Temizlik Robotu ile Temizlik Yapanlarn Dikkatine!!

Konu oldukça eskiymiş. Şuan bu konuya odaklandığım için yeni girdim ve inceledim. Auroclean max ile ilgili yorumun yapıldığı konuda kapatılmış o yüzden buraya yazdım. Süpürge konusunda tartışanlar acaba hangi makineleri aldı, yorumlarınız nedir?

bende cvp bekliyorum. rainbow alıyordum son anda eşimin vazgeçirmesi ile almadım. ihlasda aynı görevi görür madem onu alırım diye vazgeçmiştim son anda ama ihlas yorumlarını görünce almaya korktum. habire bozuluyor,parçalar dandik kırılıyor habire ve sürekli her parçaya para veriyorsun. garanti süresinde bile servisi ücretli,servise giden sağlam makine dahada bozuk geliyor,genel olarak çok kalitesiz dayanıksız ürün deniyor. ayrıca halı yıkama aparatıda kullanamıycak kadar zor aşırı güç istiyormuş kimse kullanmıyormuş. ay o kadar kötü yorum varki şok oldum ve rainbow almadığım için açıkçası pişman olmaya başladım. varmı öneri kullanıp memnun kalan?? normal elektrik süpürgesi değil istediğim bu tarz halıları döven evdeki tozu bitiren rainbow,ihlas tarzı robotlardan istiyorum lütfen memnun olanlar veya olmayanlar yazsın

bende cvp bekliyorum. rainbow alıyordum son anda eşimin vazgeçirmesi ile almadım. ihlasda aynı görevi görür madem onu alırım diye vazgeçmiştim son anda ama ihlas yorumlarını görünce almaya korktum. habire bozuluyor,parçalar dandik kırılıyor habire ve sürekli her parçaya para veriyorsun. garanti süresinde bile servisi ücretli,servise giden sağlam makine dahada bozuk geliyor,genel olarak çok kalitesiz dayanıksız ürün deniyor. ayrıca halı yıkama aparatıda kullanamıycak kadar zor aşırı güç istiyormuş kimse kullanmıyormuş. ay o kadar kötü yorum varki şok oldum ve rainbow almadığım için açıkçası pişman olmaya başladım. varmı öneri kullanıp memnun kalan?? normal elektrik süpürgesi değil istediğim bu tarz halıları döven evdeki tozu bitiren rainbow,ihlas tarzı robotlardan istiyorum lütfen memnun olanlar veya olmayanlar yazsın
Ben de ihlas almıştım şimdi kenarda duruyor.Bir kere ağır ve pratik değil.Sesi inanılmaz yüksek.Oğlum alerjik bronşit diye almıştım.Şimdi normal samsung kullanıyorum.Temzilik olarak sadece dönen başlıklı ucu güzel temizliyor ,normal ucu yerdeki parçacıkları zor alıyor.Samsung halıyı yerinden kaldırıyor.Sulu sitemleri sevemedim .Hafftada bir kere kullanılabilir ama her gün bana göre eziyet.Halı yıkama güzel yıkıyor ama onu kur topla bir sürü eziyet.Şimdi halı yıkamacılar daha güzel yıkıyor.Rainbow bilmiyorum kullanmadım.

çeyizimde ihlas temizlik robotu vardı
3 yıldır kullanıyorum, bozulma yaşamadım, serviste de sıkıntı yok
ama günlük temizlik için pratik değil, çünkü çok ağır
haftada bir kere halılarımı ve koltuklarımı, yatağımı dövücüyle dövdürüyorum
parkeleri süpürüyorum, evin havasını temizliyorum
koltuklarımda ve halılarımda zerre toz olmuyor
çok memnunum
günlük temizlik için de küçük ayaklı fakir marka süpürgem var, onu kullanıyorum

Ben de ihlas almıştım şimdi kenarda duruyor.Bir kere ağır ve pratik değil.Sesi inanılmaz yüksek.Oğlum alerjik bronşit diye almıştım.Şimdi normal samsung kullanıyorum.Temzilik olarak sadece dönen başlıklı ucu güzel temizliyor ,normal ucu yerdeki parçacıkları zor alıyor.Samsung halıyı yerinden kaldırıyor.Sulu sitemleri sevemedim .Hafftada bir kere kullanılabilir ama her gün bana göre eziyet.Halı yıkama güzel yıkıyor ama onu kur topla bir sürü eziyet.Şimdi halı yıkamacılar daha güzel yıkıyor.Rainbow bilmiyorum kullanmadım.
benimde en büyük korkum o alıp kenarda beklemesi eşim dırdırlanıp durur şimdiden söylüyor ben seni biliyorum hevesin gidince kullanmazsın sen onu uğraşmazsın diye :)))

çeyizimde ihlas temizlik robotu vardı
3 yıldır kullanıyorum, bozulma yaşamadım, serviste de sıkıntı yok
ama günlük temizlik için pratik değil, çünkü çok ağır
haftada bir kere halılarımı ve koltuklarımı, yatağımı dövücüyle dövdürüyorum
parkeleri süpürüyorum, evin havasını temizliyorum
koltuklarımda ve halılarımda zerre toz olmuyor
çok memnunum
günlük temizlik için de küçük ayaklı fakir marka süpürgem var, onu kullanıyorum
ablamda o şekilde kullanıyormuş haftada bir açsan yetiyor ev tozlanmıyor hemen diyor... en çok onu düşünüyorum açıkçası çünkü temizlik yapılıyor ev dip köşe güya siliniyor,toz alınıyor,süpürülüyor vs.. ama laminantı bir parmak atıyorum toz birikiyor elimde resmen uçuşan toz iniyor mobilyaya yerlere sonra hergün sil süpür... ay ne zaman kendim kendine camı,kapıyı yerleri tüm işleri tertemiz yapan robot çıkarcaklar ya gezmeye gitsem eve dönünce robot temizliği bitirmiş masayıda kurmuş olsun jetgilllerdeki gibi :) teknoloji ilerlemiş nerde hani göremiyorum ben bişey hıh :KK43:

ablamda o şekilde kullanıyormuş haftada bir açsan yetiyor ev tozlanmıyor hemen diyor... en çok onu düşünüyorum açıkçası çünkü temizlik yapılıyor ev dip köşe güya siliniyor,toz alınıyor,süpürülüyor vs.. ama laminantı bir parmak atıyorum toz birikiyor elimde resmen uçuşan toz iniyor mobilyaya yerlere sonra hergün sil süpür... ay ne zaman kendim kendine camı,kapıyı yerleri tüm işleri tertemiz yapan robot çıkarcaklar ya gezmeye gitsem eve dönünce robot temizliği bitirmiş masayıda kurmuş olsun jetgilllerdeki gibi :) teknoloji ilerlemiş nerde hani göremiyorum ben bişey hıh :KK43:
canım eğer kullanırım diyorsan hiç düşünme al
ama o kadar para verip de, bir süre sonra zor gelecekse, bir köşeye atacaksan alma yazık paraya yani
arkadaşlarımdan ağır diye kullanmayanlar var
bence de ağır, ama aylık ve haftalık temizlik için ideal
iyi düşün bence:KK66:

canım eğer kullanırım diyorsan hiç düşünme al
ama o kadar para verip de, bir süre sonra zor gelecekse, bir köşeye atacaksan alma yazık paraya yani
arkadaşlarımdan ağır diye kullanmayanlar var
bence de ağır, ama aylık ve haftalık temizlik için ideal
iyi düşün bence:KK66:
benim korkumda aslında o ablam yakın olsa ondan alır bir süre denerdim. memnunsam alırdım ama aynı şehirlerde değiliz. deneme şansım olmadığı için emin olamıyorum...

Eşim ve ben yoğun alerji hastasıyız. Aslında aklım rainbowda olmasına rağmen fazla pahalı olmasından sebep ihlasa yönelmiştim. Derin dövücü özelliği süper bişey. Ama sadece halıda kullanılıyor olması ya parkelerde ya sert zeminlerde ne yapıcam dedirtiyorkiii..
Sanırım bu benim gibi silmeyi sevmeyenler için geçerli.
Son zamanlarda buharlı temizlik robotlarına sardım.ciddi ciddi karcherın sv1902 modelini düşünirken derin dövücü olayı varmı yokmu kısmı kafamı karıştırdı. Çünkü buharla temizlik demek halı parke faketmez tek hamlede hem süpürüp hem silmek demek. Lakin derin dövücünün işlevide ççok önemli. Halının derinine yerleşen tozu kiri çekip çıkartıyor.
İşte benim merak ettiettim de bu..
_derin dövücüsüolan
_buharla temizlerken vakumlama yapan bir temizlik robotu var mı?

Aslında bende temizlik Robotu almak istiyorum.. Biri 8yasında biri daha 8 aylık iki oğlum var ve temizliğe çok vakit ayıramıyorum ve normal süpürge ile halıların temizlenmediğini ve üstüne evin havasını kirlettiğimi düşünüyorum.. Çünkü halıdaki bütün mikroplar mayklar havaya Kalkıyor dağılıyor ve bu havayı soluyoruz.. Durum böyleyken bi robot almalıyım hem havayı temizlesin hem halılarımı.. Hangi markayı önerirsiniz lütfen bilgisi ve de kullanmış ve memnun kalmışlığıolanlar yardımcı olur musunuz??

rainbow en iyisi o kesinde o kadar para veremem derseniz ihlasa yönelirsiniz. ama ihlasın malzeme kalitesi çok düşük diyorlar ama rainbowda çok pahalı :KK43:(

Evet kızlar ya ben de almak istiyorum bu aura clean max tan ama fiyatı ne kadar merak ediyorum. Benım evimde halıflex kaptı ve suan halıflexleri kaldırma sansım yok o yuzden benım evıme de kesın sart bole bısı. Kaç para acaba ?

X