Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

hangi mahalle kız ö.bir g. zaman ki mi yoksa fatih mi belli artistlerden öğrenmişsin:KK1::KK34:

yok canım tovbeler tovbesı :d kollama samanyolunun cekıldıgı ve bıarada arka sokaklar cekılırodu burda cengelkoy bebem ama o fotonun oldugu yer beyler beyı :) goren orayı kılıse kapısı sanıyor :KK70: gunah cıkartmayamı gıtın dıye takılıorlar :KK70:

yok canım tovbeler tovbesı :d kollama samanyolunun cekıldıgı ve bıarada arka sokaklar cekılırodu burda cengelkoy bebem ama o fotonun oldugu yer beyler beyı :) goren orayı kılıse kapısı sanıyor :KK70: gunah cıkartmayamı gıtın dıye takılıorlar :KK70:

he he iyiymiş:KK1:
oh oh artistler mahallesi desene:KK64:

kızlar buda benden yorumlarınızı bekliyorum:97:
piknikte çekilmiş bir resim pek düzgün degilim o yüzden :):)

Eki Görüntüle 208983

Eki Görüntüle 208986

kizlar bu modeli nasil yapabilirim bir fikriniz varmi :26:

canım nasıl biliyo musun önde kalan 2 uç varya onları toplayp gergin bi şekilde arkada alttan bağlıyosun yada iğneleyip boğazlı bluzun içine koyuyosun uçları yapamazsan resimli anlatırım istersen:KK34:

Çok hoş olmuşsunuz kızlar.....

Arkadaş yazmış...
Uçları arkada birleştiriyorsun canım...

dılekcım boyutunu ayarlıyamadım ne yaptımsada:KK70: buda canakkalede gezmedeyken arkadasımızın arkadasının bebıkının dogumgununde cekıldık:KK70:bıraz sebek cıkmısım ama
:nazar: tarzın çok güzel sen de güzel bir bayansın maşallah:nazar:
buda fotograf cekılmeyı sevdım ıcın arkads ıle foto cekılmeye cıkdım kızın ortasında karlar erırken :KK70:
:KK9::128:
kız bu ne çok güldüm eşarbın çok güzel, güzel de bağlamışsın.

:128:

$1.jpg $3.jpg bunlarda benden kızlar 1 foto bir kınada çekildi 2.si debayramda uludağda... devamı gelecek

X