Temizlik robotu mu süpürge mi

halea

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
39
0
kızlar süpürge mi alayım temizlik robotu mu alayım karar veremedim. temizlik robotu kullananlar temizliğinden çok çok memnunlar, fiyatı biraz pahalı gerçi ama aynı zamanda halı yıkama yerine de kullanılıyor. kararsız kaldım?

evet yaa ben de aynı durumdan muzdaribim.Kimisi philips maratonu şiddetle önerirken bir başkası libellayı yada ihlasın robotunu önerebiliyor.Uygulamalı olarak ikisini de kullanmak lazım.Halamda hem philips hem de rainbow vardı, ondan tavsiye alayım dedim.ılk etapta süpürge al dedi.Aslında mantıklı.Evim barkım olmadan kiracı insan için pahalı olmasındansa kullanışlı ve iş görür olanı tercih etmek lazım.Devir hesap,iktisat devri

evet yaa ben de aynı durumdan muzdaribim.Kimisi philips maratonu şiddetle önerirken bir başkası libellayı yada ihlasın robotunu önerebiliyor.Uygulamalı olarak ikisini de kullanmak lazım.Halamda hem philips hem de rainbow vardı, ondan tavsiye alayım dedim.İlk etapta süpürge al dedi.Aslında mantıklı.Evim barkım olmadan kiracı insan için pahalı olmasındansa kullanışlı ve iş görür olanı tercih etmek lazım.Devir hesap,iktisat devri

mrb ben bugun phılips ı aldım ama ıyımı yaptım kötumu bilmiyorum.bu makına gunluk temızlıktede sulu olarak kullanılıyomu bılgınız varmı

bence küçük ve kullanışlı elektrık supurgesınden yanayım. digerlerini hergun acamıyorsun. kaldırım kurması açması bir dert..

günlük olarak pratik ufak rahat bişeyler alın
temizlik robotu sürekli kullanılmıyor ben den söylemesi

ihlas auro temizlik robotu aldım onun süpürmesiyle normal makina arasında çoooook fark var. günlük kullanılmıyor denmiş kullanılıyor bence sadece heryeri süpürmek için ayrı bi başı var onu taktınmı başka iş yok, haftada birde halı dövücüyü takar süpürürsün evin tozlanması gecikir.bence evlenmeden önce alın sonra ne para denk gelir. 1.500 e peşin aldım.bide libelle var diyorlar onun fiyatı biraz daha uygun oda aynıymış. bence her eve lazım...

X