Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

ooooo muhabbet koyulaşmışş maşallah maşallah
resimlerde süperrrrrrr:KK69:
ceyda yine döktürmüşsün:KK61:
bende dün birsürü resim çekmiştim eklediklerimi giymiştim
hepsini yanlışlıkla sildim yaa şaka gibi :KK53: bugün yine çekerim valla hiç üşenmiom böle şeylere sedoş sen kimin nişanındasın bakimm..resim beklioz cicilerini merak ettim ne giydin bakalım:KK8:

evet canım akşam iyi kaynattık valla güzel de oldu hani :KK52:

kalem canım bazende eyeliner ıle cekıorum kuzu :KK70: far kullanmıyorum gecen sene cok kullanmısdım parlement mavısıne ve koyu mora takmısıdm D:

ya nasıl cekıyosun gozunun ustune ben hıc beceremıyorum kayıyo mayıyo bişey oluyo sil baştan ugrasmıyorum sonrada :KK9:
ay bide kızın varmıs senin çok genç görünüyosun yaşın kaçki:KK52:

cyd86 sen şal bağlıyomusun canım bağlıyosun çek görelim bende buara bi heves ediom becerebilirsm takarım belkim

tatlım ben şu yeni trend olan şallardan bağlamayı çok istiyorum ama nedense bir türlü yakıştıramıyorum kendime :KK31: 1 tane var dur onu bulayım da eklerim :KK34:

canım tam olarak tamamlanmadığı için ben bişi diyemicem hani kullanış lımı falan die bi fikrim yok görüntü olarak da tam bitsin öle çekersin öle yorum yaparım
ama güle güle kullan ya insanın kendi evi gibisimi olur oh negüzel bişey
sen zevkli hatunsun eminim çok güzel düzersin canım

Evet canım inş. kısmet olursa evim dşendikten sonra tüm odaları vs fotoğraflayacağım, artık o zaman yaaprsınız daha detaylı bir yorum :21: teşekkür ederim :KK70:

ceydam hoşgeldin..................:KK71:

Hoşbuldum canım :KK70:

Eee kızlar nasılsınız bakalım bugün? Ben sabah erken kalktım, eşim uyanır uyanmaz dışarı çıktı bugün nüfus müdürlüğüne gidip kimliğini yenileyecek, oradan kredi çektiğimiz bankaya uğrayıp exper çağıracak ve pasaport için başvurmaya gidecek :KK14::KK14::KK14: ben de evdeyim, son eşyaları toparladım, yeni evin bitmesini bekliyorum artık temizlik yapmaya başlamak için :KK31: Eşimin gidişinin haberinden sonra hiçbirşeye hevesim kalmadı :KK43:

$4.jpg sedosbilal ben ve küçük beriş

X