Saç Rengi ve Saç Boyama Teninizin Rengine Göre Saç Rengi Önerileri

pembe tenliler kumral ve kestane tonlarını denemelidir
kesinlikle doğru kaydirigubbakcemile5

pembe tenliler kumral ve kestane tonlarını denemelidir
kesinlikle doğru kaydirigubbakcemile5

merhaba ben saçlarımı bakır tonunda turuncu yapmak istoyorum ama gözlerim koyu kahve. tenim beyaz oldgundan garıp olacagını sanmıyorum ama genelde mavı gozluler turuncu yapıyor. sizce nasıl olur kahve goze bakır sac.bıldıgınız bırılerı varsa resımlernı paylasır mısınz

buğdayla esmer arası bişiyim..ve aşırı soluk tenim var..saçlarım küllü kumral ve gerçekten sapsarı gözüküyorum =(

esmer ve buğdaylara karamel tonlarını çok yakıştırıyorum bn..

ten rengim hakkında kesin bi karara varmış değilim herkes beyaz tenlisin diyo ben buğday tenli olduğumu iddia ediyorum :)

aynı sorun bende de var. sanırım çok açık buğdayız bu yüzden karıştırılıyor çünkü bariz buğday tenli birinin yanında beyaz kalıyorum ama bariz süt beyaz birinin yanında da hafif sarımsı kalıyo tenim. kızıl, siyah ve karamelimsi tonlar denedim. hepsinin de yakıştığını söylediler. o yüzden hala kararsızım =)

aynı sorun bende de var. sanırım çok açık buğdayız bu yüzden karıştırılıyor çünkü bariz buğday tenli birinin yanında beyaz kalıyorum ama bariz süt beyaz birinin yanında da hafif sarımsı kalıyo tenim. kızıl, siyah ve karamelimsi tonlar denedim. hepsinin de yakıştığını söylediler. o yüzden hala kararsızım =)

Bendede var yahu ne tam buğdayım ne tam beyaz kaşım gözümde siyah saçlarımı boyatmaya cesaret edemiyorum :44:

X