*TERK EDİLDİM NE YAPMALIYIM???? LÜTFEN YARDIM EDİN*

6 Aylık bir ilişkimde 2 gün önce terk edildim. Beni anlamanız ve derteşmek için anlatacağım burada ve ne yapacağımı bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ?

öncesinde sürekli flörtöz biriydim ama istanbulda yaşayan bri olarak ankarada yaşayan biriyle sanaldan tanışarak sevgili olduk sonra o istanbula geldi vben ankaraya gittim. Hayatta aradığım her şey ondaydı, allah sanki dualarıma yanıt vermiş gibiydi. Bana aşık olduğunu ve ona aşık olduğumu iliklerime kadar hissediyordum. Ancak ilk kez aşık olmamın ve uzak mesafenin etkisiyle saçmalayarak ilişki sürecinde sürekli konuyu yapamayacağız ayrılalıma getirdim. neden bilmiyrum ama çok aptalım, kaos istedim sanırım ve onu sürekli böyle üzdüm. da beni uyardı sürekli ayrılalım deme diye ama yine yatım. en son 3 gün önce biz ayrılalım mesafeler sonsuza kadar sürecek dedim ama ayrılık acısı sürmez dedim o da ayrıldı benden. çok pişman oldum 1 gün boyunca 6-7 kez arayarak yalvardım özür diledim barışmak istedim ama kabul etmedi.

ertesi günde aramaya devam ettim, sana inanmıyorum artık güvenmiyorum seninle konuşmak bile istemiyorum dedi. sana yazmak sesini dahi duymak istemiyorum dedi. 6 aydır tanıdığım adam 1 gece de değişti. şimdi napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum tekrar yazsam mı arasam mı ama yeterince aciz duruma düştüm.

sonra dün zehirlendim instada zehirlendim diye serumlu kol fotosu attım 30 kişi yazdı aradı ama o yazmadı aramadı bile. benim için ölüp biten hemen istanbula gelen çocuk aramadı b ile. napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum lütfen fikir verin.

birde ankaraya gidecektim 3 hafta sonra gelme istemiyorum dedi. sizce ona sormadan gideyim mi? bilet alayım mı? bazıları diyorki aşkının peşinden git barışırsınız, bazıları da eğer yazmazsa o zamana kadar gerçekten istemiyordur gitme dedi.. şimdi napayım?
Çok naz aşık usandırır demiş eskiler, doğru laftır, bazen insan öyle bir raddeye geliyor ki aşk falan görmüyor gözü, kangrenli kolu kesip atmış adam, yolunuza bakın, aşk acısı kalıcı bir şey değil

Bende bu tarz insanları hiç anlamıyorum…
Adam sizi severken,yanınızdayken nerdeydi bu aşkına sahip çık modları peki ? Siz 1 gecede değiştiğini sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Aslında o 1 gecede değişmedi,sizin bu kavga arayan,huzursuz,tripkolik ve şımarık halleriniz onda birikti birikti en sonunda da “Yok ya artık olmaz” kafasına girip kendi yolunu çizdi. Sürekli ayrılık ve “bizden olmaz” kafasındaki biri ile neden vaktini harcasın ki ?
Bir süre hiç arayıp sormayın yazmayın. Ona düşünmesi bi umut özlemesi için fırsat verin çok boğmuşsunuz. Ve de serumlu kol fotosu bayağı eskidi artık herkese sökmüyor 😪
Biraz zamana bırakın bakarsınız o yazar, yazmazsa ve gerçekten pişmansanız siz bir adım atın,yinede istemiyorsa yapacak bir şey yok,dersinizi çıkartıp yolunuza bakacaksınız…

6 aydır tanıdığım adam 1 gece de değişti.
O bir gecede değişmemiş bence 6 aydır zulüm olmuşsun adama sakin sakin ilişki yaşamak varken. Canına tak etmiş adamın ki artık bitirme kararı almış. Bence sen de bittiğini anla ve rahat bırak adamı

bence kendisiyle o yazana kadar iletişimi kesin, hem olay soğumuş ve sisler dağılmış olur bu yüzden önünüzü daha iyi görebilirsiniz. yaşanılan her duygu geçicidir eğer duyguyu yaşamaya dair kendinize izin verirseniz. hüzün de mutluluk da geçici duygulardır, aşk acısı gibi. zaman alacak ama duygunuzu kendi başınıza yaşayın. duygularınızı o iletişime geçmeden paylaşmanızı tavsiye etmem, onun da düşünmesine zaman vermelisiniz. belki geri dönüş yapabilir.

Terk edildim değilde terk ettim yazmaliydiniz.olan olmuş adamı aramayın zaman verin o seviyorsa arar iletişim kurar sevmiyorsa aramiyorsa bir soğuk su için ama üstüne düşmeyin kaçar iyice bunalir

Sürekli adamı sınamışsınız kendinizce. Onun sürekli dur gitme demeleri hoşunuza gitmiş belli ki.. ama nereye kadar sürerdi sabrı?
Kendinizi çekin bence. Kafasını dinlesin kendisini dinlesin bir. Üstüne gittikçe o bunalım hissine bunalım katarsiniz sadece.

Yani kusura bakma da ama burdan toksik davranislarin var gibi görünüyor. Bunu da kimse cekip durmaz. Ergenlik desen degil, cahillik de degil. Bence uzak durmaniz en iyisi. Size dönse aynisini tekrarlarsiniz

Biraz geç olmuş ama doğru yolu bulmuş.
Rahat bırakın artık bence.
Bir daha da insanların sabrını sınamazsınız.
bu benim için hayati bir dönüm noktası oldu ancak seven insan geri dönmez mi
Döneceği varsada serumlu kol fotoğrafını paylaşıp zehirlendim yazdıkdan sora hiç dönmez.Deli oluyorum böyle insanlara hastanede geberiyosunuz fotografda geri kalmıyosunuz ben buna 6 ay nasıl dayandım demiştir cocuk
hhahahha vallahi zehirlendim migrenim vardı hap içtim sonra üstünw alkol alınca zehirlendim

Sürekli adamı sınamışsınız kendinizce. Onun sürekli dur gitme demeleri hoşunuza gitmiş belli ki.. ama nereye kadar sürerdi sabrı?
Kendinizi çekin bence. Kafasını dinlesin kendisini dinlesin bir. Üstüne gittikçe o bunalım hissine bunalım katarsiniz sadece.
kesinlikle saçma span biriy,m kabul ediyorum

X