Tırnak Modelleri

ya ama çok kötüüüüü....cadı tırnagı gibi ve yapay oldukları çok beli

ilk foto gerçekten çok abartılı ve iğrenç, insan doğru dürüst bi şey bile tutamaz o tırnaklarla.
ama 2. ve 4. fotolar çok hoşuma gitti hatta gelinlikle çok yakışır diye düşünüyoruma.s
diğer fotolar arsında,abartmadan hafiften çiçekler kondurulmuş onlar da çok hoş olmuş bence

bende önceden her hafta çicek motifi yaptırıyordum tırnaklarıma hastalık olmustu benımkı parlatıcının üzerıne beyaz çicekler çok şık duruyordu yaptırdıgım zamanda kesınlıkle bulasık falan yıkamıyordum elimi yıkamaya korkuyordum gidecekler dıye şimdi neredeyse 2 sene oldu yaptırmayalı insan hevesını alınca istemıyor

bööğ o baştaki ne öyle ya . ya bana şu desenli tırnaklar çok abartı geliyo hiç hoş durmuyo

kafamçokkarıştıbu ne yaa sanki tırnak deil kapı süsü hepsi çok kötü olmuşkafamçokkarıştı

3kr8.jpg

4hi7.jpg

2ac6.jpg

ilginç oldukları kesin ama güzel olduklarını söyliyemicem :dilcikar: ben sadelikten yanayım :lepi:

güncel...... güncel... güncel

Son düzenleme:
Paylaşım için sağol çok güzel tırnak modelleri var,bende yapıyorum nazar boncuklu.

böyle tıernakları olan bir kadın hiç bir iş yapamaz onu bırak cocugunun ustunu bile giydiremezsin yaa .. 1gecelik ya da 1günlük bu tırnaklar ben kalıcı olabileceklerine inanmıyorum.

berbat hiç hoş gelmiyor gözüme ayrıcada mikrop yuvası bence çok sağlıksız...

X