu pembe telle ciflerim ben,
içinide limon tuzu koyup önce kaynatır kaynadıktan sonra bi yarım saat daha bekletirim prpıl pırl oluyor..

ben bauhouse dan özel bı parlatıcı jel aldım süper oldu:teytey: tum tencerelerım

artık hijyen zamanı deli gibi tuvalet banyo temizliyorum her gün. misafir gelip gittikten sonra tuvaletimi dezenfekte ediyorum psikopata bağladım geçen gece kapı kollarını güzelce domestoslayıp sabaha kadar beklettim sabahta sildim. hep şu domuz gribi yüzünden manyadım.

lüften bende temizlik manyağı olayım yaa...
hiç umrumda değil şu ev işleri...
nolur Allah ım çok olanın temizlik hastalığından al bana ver yarabbim :Saruboceq:

paylaşımlarınız için teşekkür ederim..
bi ben düzenli olamadım yaa
pasaklıyım yaa.. annem tertemiz kadındır ben nasıl bu hale geldim yaa senağlama

arkadaşlar bayram geliyo neler yapıcaz bayram için bayram temizliği anlatmaya devam edelim burda
cam kapı dolap halı koltuk heryer silinecek perdeler yıkanacak

lüften bende temizlik manyağı olayım yaa...
hiç umrumda değil şu ev işleri...
nolur Allah ım çok olanın temizlik hastalığından al bana ver yarabbim :Saruboceq:

paylaşımlarınız için teşekkür ederim..
bi ben düzenli olamadım yaa
pasaklıyım yaa.. annem tertemiz kadındır ben nasıl bu hale geldim yaa senağlama

kaydirigubbakcemile3 bak mikropları düşün küçük küçük böcekciklerin halılarında yerlerde hep dolaştığını ve çoğaldığını düşün böğğğğ kafamçokkarıştı ben her gün küçücükte olsa biyerleri temzlemessem içim rahat etmiyor ama son zamanlarda abarttm olayı kafamçokkarıştı

arkadaşlar bayram geliyo neler yapıcaz bayram için bayram temizliği anlatmaya devam edelim burda
cam kapı dolap halı koltuk heryer silinecek perdeler yıkanacak

bayram temzliğini boşuna yapıom hep biz en küçük olduğumuz için evde duramıoz ona git buna git derken bayram bitio bize geçen bayram sadece 3 aile gelmşti :roflol: camlardan tut halılara kadar mis gibi yapmştm evi ama ne gelen olduu ne giden senağlama

X