test yaptım 2. çizgi silik çıktı

Kizlar bende yeni uyeyim ama foto ekleyemiyorum bir turlu malum silik cizgi birde sizin fikrinizi alayim dedim ama yukleyemedim

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım bende dayanamayıp adetime 3 gün varken erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı 3 saat sonra bitanedaha yaptım oda ikinci çizgi silik çıktı atet tarihimi birgün geçtikten sonra yine yaptım oda silik çıktı sizce hamilemiyimdir bütün gittim kan tahlili yaptırdım sonucu yarın alıcam

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım bende dayanamayıp adetime 3 gün varken erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı 3 saat sonra bitanedaha yaptım oda ikinci çizgi silik çıktı atet tarihimi birgün geçtikten sonra yine yaptım oda silik çıktı sizce hamilemiyimdir bütün gittim kan tahlili yaptırdım sonucu yarın alıcam

Büyük ihtimalle hamilesin canım ben resim yuklemistim bu konuya görürsün belki silikti şuan 1,5 yaşında kızım var :KK68:

Sonucumu aldım bugün beta hcg sonucu 67.7 çıktı gebelik var dedi ama erken olduğu için değerler düşük çıkabilir dedi haftaya tekrar yapıcak

kızlar Acil yardım reglıma daha 15 gün varken test gördüm ve yaptım öylesine sonra bir baktım ki ikinci çizgi silik 3 gün sonra bir test daha yaptım ve o tek çizgi çıktı şuan evde test yok ama yarın tekrar yapacağım çok merak ettim sizce neden biri çıktı biri çıkmadı herkes diyormuş birkere bile çıktıysa Çar siz ne düşünüyorsunuz... resminizde katıyorum ekrana
97B4BABD-27D2-48F7-A31C-6B05E9CDD7A9.jpeg

Merhabalar bende uzun süredir takip ediyorum sizleri de bende 7 aylık evliyim çocuk düşünüyoruz ama son 5 Aydır bir türlü olmadı. Sonra yumurtlama testi aldım ve yumurtlama olduğu gün ilişkiye girdim. Adetim geçen ay düzensizleşti 3 gün geçikti ama adet oldum şimdi adetime kaç gün var bilmiyorum bende test yaptım evde Cumartesi günü ama unutmuşum sabah yaptım ertesi gün aklıma geldi baktım silik çizgiydi ama çok hafif. Sonra dün yaptım tekrar test. Ve gece 12 de yaptım yine işlerden unuttum sabah hemen gidip baktım oda güneşte bakınca belli silik çizgi sizce hamile miyim ? Ve dün gece durduk yere canım ekşili köfte canım cekti hemen 10 buçukta yaptım 😂😂😂 bu tesadüf mü bilmiyorum şimdiden teşekkürler

Hanımlar bir saat önce test yaptım tek çizgiydi. Sonra çöp e atmak için gittim iki çizgi olmuş sizce hamile myiim ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 76
X