Tokat erbalı bırıyle evlı olan veya Tokat erbaglı bır bayan varmı aranızda?

Merhaba, ben tokat merkezdeyim Erbaa veya başka şehir olarak ayırmak doğru değil iyisi de var kötüsü de . Erbaa çok küçük bir yer orada kendini geliştirdiyse iyi bir ailede büyüdüyse sorun yok

Merhaba Tokat Erbaa erkeklerı ıcın sert olur diyorlar doğru mu.erbag erkeklerı nası olur güven olur mu evlılık ıcın tavsiye edermısımız .kalbı güzel hanımlar yorumlarınızı bekliyorum
Tavsiye üzerine mi evleniyorsunuz? O zaman ben biskolata erkeklerini tavsiye ederim, göz doyuruyorlar mutlu olursunuz.

Merhaba Tokat Erbaa erkeklerı ıcın sert olur diyorlar doğru mu.erbag erkeklerı nası olur güven olur mu evlılık ıcın tavsiye edermısımız .kalbı güzel hanımlar yorumlarınızı bekliyorum
Görumcemin eşi tokatlı diş görünüş sert ama iyi biri 12 yıllık evliler

Benım köyümde alakasız bır yer ama cok iyilerde var cok kötülerde var. Hem kişi olarak hem aile olarak. Genellemek bence doğru değil. Bana kalırsa eşten önce ailesini gözlemle zaten

Ben amasyaliyim eşimde aynı şekilde annemde baybutlu şahsen annemle babam hiç anlasamazlar biz tokata daha yakınız ama görücü usulü evlenmişler mecbur babamın idare etmesiyle gidiyor bu evlilik annemin abileri tam bir kalpazan tabi herkes aynı olmaz ama Bayburtlular bana çok yobaz geliyor sırf dayimlar yüzünden erbali da bir kac arkadaş var erkek tanıdığım cok lagbagli böyle kadın düşkünü yol yakınken geri dönün dermişim 😁 ama işte her insan aynı değil ya siz bence kendiniz deneyin çocuğu ben sürekli denedim eşimi

Neresınden erbaglı mı? Bıraz daha ayrıntı verırmsnz sıddete egılımlerı olur mu muhafazakarlar mı vs .bu kadar ırdelememın sebebi ıkıncı evlılık olacak oyzdn
Evin içinde nasıllar onu Allah bilir ama görümcem kendide çalışıyor eşi savcı çocuklar özel okulda okuyor iki arabaları var evlerinde de eksik bişey yok görüştüğümüz zamanda dışardan saygılı efendi düzgün biri görümcemin söylediği kadarıyla aşırı titiz hastalık derecesinde onun dışında billmiyorum ama nereli olursa olsun heryerde kötü insan var aynı ebe girmeyene kadar ne olduğunu bilemez insan

Neresınden erbaglı mı? Bıraz daha ayrıntı verırmsnz sıddete egılımlerı olur mu muhafazakarlar mı vs .bu kadar ırdelememın sebebi ıkıncı evlılık olacak oyzdn
Zaten irdeleyin, daha da fazla irdeleyin hatta. Bilmeden, etmeden büyük büyük adımlar atmayın.

Memleketten öte kişiyi tanıyın. He memleket etkiliyor mu bence etkiliyor. Kişi değilse bile ailesi oradaysa hayatınıza bir etkisi oluyor memleketin. Çorum, Amasya, Tokat - oralılar alınmasın- çok dışarı kapalı ve muhafazakar kültürler.

Zaten irdeleyin, daha da fazla irdeleyin hatta. Bilmeden, etmeden büyük büyük adımlar atmayın.

Memleketten öte kişiyi tanıyın. He memleket etkiliyor mu bence etkiliyor. Kişi değilse bile ailesi oradaysa hayatınıza bir etkisi oluyor memleketin. Çorum, Amasya, Tokat - oralılar alınmasın- çok dışarı kapalı ve muhafazakar kültürler.
Bende muhafazakarım o sorun değilde benim için önemli olan beni uzmesın tekrar canım yanmasın

Mavi Mucize Mavi Mucize bu konu için ne diyorsun ? 🧿😁
Hah şimdi müsaitken Erbaalılar yerine Erbaa hakkında bilgi vereyim. Erbaa Arapça'da dört anlamına gelmektedir. Erbaa ilçesi de dört tane ova üzerinde kesişen bir bölgede kurulmuş (Karayaka, Sonusa, Erek ve Taşâbat), sanayi, eğitim ve iş gücü alanında Tokat'ın il merkezinden sonra en gelişmiş ilçelerinden biridir. İlçede organize sanayi bölgesi vardır. Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin hem yüksekokulu hem de lisans fakültesinin bir kısmı bu ilçede bulunmaktadır. Nüfus yoğunluğu fazladır. Bölge halkı asma yaprağı, bağcılık, sebze-meyve ve tütün gibi tarım ürünleri yetiştirir. Yazları çok sıcak ve baharları ılık, yağışlı, kışları da aşırı soğuk olmayan güzel bir iklime sahiptir. Nadiren kar yağar. En çok Mayıs ve sonbahar dönemlerinde yağmur alır. İlki 1942 yılında olmak üzere üst üste üç büyük deprem yaşanmış (Niksar, Erbaa depremi) ilçe tamamen yaşanmaz hale gelince, şehir üst kısımlarda yeniden kurulmuştur ve şehir planlaması güzeldir. Zemini nedeniyle çok yüksek binalara izin verilmemektedir.) Amasya'nın Taşova ilçesinin sınırında bulunur. (Taşova yani Taşâbat, daha sonra Amasya iline dahil olmuştur.)
Tokatlı Burhan'ın evi de oradadır. (Her ne kadar Turhal doğumlu olsa da.) Teyzemin evi ile aralarında otuz kırk metre var😂
Kendim de üniversite eğitimimi bu ilçede tamamladım.
İş geçmişim de oldu aynı ilçede.
Güzeldir genel anlamda. Fakat bir sekiz on yıl kadardır hiç gitmedim.
İsmini aldığın kişinin memleketini merak edersin diye uzun uzun yazdım 😂
Konu sahibine de bir cümle yazmak istedim.
Rahmetli babamın bir lafı vardır;
"Her memleketten 'it' de çıkar, yiğit de."
O nedenle, tavsiyeler yerine kalbinizin sesini dinleyin.

X