Tıkanık tüpler için brokoli kürü deneyen var mı?

kızlar üstünden yıllar geçmiş ben bu topik açıldığında daha yeni lise çağındaymışım :) şimdi 10 aylık evliyim ve çok bebek istiyoruz 4 aydır korunmasız ilişikimiz var ama hala hamile kalamadım çevremden bebek haberleri aldıkça üzülüyorum. hormon testlerim lh fhs e2 hepsi temiz çıktı doktor 4 ay kısa bir süre en erken 6 ay sonra başlar bebek tedavisi dedi :KK43: 6 ay da olamzsa sebebi ne olabilir dedim belki tüplerin tıkalıdır dedi. kızlar ben ilişki sonrası belimin altına yastık koyup en az yarım saat belkiyorum ona rağmen olmaığı iiçin bende tüplerimden şüphelendim ama hsg çektirmekten çok korkuyorum brokoli küre denesem mi ?tıkılı ise faydası olur mu ?
Evet mutlaka dene birde ovulasyon testi al tam yumurtlama gününde ilişki yapmazsan diger günler hamile kalamazsın zaten yumurtan olmadığı için

inşallah bu mesajımı okursun.bu brokoli kürünü nasıl yaptın sonucun ne oldu yazar mısın canım.bana sol tüp tıkanmış dediler daha önce yoktu moralim sıfırın altında.
Denediniz mi benimde sağ tüpüm tıkanmış ve aşılama dediler çok mutsuzum😟

merhaba benimde bir yıldır olmadı bebeğim tüp tıkanık olmasından şüpheleniyorum hgs çektirnedim henüz ama brokoli kürüne başlıcam🖐🏻

merhaba benimde bir yıldır olmadı bebeğim tüp tıkanık olmasından şüpheleniyorum hgs çektirnedim henüz ama brokoli kürüne başlıcam🖐🏻
Bence hiç beklemeden çektir canım benim 1 buçuk yıl oldu aynı zamanda rahmin ters olduğunu öğrendim en azından oldu mu tuttu mu falan kendini yıpratmamış olup tedavin neyse ona bakarsın🌺inşallah hepimizin bebişleri 2021 de burdayım der🙏

Bence hiç beklemeden çektir canım benim 1 buçuk yıl oldu aynı zamanda rahmin ters olduğunu öğrendim en azından oldu mu tuttu mu falan kendini yıpratmamış olup tedavin neyse ona bakarsın🌺inşallah hepimizin bebişleri 2021 de burdayım der🙏
canım benim rahim de tersmi uterus retrovert yazıyordu kağıtta yeni evlendiğim zaman öğrenmiştim acaba hamileliğe engel değil diye biliyordum acaba engel mi?

canım benim rahim de tersmi uterus retrovert yazıyordu kağıtta yeni evlendiğim zaman öğrenmiştim acaba hamileliğe engel değil diye biliyordum acaba engel mi?
Evet canım seninde ters. doktorum engel değil fakat zorlaşabiliyor dedi. Hatta bunun için ilişki sonrası sırt üstü değilde yüz üstü yatarak denemeyi önerdi.

Evet canım seninde ters. doktorum engel değil fakat zorlaşabiliyor dedi. Hatta bunun için ilişki sonrası sırt üstü değilde yüz üstü yatarak denemeyi önerdi.
Tabi şöyle birşeyde var benim aynı zamanda sağ tüpüm tıkalı çıktı bu yüzden daha zor olduğu için aşılama önerdi şuan 2 ay daha deneyeceğim kısmet🙏

X