Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hayırlı olsun herkese yeni topikalkisalkisalkis

esmycim elbiseleri üstüste giymeyi bende sevmiyorum elbisenin özelliği kayboluyor diye düşünüyorum

başıyazmalım eşarbını çok beğendim renkleri desene çok güzelmiş zevkli kızssın maşallahh opuyorumnanaktan

hı hı yanı ben tam şunu demek ıstedım
herkezın tarzı da hanı tnuk altıan pantolan yata elbise yaırm altına pantolan
sevmıyom rahat edemıyorumyani ben

esarbın hayırlı olsun canım
ben de bakmıştım bu modele ama almadım pişti olacakmısız hehe
gule gule eskıt

hayırlı olsun herkese yeni topikalkisalkisalkis

esmycim elbiseleri üstüste giymeyi bende sevmiyorum elbisenin özelliği kayboluyor diye düşünüyorum

başıyazmalım eşarbını çok beğendim renkleri desene çok güzelmiş zevkli kızssın maşallahh opuyorumnanaktan

başıyazmalı eşarbını güle güle kullan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben heryanımı kapatıp eklerim takınca canım..

ilk kez o model yapıcam ya merak ediyorum :)

sezon sonu esmy
hiç normal baglamadınmı yazmalı yada
otur baglasan bile eşarplarıdamı şal gıbı uzun alıyordun
esmy sizin evi sattıklarını okumuştum. son durum nedir taşınıyor musunuz ev buldunuz mu
hıhı nerden bılıyon kız nisanda cıkcaz

çok güzel bi topic bence burdaki herkes eski arkadaş galiba çok güzel bi eşarp almışsınız bende 3 yada 4 sene önce şal takmayı çok severdim ama şimdi pek takmıyorum bende etol alayım diyorum ama bi türlü kısmet olmadı bide o zamanlar zayıftım şimdi doğum kiloları üzerimde suratıma nasıl olur etol bilemiyorum bende elbise seviyorum ama uzun elbise hiç görmedi malesefki

kız sorma öteki topikte arkadaşların her birini ayrı ayrı topiklerden okuyordum, kimi anne bebek topikinde, kimi nişan çeyiz topikinde, kimi asker bekleme topikinde vs. seni de çeyiz topikinden takip ediyordum. ben de dün sohbet topiki açıcaktım sohbet ederiz diye malesef kötü bir olayla başladık, tatlı tatlı devam edeceğiz inşallah. iyi baya vaktiniz varmış, rahat rahat gönlüne göre ev bulursunuz inşallah. belki buradan da yardım edenler olur

dicerr, "badem" nicki de çok güzelmişnerden aklına geldi birden :jeyyar:. bu arada dicerr in manası ne

bende bunu almıstım eklemiştim bi ara gerçi
aker_4624_352690_295579383300063245295603349633877588866680843.jpg

slm kızlar bende geldim...
Yazmalım eşarp çok hoş gerçekten...

fiyatı uygunmuş. desen ve renkler de harika

opuyorumnanaktan

kare eşarbım yok tu hiç canım ..

ben kare eşarbı şal şeklinde bağlamayı sevmiyorum hoş gelmiyor gözüme..

ilk kare eşarbım bu zemuszemus

çok mutlu onurlu ve gururluyum :roflol:

dicerr, "badem" nicki de çok güzelmişnerden aklına geldi birden :jeyyar:. bu arada dicerr in manası ne

kız sorma öteki topikte arkadaşların her birini ayrı ayrı topiklerden okuyordum, kimi anne bebek topikinde, kimi nişan çeyiz topikinde, kimi asker bekleme topikinde vs. seni de çeyiz topikinden takip ediyordum. ben de dün sohbet topiki açıcaktım sohbet ederiz diye malesef kötü bir olayla başladık, tatlı tatlı devam edeceğiz inşallah. iyi baya vaktiniz varmış, rahat rahat gönlüne göre ev bulursunuz inşallah. belki buradan da yardım edenler olur

hmm ben evlendım ama ordan cıkamadım hala
çok güzel bi topic bence burdaki herkes eski arkadaş galiba çok güzel bi eşarp almışsınız bende 3 yada 4 sene önce şal takmayı çok severdim ama şimdi pek takmıyorum bende etol alayım diyorum ama bi türlü kısmet olmadı bide o zamanlar zayıftım şimdi doğum kiloları üzerimde suratıma nasıl olur etol bilemiyorum bende elbise seviyorum ama uzun elbise hiç görmedi malesefki
artık yapıyolar canm

yeni sezon kataloğunda bu eşarp hiç dikkatimi çekmemişti, senden sonra hoşuma gitti benim de, özellikle bu rengini çok beğendim, ben bu desen esmy deseni diyorum kaydirigubbakcemile3

hadi cok yenı zaten bende tam bılmıyorum ama aldıntan sonra baska rengınıde begendım

X