Testler yalan :))

Zehra simsek

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
105
48
34
Kızlar çok mutluyum cuma test yaptım hamile çıktı bugün dijital test yaptım birsey yok testler de yalan olmuş 10gun adet gecikmem vardı 7 aylik bi kızım var hamile olmadığıma sevindim Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah
20240325_121708.jpg

Kızlar çok mutluyum cuma test yaptım hamile çıktı bugün dijital test yaptım birsey yok testler de yalan olmuş 10gun adet gecikmem vardı 7 aylik bi kızım var hamile olmadığıma sevindim Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah Eki Görüntüle 3406551
canım hala emziriyorsan doğumdan sonra bir süre testler pozitif verebiliyor diye okumuştum. hormonlarınız hala aktif, diğer yaptığınız testin hassasiyeti daha düşüktü belki

canım hala emziriyorsan doğumdan sonra bir süre testler pozitif verebiliyor diye okumuştum. hormonlarınız hala aktif, diğer yaptığınız testin hassasiyeti daha düşüktü belki
İnşallah canım dediğin gibi olur inancı çok tedirginim eşim erkek bebek zihniyetinde eşim benden 10 yas buyuk arkasına birdaha olsun erkek ikisi büyüsün yaşım geçiyor diye takıntı yaptı bu testler beni çıldırtacak bir negative çıkıyor bir pozitivist çıkıyor gel gitleri oynuyorum resmen

İnşallah canım dediğin gibi olur inancı çok tedirginim eşim erkek bebek zihniyetinde eşim benden 10 yas buyuk arkasına birdaha olsun erkek ikisi büyüsün yaşım geçiyor diye takıntı yaptı bu testler beni çıldırtacak bir negative çıkıyor bir pozitivist çıkıyor gel gitleri oynuyorum resmen
Kan testi verin içiniz rahat etsin imkanınız varsa

X