*TERK EDİLDİM NE YAPMALIYIM???? LÜTFEN YARDIM EDİN*

Bunun erkek arkadaş telefonu açmayınca 128383 tane çağrı atan versiyonu bendim. Benzer familyalar. Ama o zamanlar 18-19 yaşımdaydım. Çekilecek dert değil. Şu an telefonumda üç cevapsız çağrı görsem ya iş yerim yandı ya yaptığım proje battı ya da Allah korusun biri öldü derim. Hatırlayıp eski sevgilime saygı duydum durduk yere:)

Her yaş için ayrılalım kelimesi özel olmalı. Bir ilişkide bir ya da iki kez söylenmeli. Birincisinde kurtarabilirsin ikincisinde ayrılmalısınız. 26-28 yaşlarındaki insanlara hele hiç yakışmamış.

Bu ilişkiden artık olmaz. Oldurabilirseniz bile saygı duyulmaz. Anneniz de aramasın yazık kadına. Sık sık iletişime geçmeye çalışmayın. Aradan yeterince zaman geçince bir kez hatırlatma mesajı atmaya çalışın madem. Gerisi de üstelemeyin.

Ekleme: Ayrıca sürekli ulaşmaya çalışmak taciz oluyor. Bir erkekten siz ayrılmış olsanız o da size çeşitli yollarla ulaşmaya çalışsa uzaklaştırma almalısın denilebilirdi bile.
Seven insan döner ama dimi

Bir geri donus var mi yok mu bilemem ama bir donme şansı varsa dahi bu hareketleriniz ile o sansi da yok ediyorsunuz . Oncelikle su ilk kuraldir ki hakli dahi olsa erkekten 1 bilemedin 2 defa ozur dilenir ve geri cekilir . Bu sekilde yapmayın. Bu sekilde ona evet ben hakliyim yanlisi o bana yapti fikrini daha cok empoze ettirirsiniz . Sakin kalın acinizi icinizde yasayin ve bu krizi iyi yonetin . Hayat kriz yonetmeyi bilenler tarafindan guzel yasaniyor cunku

Dönse ne değişecek ki?
İki gün sonra yine sıkılacaksiniz ,uzak ilişkinin zorluğundan yakinacaksiniz..

Değişen bir şey olmuyor yani.
Mevcut sıkıntınız hala devam ediyor..
Yine ayrilirsiniz .
Bile bile neden barışsin, dönsün size 🤷🏻‍♀️

Artık kabullenin size göre değil uzak iliski.

Size benden abla tavsiyesi sakın aramayın ve gitmeyin. Benimde zamanında uzak bir ilişkim vardı saçma sapan sebeplerden ayrılırdık ben isterdim çoğunlukla aynı sizin gibi pişman olurdum atlar giderdim bulunduğu şehre her ayrılıkta gittim salaklık işte şimdi görüyorum. Neyse barışırdık ama keşke hiç gitmeseydim diyorum geriye baktığımda keşke bıraksaydım da bitseydi diyorum. Uzak ilişki çoğunlukla yürümez yürütenlerde ite kaka götürür. Zaten yeteri kadar gözünde küçülmüşsünüz biraz kendinizi geri çekin ona zaman tanıyın severse gelir ama siz gitmeyin ve aramayın.

Gençlik işte... Ben de toksik ve çekilmez biriydim. Yaptığın gibi hep ayrılmayı peşinden koşturmayı maharet saydım. Sonra aniden tamam dedi. Soğudum dedi. Yalvardım günlerce aylarca sapıklık yaptım resmen arkadaşlarıma arattim falan filan. Hırs yaptım. Kapisina dersanesine bile gittim. Yok Nuh dedi peygamber demedi. İyi ki de dememiş şu an düşününce sadece takıntı yapmışım ortalama biriymiş işte hatta fazla ukala bile olabilir. Şu aşamada senin en büyük düşmanın kim biliyor musun gerçek aşk sevdiyse döner bla bla deyip arabeskçe takıntılı bir aşka itekleyen arkadaşların. Koy g.tune tekmeyi hayvan herif boşver ya.
Adam niye hayvan herif oldu durduk yere

Yakında engeller sizi.
Sürekli ayrılık muhabbeti atıp insanı yoran, ayrılınca günde 7 kez arayan ve serumlu kol fotosu atan birine kimse katlanmak zorunda değil üzgünüm.
Uzatmayın yolunuza bakın. Bundan sonrası için ders çıkarın.

ciddi bir zehirlenm yaşayıp hala serumlu stroy atıyorsunuz?
bu haliniz çok üzücü hem de yaşınıza göre.

Evet yaa ve lütfen ayrılmayalım diye peşinden koşması gerekiyordu ama o naptı? Kendisine yapılan blöfü yemedi ve hayvan oluverdi :eek:
İşte bazılarımız şunu anlamıyor, bu insanlar bizim eşimiz olacak fino köpeğimiz değil, gel dediğinde gelsin hoşt dediğinde gitsin, bu işin kadını erkeği yok, ilgi de saygı da karşılıklı olur. Neyse ki konu sahibi hatasını anlamıştır bir daha yapmaz artık bence☺️

bu benim için hayati bir dönüm noktası oldu ancak seven insan geri dönmez mi
Yoo dönmez. Hatta kısa süre sonra başka ilişkiye başlayacak,kız bir gıdım normal bir insansa adama ilginç gelecek, durup durup "ya sen melek misin?" Falan diyecek, ayrıldığına sukredecek.
Tecrübeyle sabittir.

Eğer dönerse daha kötü. Çünkü sana prenses gibi davrandığında onun ağzına ettiğini, ama sana köpek çektiğinde kapısında yattığını görmüş oldu. Bu saatten sonra işler tersine döner, ilişkide kaçan o kovalayan sen olursun. Ama ilk altı ayın hatrina sürdürmeye devam edersin.
Boşver, yol ver gitsin.
Peşinden koşma, anani falan arattirma, biryerlerini kaldırma. Eğer gelirse konuşur barisirsiniz, gelmezse de yeni ilişkilere böyle davranmazsin...

sanırsınız ki adam şamda. ve sanıyorum ki yaşınız çok genç. kaos içindeki bir ailede mi büyüdünüz? durduk yere sıkıntı çıkarma güdüsü böyle ortamlarda büyüyen insanlarda oluyor çünkü. bence adam siz ayrıldığınızda kafası rahatlamıştır çünkü çok yorucu birine benziyosunuz. tek o adama değil kendinize de garip hareketleriniz var. ilaç içip alkol alıp kendinizi zehirlemeler, instaya hasta fotolarınızı atmalar... uzaktan iyi bir görüntü vermiyorsunuz

6 Aylık bir ilişkimde 2 gün önce terk edildim. Beni anlamanız ve derteşmek için anlatacağım burada ve ne yapacağımı bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ?

öncesinde sürekli flörtöz biriydim ama istanbulda yaşayan bri olarak ankarada yaşayan biriyle sanaldan tanışarak sevgili olduk sonra o istanbula geldi vben ankaraya gittim. Hayatta aradığım her şey ondaydı, allah sanki dualarıma yanıt vermiş gibiydi. Bana aşık olduğunu ve ona aşık olduğumu iliklerime kadar hissediyordum. Ancak ilk kez aşık olmamın ve uzak mesafenin etkisiyle saçmalayarak ilişki sürecinde sürekli konuyu yapamayacağız ayrılalıma getirdim. neden bilmiyrum ama çok aptalım, kaos istedim sanırım ve onu sürekli böyle üzdüm. da beni uyardı sürekli ayrılalım deme diye ama yine yatım. en son 3 gün önce biz ayrılalım mesafeler sonsuza kadar sürecek dedim ama ayrılık acısı sürmez dedim o da ayrıldı benden. çok pişman oldum 1 gün boyunca 6-7 kez arayarak yalvardım özür diledim barışmak istedim ama kabul etmedi.

ertesi günde aramaya devam ettim, sana inanmıyorum artık güvenmiyorum seninle konuşmak bile istemiyorum dedi. sana yazmak sesini dahi duymak istemiyorum dedi. 6 aydır tanıdığım adam 1 gece de değişti. şimdi napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum tekrar yazsam mı arasam mı ama yeterince aciz duruma düştüm.

sonra dün zehirlendim (gerçekten zehirlendim migren ilacı içip üstüne alkol alınca böyle oldu) instada zehirlendim diye serumlu kol fotosu attım 30 kişi yazdı aradı ama o yazmadı aramadı bile. benim için ölüp biten hemen istanbula gelen çocuk aramadı b ile. napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum lütfen fikir verin.

birde ankaraya gidecektim 3 hafta sonra gelme istemiyorum dedi. sizce ona sormadan gideyim mi? bilet alayım mı? bazıları diyorki aşkının peşinden git barışırsınız, bazıları da eğer yazmazsa o zamana kadar gerçekten istemiyordur gitme dedi.. şimdi napayım?
Çocuk iş ciddiye binmeden en doğrusunu yapmış. Zırt birt ayrılalım diyenden uzak duracaksin. Çünkü evlenince işin rengi değişir. Daha 6 aylık ilişkide yok mesafe yok bilmem ne zart zırt deyip adamı sogutmussun. Daha çok serum takarsın sen bu kafayla🫡 ayrıca adamı arama sorma rahat bırak. Yeterince peşine düşmüşsün bu saatten sonra dönmez.

6 Aylık bir ilişkimde 2 gün önce terk edildim. Beni anlamanız ve derteşmek için anlatacağım burada ve ne yapacağımı bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ?

öncesinde sürekli flörtöz biriydim ama istanbulda yaşayan bri olarak ankarada yaşayan biriyle sanaldan tanışarak sevgili olduk sonra o istanbula geldi vben ankaraya gittim. Hayatta aradığım her şey ondaydı, allah sanki dualarıma yanıt vermiş gibiydi. Bana aşık olduğunu ve ona aşık olduğumu iliklerime kadar hissediyordum. Ancak ilk kez aşık olmamın ve uzak mesafenin etkisiyle saçmalayarak ilişki sürecinde sürekli konuyu yapamayacağız ayrılalıma getirdim. neden bilmiyrum ama çok aptalım, kaos istedim sanırım ve onu sürekli böyle üzdüm. da beni uyardı sürekli ayrılalım deme diye ama yine yatım. en son 3 gün önce biz ayrılalım mesafeler sonsuza kadar sürecek dedim ama ayrılık acısı sürmez dedim o da ayrıldı benden. çok pişman oldum 1 gün boyunca 6-7 kez arayarak yalvardım özür diledim barışmak istedim ama kabul etmedi.

ertesi günde aramaya devam ettim, sana inanmıyorum artık güvenmiyorum seninle konuşmak bile istemiyorum dedi. sana yazmak sesini dahi duymak istemiyorum dedi. 6 aydır tanıdığım adam 1 gece de değişti. şimdi napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum tekrar yazsam mı arasam mı ama yeterince aciz duruma düştüm.

sonra dün zehirlendim (gerçekten zehirlendim migren ilacı içip üstüne alkol alınca böyle oldu) instada zehirlendim diye serumlu kol fotosu attım 30 kişi yazdı aradı ama o yazmadı aramadı bile. benim için ölüp biten hemen istanbula gelen çocuk aramadı b ile. napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum lütfen fikir verin.

birde ankaraya gidecektim 3 hafta sonra gelme istemiyorum dedi. sizce ona sormadan gideyim mi? bilet alayım mı? bazıları diyorki aşkının peşinden git barışırsınız, bazıları da eğer yazmazsa o zamana kadar gerçekten istemiyordur gitme dedi.. şimdi napayım?
Yaşlar 15 galiba? Serumlu kol fotosu ne Allasen? Lütfen saygının en büyüğünü kendinize karşı gösterin.

İşte bazılarımız şunu anlamıyor, bu insanlar bizim eşimiz olacak fino köpeğimiz değil, gel dediğinde gelsin hoşt dediğinde gitsin, bu işin kadını erkeği yok, ilgi de saygı da karşılıklı olur. Neyse ki konu sahibi hatasını anlamıştır bir daha yapmaz artık bence☺️
Vallahi anladım ya hemde çok iyi anladım

X