Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım ben de yaptım bu hareketleri aylar önce.. göğüs ve boşaltım yollarını çalıştırmaya yönelik, hatta regli bile düzenleyen hareketlerdi..

netten baktım bütün hareketler troid bezini çalıştırmaya yönelik hareketler suna dumankaya yada başka bir dr göğüs masajında troid bezlerinin çalıştırılması gerektiğii söylemişti yani göğüs büyütmeye yardımcı olabilir:)

ben büyük bi hevesle başladım bu hareketleri yapmaya ama bi süre sonra üşendim yapmaya şimdi yapmıyorum :KK43:(

yurtta kaldığım için bnm yer hareketlerini yapmaya imkanım yok ama şubat tatilinde deneyeceğim..

1 aydır çok düzenli olmasada hareketleri yapıyorum.9 .sayıdayım.bakalım 1-2 hafta içinde değişiklik olacakmı?şimdilik pek bir fark göremiyorum.ama fark görmesemde yapabildiğim kadar yapmayı düşünüyorum..en az 6 ay.

kızlar bu hareketleri biri açıklayabilir mi banafisfisfis
nerde yazıyo yapılışı ben göremedim..tam olarak ne yapmamız gerekiyo:kedi:

Arkadaşlar bazılarınız çok düzenli olmasada yapmaya çalıştığını yazmış.ışte bu yanlış,bu şekilde sonuç alamazsınız.Hareketleri kesinlikle çok düzenli bir şekilde hiç aksatmadan ve hergün aynı zamanda yani ya sabah yada akşam saatlerinde yapmanız gerekiyor.Sonbahar,internetten TıBETıN GENÇLıK PINARI diye yazdığında bununla ilgili yerler çıkacak.Hareketleri oralarda gösteriyor,anlatıyor ama kitabını alıp okursan daha yararlı olur.

mrblar.ilk olrak yapmayı düşündüm ama troid bezlerini çalıştırıyomuş sanırım,bildiğim kadarıylada troid bezlerinin fazla çalışması demekte terleme demek,zaten aşırı terleyen biri olduğum için vazgeçmek zorunda kaldım :bbo:

Arkadaşlar ne yaptınız,hareketleri düzenli yapıpta olumlu sonuç alan oldumu,işe yaradımı?Merak ettim doğrusu.

ben dün itibariyle başladım hareketlere. her tarafım çatırdadı valla, çok iyi geldi. göğüslerimi büyütür mü bilmiyorum ama genel olarak bünyeye çok iyi geleceği kesin.

ben bugün başladım spor yapmaya alışkın olmayanlar için aşırı yorucu valla ama kararlıyım .. faydaları saymakla btmio bu hareketlerin araştırdım şimdi hem göğüslerimiz büyürken hemde sağlıklı oluruz .. aman göğüsler büyüsündee.... kadın mıyım 11 yaşında küçük kız çocuğu muyum belli değil valla deli olcam ..

bende eve geldim bi hafta kalıcam denycm bhunu bakalm uamrm işe yarar

X