Tırnak Modelleri

nailart5.jpg

or11_0.jpg

eyes_nails.jpg

kgiris_tirnaksusleme.jpg

trnakjz0.jpg

81812127046add51faf294.jpg

yahuu bunlar hiçmi tuvalete girmiyor,iş yapmıyor???uzatan bayanlarada soruyorum.ben az uzatayım diyorum midem kaldırmıyor çok temiz titiz oldugum halde malum tuvalet ihtiyacı.yemek yaperken iş yaparken kırılıyor falan.bide hep temiz olmuyorki azda olsa kir oluyor rahatsız edici.bence yakışmıyor bi bayana hafif uzattttt ne o öyleee aneeyyyyy.biizm burda sokak adamı var tırnaklı onun gibiler aynı igrenççç

ıyykk o ne öle yhaa çok uzun tırnak hiç de güsel durmuo iğrenç duruyo yaa ıyykkk ıykkk :S:S

kimileri cok abartilida bazileri gercekten hos

ben usun tırnak severdım ama sunları gorene kadar dı sankı ! bence kotu duruo hemen tırnaklarımı kesıcem :)) frenchlı modeller bıle abartılmıs e tabı zevk ! emege saygı tabııkı ellerıne saglık ama hıc bana gore dııl:)

1 2 model çok güzel olmuş ama kalanı çok abartılı vede iğrenç hem o ellerle hiç bi iş yapılmaz-tatlicadiarzu-kukuman kuşu gibi oturmak lazım:nazar:

ben de french yapıp sadece sol elimin yüzük parmağına frenchin üstüne simli oje sürüp beyaz ucun biraz sürüne hafif sola parlak bir taş yapıştırıyorum sade ve hoş duruyor :1rolleyes:

kızlar dün 10 kasım için yaptım.silip yapmaktan sıgdırmaya calışmaktan tırnagım eskıdii.........

bu tırnakların üzerini altın kaplamada yaparlar artık. Düşünsene gelinin amcasından bir çift altın kaplama tırnak ne güzel olur bee...

ooffff -tatlicadiarzu-ne kadar gerksiz ve pis bir görünüm bu...insanın midesi kalkıyor...en güzeli yap french mis gibiiii oohhhh ...bunlar ne böyleee.....

neden pıs ve gerkesız oldugunu düşündügünüzü anlayamadım.tarzınız olmayabılır.am lutfen kırıcı olmayalım.ben buraya koymak için fıkır vermek adına cok ugrastım yapmak ıcın sadce tesekkur butonuna basman yeterlıydı.

kibar olan birkaç tane var ama gerisi mide bulandırıyorr

X