Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar bişey sorcam bunu sadece karın bölgesinde değilde bacaklarda ve basen eritmek için kullanan varmı??işe yarıyomu

ya benim ablamdada var zayıflama kemeri ama ablam kullanamıyo bebeğinden dolayı ....
ben alıp kullanayım diyorum inşallah işe yarar yaa benimde göbeğim var:kedi::kedi:

ben de ürün 1 yıldır var fakat kullanmamıştım düzenli olarak şimdi karar verdim zayıflamaya çünkü 70 küsürlere ulaşmıştım sabahları k flakes yedim öglende hafif şeyler akşamları meyve sebze bol sıvı şeker hiç yok ve titreşimli kemeri kullanıyorum toplam 4 gün oldu ve ben 3 kilo verdim bile ve göbek bölgem sıkılaştı hemde gözle görülür şekilde ilk günlerde ağrı yapıyor ama 3 günden sonra alışıyor bedeniniz tafsiye ederim:lepi:

selam kızlar....
bende comford deluxe diye kemer var annemden çaldım :))
yorumların bi kısmını okudum olumsuzları rest geçerek olumlulardan azim alarak başladım :)
şuan bile oturduğum yerde titriyorum :))) dilerim faydasını görürüm

bende merak sardim bu kemere ve arastirim derken bizim forum cikdi karsima:)) okudum butun yorumlari yazilari ama kimisi iyi kimisi kotu demis simdi ben kime inanayim alayimmi almayayimmi sasirdim ben zayiflamak icin ise yariyacagini sanmiyorum ama toparlayacagina dair fikir uretiyorum benim belimde sorun var yani bel fitigi mekik cekemiyorum her gun 11 kat merdiven inip cikiyorum evde hareket yapmaya calisiyorum ama tabiki gobegim aldi basini gidiyo onu toplayamiyorum bu kemere takildim simdi almak istiyorum toparlasin diye ama yorumlar kafami karistirdi simdi ben ne yapayim banada hadi banada bi fikir verin:))

bende merak sardim bu kemere ve arastirim derken bizim forum cikdi karsima:)) okudum butun yorumlari yazilari ama kimisi iyi kimisi kotu demis simdi ben kime inanayim alayimmi almayayimmi sasirdim ben zayiflamak icin ise yariyacagini sanmiyorum ama toparlayacagina dair fikir uretiyorum benim belimde sorun var yani bel fitigi mekik cekemiyorum her gun 11 kat merdiven inip cikiyorum evde hareket yapmaya calisiyorum ama tabiki gobegim aldi basini gidiyo onu toplayamiyorum bu kemere takildim simdi almak istiyorum toparlasin diye ama yorumlar kafami karistirdi simdi ben ne yapayim banada hadi banada bi fikir verin:))

ya herkesin farklı bir yorumu var işte :)))

en iyisi alıp denemek :)) bende zayflatacağını dişünmüyorum ama sıkalaştırabilir kaydirigubbakcemile2

merhaba sibel hanım bende zayıflama kemeri almayı düşünüyorum. minik bir göbeğim var ve ondan kurtulmanın en kolay yolunun bu olduğunu düşündüm. marka konusunda kararsız kaldım. aldığınız golfen marka kemer kullanışlı mı. göbek dışında bacaklara kullanılabiliyormu yoksa bol mu geliyor. birçok kullanıcı bundan şikayet etmiş çünkü. şimdiden tteşekkürler. iyi günler.a.s.a.s.

ya herkese meraba,
bende 3 gun oluyo cura aldım.zayıflamaya yardımcı kemer
ama acaip mıgdem bulanıyo aranızda kullanan varmı zarar verıyo mıgdeye zannedersem uf bu zayıflamanın baska yolu yokmu

merhaba arkadaslar ya bende acura kulaanıyorum kemer.mıdem cok kotu oluyo.ama zayıflamak ıstıyom.ayrıca funda yapragı cayıda cok ıse yarıyomus deneyen varmı

sibel hanım kemerden memnunmusunuz. alıcam markaya bir türlü karar veremiyorum. lütfen yardım....

arkadaşlar birçok kişi aldıkları ürünün adını yazmamış reklam olu diye. oysa iyi yada kötü bu bir paylaşım alanı. herkes markayla birlikte olumlu ve olumsuz gördüğü şeyleri yazsa çok daha yararlı olurdu bence yeni alacaklar için.

bir türlü karar veremiyorum hangisini alacağıma. bacaklarda da kullanmak istiyorum. vibro filan kullanılmıyor bildiğim kadarıyla.

bende bugün hepsi burada comdan sipariş verdim vibro shape.baklım kulanınca ne sonuç verecek sizlere yazarım.ayrıca olumlu olumsuz tüm bilgilendiren arkadaşlara tşkler.

ar-ya inşallah iyi bir makine gelir.bende dediğin siteden vibro shape cosfer almıştım yorumlara aldanarak hiç verimli değildi çok az titretiyordu darbesi yoktu hemen iade ettim sağolsunlar geri çevirmediler iade aldılar.haberin olsun canım.

birsürü kemer markası var piyasada.hepsi aynı etkiyi göstermiyor. ben bir tane aldım onu geri götürdüm.çünkü ablamın aldığı kemer daha iyiydi. götürdüm ablamın aldığı markadan aldım. vibro shape. alacaksanız bu markayı tavsiye ediyorum.

canım vibro shape inde ayrı ayrı adları var gene cosfer igia gibi hangisi?

ar-ya inşallah iyi bir makine gelir.bende dediğin siteden vibro shape cosfer almıştım yorumlara aldanarak hiç verimli değildi çok az titretiyordu darbesi yoktu hemen iade ettim sağolsunlar geri çevirmediler iade aldılar.haberin olsun canım.

aynen yazdığın marka yı sipariş verdim yorumları günlerce okuduktan sonra:KK43: dilerim aynı olmaz.:KK43:

X