Karcher robot süpürge alayım mı

pembe1996

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
15
3
27
Selam kızlar robot süpürge arayışındayım ama bir türlü karar veremiyorum mağazalar da karcher rcv3 ü çok övüyorlar fakat internette pek bilgi yok aranızda kullanan var mı sizler ne önerirsiniz

Benim robot süpürgem roborocktu. Servis ihtiyacı oldu malzeme bulamadılar çöp oldu süpürgem. Grundig aldım bu sefer en azından malzeme bulurum diye. Sana tavsiyem servis şartlarını iyi araştır makinen çöp oluyor 😢

Benim robot süpürgem roborocktu. Servis ihtiyacı oldu malzeme bulamadılar çöp oldu süpürgem. Grundig aldım bu sefer en azından malzeme bulurum diye. Sana tavsiyem servis şartlarını iyi araştır makinen çöp oluyor 😢
O kadar para veriyoruz hiçbiri dört dörtlük değil bi de üstüne üstlük arıza durumunda çöp olması çok sinir bozucu alsan bi dert almasan bi dert

O kadar para veriyoruz hiçbiri dört dörtlük değil bi de üstüne üstlük arıza durumunda çöp olması çok sinir bozucu alsan bi dert almasan bi dert
Almazsan da cidden olmuyor. Ben her gün çalıştırıyorum. Benimki de bozulunca ertesi günü gidip tekrar aldım. Bu işler biraz da şans işi. İnşallah şansın güler 🌸

X