Temmuz Anneleri Buraya....

slm kızlaaaaarrrrrr :teytey: nabersiniz , ben dişçiye gidiyorum kaç gündür nete hiç giremedim , bir sürü şey yazılmış yine walla takip etmeye yetişemiyorum...sırnaşık şey oncacım ne güzel düşünmüşsün cnm ben her konuya ayrı ayrı yetişemiyom tek tek cvp yazmaya , bilgisayarım yavaş , yaz geldi yürüyüşler , dışarı çıkmalar , alış verişler çok oluyor evde daha az zaman geçirmeye başladım dolayısıyla da siteye daha az girmeye başladım , ama en azından burdan toplu bir şekilde selam verebilirim nete girdikçe , kendimi size unutturmim canlarım Şeniz herkesi öptüm a.s.

kızlar bugun genzim aşırı yanmaya basladı...hamur işini azıcık dun ve bugun kahvaltıda abarttım zannedersem...nasıl kötu bişi bu ya....

slm kızlaaaaarrrrrr :teytey: nabersiniz , ben dişçiye gidiyorum kaç gündür nete hiç giremedim , bir sürü şey yazılmış yine walla takip etmeye yetişemiyorum...sırnaşık şey oncacım ne güzel düşünmüşsün cnm ben her konuya ayrı ayrı yetişemiyom tek tek cvp yazmaya , bilgisayarım yavaş , yaz geldi yürüyüşler , dışarı çıkmalar , alış verişler çok oluyor evde daha az zaman geçirmeye başladım dolayısıyla da siteye daha az girmeye başladım , ama en azından burdan toplu bir şekilde selam verebilirim nete girdikçe , kendimi size unutturmim canlarım Şeniz herkesi öptüm a.s.

amaç daha çok paylasım ve dertleşmek...sende çok gezme kızzzz...valla kıskanıyorum bak:eek::eek:

Kizlar Bencede Hayirli Olsun Sayfamiz Bence Iyi Olmuş Teşekkürler Onca.. Adasu Sanada Başarilar!! O Kadar Kasma Kendini Verirsin Geçmiş Yil Sorularina Bak Yeterli. çatlaklar Için Kakao Yaği Kayisi Yaği Ve Badem Yaği Aldim Aktardan çatlaklara çok Iyi Geldiğini Söylediler Deniycem Bakalim Nasil Olacak:)

amaç daha çok paylasım ve dertleşmek...sende çok gezme kızzzz...valla kıskanıyorum bak:eek::eek:

sorma yaa, her gün bir yerlere gidiyorum bu aralar .. geçen sene okulum vardı , bu sene ilk defa evdeyim ve ev hanımı olmaya başladım resmen .. eltimle ev oturmaları , gezmeler, aman şurda şu varmış , çocuk üzerine seminere gittik , düğün , dernek , hastane , postane :sm_cool: ... çalışmak güzel bacım , ben bu sene girmicem ama seneye kpss , meslek içi proğramlar ne varsa girmeyi düşünüyom ... bu sene bebeğim gelsin hayırlısıyla biraz büyütim öyle çalışırım inş..

çalışmak normalde çok guzel...ama bebek olunca nasıl olacak, onu nasıl bırakıp geleceğim bu konuda hiç bir fikrim yok...kesinlikle ilk haftalar aglayarak gececek ama mecburende çalışmak zorundayız...sende bu gunlerin tadını çıkart valla...

inş. gecerim sagolsun kızlar dualarınız ve iyi dilekleriniz icin a.s.

adasu bitanem seni unuturmuyum cnm benim , dualarımız seninle Şeniz ben çok eskiden almıştım ehliyet artık çok zorlaşmış diyolar .. gerçi ehliyetim var ama ist. da araba kullanmak çok zor , cesaret işi walla ..

kızlar benim göbeğim aşağıya inmiş öyle diyor beni gören bazı kişiler erken doğum olabilir falan dediler bilginiz var mı?

adasu bitanem seni unuturmuyum cnm benim , dualarımız seninle Şeniz ben çok eskiden almıştım ehliyet artık çok zorlaşmış diyolar .. gerçi ehliyetim var ama ist. da araba kullanmak çok zor , cesaret işi walla ..

canım teşekkür ederim valla araba kulanmayı etmeyi biliyorumda ehliyetsiz takılıyodum :smiley-cool: şimdi ehliyeti alıyım dedim inş. gecerim yaa off:çok üzgünüm:

kızlar benim göbeğim aşağıya inmiş öyle diyor beni gören bazı kişiler erken doğum olabilir falan dediler bilginiz var mı?

yok canım merak etme her karnı aşagı inen erken dogum yapsa ohoo yani benim karnımda hep aşagıda kızım dogum kanalında cünkü :dance:

kızlar öptüm hepinizi Şeniz kacıyorum ben eşim beni bekliyomuş yarın sınava gircegimiz okulu bulmaya gidiyoruz mucks hepinizee...a.s.

endişelenme cnm yaaa,,, inş. bişey olmaz .. tabii daha dikkatli ol , fazla yorulma , yükseğe uzanma , ağır kaldırma .. eğer dikkatli olursan bişeycik olmaz bence .. bir tanıdığım 8. ayındaydı sanırım yukarı uzanmıştı ve biraz ağır kaldırmış acilde kaldı bir gece serumlar filan , istirahat verdi doktor neticede sanırım normal zamanında ya da normale çok yakın bir tarihinde doğum yaptı , tetikte ol kendini dinle ama sıkıntı yaparsan istemediğin şey başa gelir derler, hadi geçmiş olsun a.s.

ilkyascım sakın endişelenme...çevredeki insanlar felaket tellalı gibi...insanı sakinlestireceğine daha çok strese sokuyorlar...sen normal dogum tarihini dusun...iyi dusun iyi olsun...zaten doktorun böyle bişi söyler...
herkezin bunyesi bir değilki...birinin çok yukardadır...diğerininki aşağıda...
gecenlerde benimde karnım agrıyordu...bana da hemen erken doğummu yapacaksın yoksa dediler...bende agzını hayra açın dedim...bidahada bişi diyemediler...

kızlar benimde mesai birazdan biter...hepinize iyi akşamlar...allaha emanet olun...hepinizi kocaman öptüm...benim için göbusunuzu okşayın tamammı...

peki kızlar bende motor dersine calışıp duruyorum yiycem kafayı yarın ehliyet sınavım var sabah giricem motordan sadece inş. gecerim gecemezsem 5 temmuzda diger sınav ve ben ozaman dogum yapıcam yani son şansım off yaa biran önce gecsemde alsam şu ehliyeti aman yaaa :KK43:

canım benım hıc sıkma kendını ben de aralıkta aldım.hemde ılk sınavımda ıkı cocukla:)))))
halledersın.nasıl calısıyorsun?
dersı kıtapcıktanmı

anacım bu 3. girişim 2 kere kaldım motordan sadece digerlerini ilk girişte verdim motorada hic calışmamıştım hep ne mantıklı geliyosa onu atıyodum şimdi bir kac şey ögrendim bakalım inş. bu sefer gecerim yaaa
canım benım ben egıtekten soruları ındırdım.bugune kadar sınavda cıkan soruları onları okuyarak don dolas aynı sorular.ınsan ezberlıyor artık.hallettım takam kafana boyle yap.son bır tekrar:)))sana basarılar dılıyorum

iyi olmuş canım güzel düşünmüşsün. ara sıra geyik yapıcağımız bi topiğimizde oldu şimdi...
adasucuğum canım inşallah güzel geçer sınavın başarılar canım..
benim bugün pek keyfim yok kızlar....
içimde bi huzursuzluk var..... hiçbişey keyfimi yerine getirmiyo hatta durduk yere sinirleniyorumm..

iyi olmuş canım güzel düşünmüşsün. ara sıra geyik yapıcağımız bi topiğimizde oldu şimdi...
adasucuğum canım inşallah güzel geçer sınavın başarılar canım..
benim bugün pek keyfim yok kızlar....
içimde bi huzursuzluk var..... hiçbişey keyfimi yerine getirmiyo hatta durduk yere sinirleniyorumm..

cnm yaaa, bazen bana da oluyor.. değişik bişeyler yap kafanı dağıtmaya çalış .. ne diyeyim hamilelikte sinir sistemi çok zorlanıyor... olura olmaza ağlıyorum ben de .. tv izlerken felan ....... geçicek bunlar :1hug:

aynen gelincik bende saat gecsin diye buzdolabini temizledim sildim ter temiz yaptim
sonra mutfagimi temizledim yerleri supurdum sildim salonu da ayni odamida ayni simdi kizimin giysilerini yikicam ama hangisini hangisiyle yikicami bilmiyorum gerbedim oldum bittim yoruldum

aynen gelincik bende saat gecsin diye buzdolabini temizledim sildim ter temiz yaptim
sonra mutfagimi temizledim yerleri supurdum sildim salonu da ayni odamida ayni simdi kizimin giysilerini yikicam ama hangisini hangisiyle yikicami bilmiyorum gerbedim oldum bittim yoruldum[/QUO

kız bu kadar yorma kendini walla gece olunca sağdan sola dönemiyom ben çok yorulunca çok kötü oluyor ben de yarın kızımın ne var ne yok tüm eksik kıyafetlerini tamamlıcam inş.

X